CDC هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای COVID-19 همه گیر

Feb. 25 (UPI) — مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز سه شنبه هشدار داد آمریکایی ها برای آماده شدن برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که “به سرعت در حال تحول و گسترش” COVID-19 شیوع در حال حاضر دیده می شود “جامعه گسترش” در کشورهای مختلف و همچنین موارد در مناطق مختلف بدون شناخته شده قرار گرفتن در معرض که در آن بیماری نشات گرفته ووهان چین.

“این عوامل در دیدار با دو نفر از سه معیار برای یک بیماری همه گیر” r. schultze ، گفت:. “جهان به نظر می رسد در حال حرکت و نزدیک به سوم معیارهای — در سراسر جهان گسترش یافته است.”

CDC و دیگر آژانس های فدرال در ادامه به مراحل را به سرعت معرفی ویروس به ایالات متحده به مقامات وقت برای آماده سازی او گفت:. اما بیشتر کشورها گزارش جامعه گسترش این بیماری مهار در مرزهای ایالات متحده سخت تر می شود.

روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی کاهش یافته است به اعلام شیوع یک بیماری همه گیر و حتی به صورت خوشه های پدید آمده در ایران در ایتالیا و جاهای دیگر. در روز سه شنبه, اسپانیایی رفت و آمد مکرر از تنریف قرار داده هتل در مستند پس از صدها نفر از مهمانان را به معرض پزشک ایتالیایی که آزمایش مثبت برای این ویروس پس از اقامت وجود دارد.

به تاریخ وجود داشته است 57 تایید موارد COVID-19 در میان شهروندان ایالات متحده. از این 40 در میان مسافران تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز. سه مورد درگیر آمریکایی “عودت” از ووهان توسط وزارت امور خارجه.

R. schultze ، گفت: CDC است که با استفاده از آن همه گیری آنفولانزای طرح به عنوان راهنمایی برای آنچه که ممکن است COVID-19 پاسخ ممکن است مانند نگاه. گسترده باید این طرح نیاز به تصویب آن ممکن است مستلزم گسترده قرنطينه مدرسه تعطیل-با انتقال از کلاس کار آنلاین — و اقدامات دیگر.

پس از آنفولانزا طرح تدوین شد در سال 2017 CDC انجام دو تمرین به تمرین اجرای آن است. شده است وجود دارد همچنین حداقل یک دولت گسترده و همه گیر آماده سازی ورزش Messionnier گفت.

“این چیزهایی که ما نیاز به شروع به فکر کردن در مورد در حال حاضر,” او گفت:. “ما نیاز به آماده شدن برای اختلال قابل توجهی از زندگی ما است. مردم نگران این وضعیت است. به حق تا. اما ما در حال قرار دادن نگرانی های ما برای کار آماده است.”

CDC مواجه شده است و چالش ها در ramping تا سلامت آزمایشگاه در سراسر کشور به طور موثر و با دقت تست برای COVID-19. اگر چه آژانس آغاز شد, توزیع کیت های آزمایش برای این ویروس دو هفته پیش چند تا از کیت بنا به گزارش مجمل نتایج به دست آمد در دوران قبل از تست.

R. schultze ، گفت: این سازمان در حال کار بر روی جایگزین کیت های آزمایش و امید شروع به ارسال های جدید به زودی. دوازده آزمایشگاه در سراسر کشور مجهز به آزمون برای COVID-19 و سی دی آزمایشگاه در آتلانتا ظرفیت آزمون بدون عقب.

“من نا امید ما تا به حال موضوع را با تست” Messionnier گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de