مشاهیر استفاده از ‘Tiger King’ شتاب به فشار کنگره به تصویب گربه بزرگ در امنیت عمومی عمل

Netflix بکشد مجموعه مستند “ببر پادشاه” به سرعت تبدیل به یک احساس به اینترنت هنگامی که آن را عرضه آخرین ماه است. در حال حاضر برخی از افراد در تلاش هستند تا با استفاده از این محبوبیت به فشار برای عمل در یکی از مرکزی پیام نشان می دهد — حفاظت از گربه های بزرگ.

یک درخواست به تصویب فدرال بزرگ گربه امنیت عمومی عمل ایجاد شده توسط گابریلا Cowperthaite — مدیر 2013 مستند “Blackfish” که باعث شد سی ورلد خود را برای بهبود درمان حیوانات اسیر و حیوانات صندوق دفاع حقوقی با توجه به تنوع است.

این درخواست در حال حاضر امضا شده است توسط برخی از مشخصات بالا نام از جمله Joaquin Phoenix, Glenn Close, اولیویا وایلد و سارا سیلورمن در میان دیگران با توجه به لس آنجلس تایمز.

“Netflix بکشد docuseries ‘Tiger King’ تبدیل به یک پدیده فرهنگی پس از آن منتشر شد و ساخته شده است تالار گربه — و کسانی که سوء استفاده از آنها — یک موضوع محبوب از گفتگو” Stephen Wells, مدیر اجرایی Animal Legal Defense Fund, گفت, انواع. “این برای ما مهم است به حرکت فراتر از شخصیت های سری و استفاده از این لحظه به قرار دادن فشار واقعی بر ما مقامات منتخب بنابراین تغییر معنی دار ساخته می شود که برای محافظت از شیر و ببر و دیگر گربه های بزرگ و بسیاری از آنان اعضای گونه های در معرض خطر.”

در حال حاضر وجود دارد بیشتر ببر زندگی در اسارت نسبت به وحشی. ایالات متحده هیچ قوانین فدرال منع مالکیت گربه های بزرگ با توجه به لس آنجلس تایمز.

گربه بزرگ ایمنی عمل می کنند — که برای اولین بار معرفی شد در سال 2019 — را محدود در اختیار داشتن گربه های بزرگ به تنها کسانی که مجوز از وزارت کشاورزی ایالات متحده با توجه به لس آنجلس تایمز.

“ببر پادشاه” کمک کرده است به منظور بالا بردن آگاهی در هر دو این لایحه و گرفتاری از گربه های بزرگ بیش از چند هفته گذشته است.

تشکر. جرد هافمن, D-کالیفرنیا گفت که او “نبود تماس گرفته بودن کسی در مورد این” قبل از اولین “ببر پادشاه” با توجه به واشنگتن پست. اما دفتر او دریافت کرده 181 ایمیل ها و تماس های از ترکیبات مورد این لایحه در نیمه اول آوریل به تنهایی.

اما این لایحه برخی از مخالفان قوی در کنگره از جمله Rep. راب اسقف R-یوتا که ادعا می کند که این عمل خواهد آسیب کوچکتر متعلق به خانواده حیوانات پارک با توجه به پست.

“به کسانی که تبدیل شده ایم شیفته این مستند و در حال حاضر طرفداران این قانون من چالش شما را به انجام تحقیقات کمی” اسقف گفت: پست.

چالش دیگر به این لایحه این است که قانونی اسیر حیات وحش تجارت 300 میلیارد دلار صنعت در ایالات متحده چاه گفت: LA بار. “با کسانی که سهام بالا آن را هیچ جای تعجب است که این صنعت فوق العاده ارتجاعی و واکنش به هر گونه تلاش در قوانین و مقررات.”

سناتور. Richard Blumenthal, D-Conn., که منجر حمایت از این لایحه در سنا گفته است که او انتظار دارد که عبور از قانون باید صبر کنید تا بعد از coronavirus بحران گذشته است.

“اگر ما قادر به انجام آن خواهد بود,” Blumenthal گفت: پست. “اما همه گیر شده بود و ما اولین و تنها اولویت برای تا زمانی که آن را طول می کشد تا از طریق آن دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net