CDC مدیر: ایالات متحده می تواند COVID-19 ‘تحت کنترل” اگر هر کس می پوشد یک ماسک

جولای 14 (UPI) — ایالات متحده می تواند این بیماری همه گیر کوروناویروس “تحت کنترل” در چند هفته اگر تنها هر کس که شروع به پوشیدن ماسک گفت: Robert Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیان کرد شواهد و مدارک است که در آنها کار می کنند برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

در طول یک وبینار شنبه با Journal of the American Medical Association, Redfield گفت داده است که در ادامه به کوه اثبات این است که “پوشش آثار” به مانع گسترش coronavirus اصرار آمریکا که “زمان در حال حاضر” را در آغوش جهانی پوشش.

تبلیغات

“من فکر می کنم اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من واقعا فکر می کنم بیش از چهار شش هشت هفته ما می تواند این بیماری تحت کنترل است.”

Redfield گفت: پوشش است که در میان قدرتمند ترین سلاح های آنها برای مبارزه با این ویروس همراه با شستن دست و اجتماعی فاصله.

“اگر ما با شور و نشاط انجام این کار ما می تواند این بیماری را به جایی که آن را باید و تعطیل انتقال,” او گفت:.

سخنان خود آمد و به عنوان موارد افزایش در ایالات متحده است. در روز سه شنبه این کشور گزارش داد بیش از 59,000 موارد جدید و ادامه روند شمارش حدود 60000 موارد یا بیشتر از یک روز در هفته گذشته با توجه به زندگی می کنند تعداد از ویروس در دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده منجر جهان تا کنون در هر دو عفونت در بیش از 3.4 میلیون نفر و مرگ و میر در بیش از 136,400 مرگ و میر به ویروس.

در حالی که یک بررسی منتشر شده روز سه شنبه توسط CDC نشان می دهد که بیش از 75 درصد از بزرگسالان آمریکایی گفت: آنها می پوشند پوشش صورت که در, شده است وجود دارد مقاومت از برخی از کسانی که این موضوع را به عنوان سیاسی که Redfield گفت که او “اندوه” است.

“پوشش است نه یک مسئله سیاسی آن را یک مسئله بهداشت عمومی است.” “این واقعا یک مسئولیت شخصی برای همه ما است.”

Redfield گفت که او “خوشحال” را ببینید که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس پوشیدن یک ماسک بیش از آخر هفته در حالی که تور والتر رید ارتش ملی در مرکز Bethesda, Md., بیان کرد: “ما باید آنها را به مجموعه ای از مثال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>