CDC: بیش از 40 درصد از بزرگسالان ایالات متحده چاق هستند

Feb. 26 (UPI) — بیش از 40 درصد از بزرگسالان آمریکایی چاق هستند, با توجه به داده های جدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی آمار سلامت.

پنجشنبه منتشر شد این شماره های جدید نشان می دهد شیوع چاقی در میان بزرگسالان ایالات متحده به طور پیوسته افزایش یافته است از سال 2011 است.

و بیش از 9 درصد از مردم آمریکا به چاقی شدید یک شکل است که تقریبا دو برابر بیش از دو دهه اول قرن 21 است.

“این یافته ها مهم هستند برای همه” مطالعه همکاری نویسنده سینتیا Ogden یک CDC اپیدمیولوژی گفت آپی. “ما شاهد افزایش در چاقی قصد بازگشت به سال 1980 پس از آن همچنان به صورت یک نگرانی سلامت. ما می دانیم که چاقی و چاقی مفرط به ویژه در ارتباط با بسیاری از شرایط مزمن از جمله دیابت و بیماری های قلبی است.”

به طور کلی 42.4 درصد از بزرگسالان ایالات متحده ملاقات معیار برای چاقی که تعریف شده است به عنوان شاخص توده بدنی 30 یا بالاتر است. BMI اندازه گیری توسط وزن فرد به کیلوگرم تقسیم بر مجذور قد به متر است.

به استخراج برآورد اگدن و همکارانش به تجزیه و تحلیل داده ها از تغذیه و سلامت ملی بررسی نظرسنجی ها و یا NHANES از سال 1999 از طریق 2018.

در میان همه بزرگسالان شيوع هر دو به چاقی و چاقی شدید بود و کمترین در غیر اسپانیایی, سیاه, بزرگسالان — در 49.6 درصد و 13.8 درصد بود — در مقایسه با گروه های دیگر. در همه 58.9 درصد از غیر اسپانیایی, سیاه, زنان چاق هستند — تا کنون بالاترین نرخ هر جمعیتی گروه شامل تجزیه و تحلیل.

علاوه بر بزرگسالان بین 40 تا 59 سال سن تا به حال بالاترین نرخ هر دو به چاقی و چاقی مفرط در 44.8 درصد و 11.5 درصد بود.

“آنچه ما در بر داشت قابل توجه است که بیش از 40 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده تا به حال چاقی در 2017-2018 است که بیش از 10 درصد بالاتر از شيوع در 1999-2000,” اگدن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>