CDC (رسمی) تماس در تمام آمریکایی ها به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از COVID-19

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رسما به نام از همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک و پوشش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“ما در حال دفاع در برابر COVID-19” گفت: CDC مدیر Dr. Robert R. Redfield. “پارچه پوشش صورت یکی از قدرتمند ترین سلاح ما باید به سرعت و متوقف کردن گسترش ویروس — به ویژه هنگامی که استفاده جهانی در یک جامعه تنظیم می باشد. همه آمریکایی ها باید مسئولیت برای محافظت از خود و خانواده و جوامع خود.”

در Journal of the American Medical Association, CDC گفت که آن را بررسی مطالعات اخیر در گسترش COVID-19 و متوجه شد که “پارچه پوشش صورت یک ابزار حیاتی در مبارزه علیه coronavirus.

CDC گفت: “شواهد وجود دارد که پارچه پوشش صورت کمک به جلوگیری از افرادی که COVID-19 از گسترش این ویروس به دیگران است.”

CDC برجسته دو مطالعات اخیر بر روی یک جفت از اخبار مربوط به گسترش COVID-19. برای اولین بار با تمرکز بر دو آرایشگران در میسوری که — با وجود داشتن COVID-19 — عبور نمی کند در این بیماری ABC اخبار گزارش.

دوم داستان با تمرکز بر چگونه یک بوستون سیستم بیمارستان آهسته گسترش در حالی که اضافه کردن یک ماسک صورت سیاست. در واقع تشخیص در کارکنان به نصف کاهش یافته است پس از این بیمارستان مورد نیاز ماسک برای همه WBUR گزارش.

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع جهانی ما پوشش سیاست ما تا به حال 12 تا 14 عفونت های جدید هر روز میان ما کارکنان مراقبت های بهداشتی” بریگهام و زنان اپیدمیولوژی دکتر مایکل Klompas گفت WBUR. “و سپس پس از ما برقرار کارمند پوشش این تعداد کاهش یافته و به حدود هشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>