CDC می گوید: آمریکایی ها باید بریس برای ‘اختلال قابل توجهی’ در میان هشدارهای Coronavirus می تواند آلوده 40-70 درصد از جمعیت جهانی

کارشناسان بهداشت عمومی در روز سه شنبه آغاز شد و علنا بحث coronavirus به عنوان یک بیماری است که انتظار می رود به گسترش در سراسر بسیاری از مردم جهان و از جمله در سراسر ایالات متحده است.

CDC هشدار سهشنبه که از آن انتظار این بیماری به گسترش در آمریکا است که آمریکایی ها باید خود را آماده برای “قابل توجه اختلال در زندگی روزانه خود را.”

“در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در ایالات متحده” نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC به خبرنگاران گفت:. “این یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید باشد. ما درخواست آمریکا برای آماده شدن برای انتظار است که این ممکن است بد باشد.”

“در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در ایالات متحده است. این یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید باشد.”
—نانسی r. schultze ، CDC

این هشدار یک روز پس از آتلانتیک به چاپ مقاله است که در آن یک دانشمند در دانشگاه هاروارد گفت: حاوی coronavirus—که رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 و آلوده بیش از 80,000 نفر کشته و نزدیک به 3,000 پس از آن سرچشمه در ووهان چین در ماه دسامبر—ممکن است ممکن است.

اگر چه تیم پزشکی در چین و ایران و ایتالیا و کشورهای دیگر که در آن ویروس کار کرده اند و برای هفته ها برای شناسایی افراد مبتلا به بیماری های دستگاه تنفسی قرنطینه آنها را و آنها را جلوگیری از گسترش آن به اعضای خانواده و دوستان این ویروس می تواند در نهایت آلوده بین 40 تا 70 درصد از جمعیت جهان در پایان سال.

“من فکر می کنم نتیجه به احتمال زیاد است که آن را در نهایت نمی تواند containable,” مارک Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی گفت: این اطلس.

Lipsitch تاکید کرد که بیماری است که انتظار می رود به گسترش در بخشی به دلیل موارد خفیف نمی خواهد مردم را از رفتن در مورد کسب و کار روزانه خود آن را به احتمال زیاد است که آنها از گسترش آن است. به عنوان با زمان گزارش موارد بسیاری هستند که انتظار می رود بدون علامت.

عفونت تا 70 درصد از انسانیت هنوز احتمال مرگ و میر میلیون ها نفر از مردم به عنوان Nils گیلمن از Berggruen موسسه مستقل فکر می کنم تانک توییتی.

بسیاری از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 شده اند و افراد مسن و یا تا به حال شرایط بهداشتی اساسی اما تعدادی از افرادی که فوت کرده اند در چین شد و کارکنان بهداشتی درمانی از جمله چند که جوان بودند و در غیر این صورت سالم است.

سی و پنج COVID-19 موارد گزارش شده در ایالات متحده از روز شنبه. Lipsitch تخمین زده می شود به اقیانوس اطلس است که بین 100 و 200 نفر در این کشور در واقع می تواند آلوده.

“که همه آن را به دانه این بیماری به طور گسترده ای گفت: خروجی. “نرخ گسترش امر بستگی دارد که چگونه این بیماری مسری است و در موارد خفیف تر.”

سی دی برنامه برای شروع کار با بهداشت عمومی آزمایشگاه برای غربالگری افراد در لس آنجلس سان فرانسیسکو, سیاتل, شیکاگو و نیویورک شهرستان, با توجه به تپه.

در ضمن آب و هوا فعالان مرتبط سریع و به احتمال زیاد مداوم گسترش COVID-19 و دیگر بیماری های عفونی به بحران آب و هوا و گرمایش از این سیاره است.

“گرم شدن آب و هوا را تشدید ظهور از دیگر رمان های عفونی در آینده” نوشت: Wendell چان مسئول برنامه برای دوستان زمین در جنوب چین صبح پست در روز دوشنبه. “افزایش درجه حرارت جهانی را کوتاه فصل زمستان—2019 در هنگ کنگ با تجربه تنها سه روز که درجه حرارت کاهش یافته و به 12 درجه سانتیگراد یا پایین تر. برخی بیماری های عفونی مثل تب دانگ و مالاریا رشد بهتر در درجه حرارت گرم.”

“تا زمانی که مردم زندگی می کنند نزدیک به هم و جهانی سفر آسان است, شیوع بیماری غیر قابل اجتناب” چان نوشت. “ظهور و ظهور مجدد بیماری عفونی است که فقط یکی از بسیاری از خطرات بهداشتی که تغییر آب و هوا خواهد آورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>