Celine Dion, Drake به نظر می رسد در ‘قوی تر با هم’ ویژه

آوریل 27 (UPI) — Celine Dion, دریک و بسیاری دیگر از کانادا مشهور به نظر می رسد در این قوی تر هم Tous Ensemble تلویزیونی ویژه به مناسبت خط مقدم کارگران در میان COVID-19 همه گیر و برای حمایت از بانک های مواد غذایی کانادا.

شانیا تواین, Michael Buble جاستین بیبر با هایلی بالدوین, رایان رینولدز, Bryan Adams, Alessia کارا, Barenaked Ladies, صوفیه ریس, Sarah McLachlan, Margaret Atwood, Eric McCormack, Avril Lavigne, Jason Priestley, Howie Mandel, Will Arnett, با Amy Poehler, Kiefer Sutherland, بازیگران Schitt نهر و مایک مایرز نیز ساخته شده ظاهر.

90 دقیقه ای ویژه پخش در CTV, CBC جهانی Citytv و تلویزیون و رادیو و جریان سیستم عامل در روز یکشنبه. مهمانان انجام شده آهنگ ها و صحبت کرد به بینندگان از خانه های خود.

Buble باز نشان می دهد در کنار Barenaked Ladies و ریس برای یک عملکرد “باید صبور باشید و لذت بردن از تایید!” دیون انجام شده و آهنگ “شجاعت” و ادای احترام پرداخت به کارگران خط مقدم.

“ما نمی توانیم با تشکر از همه شما به اندازه کافی” Dion گفت. “ما سلام شجاعت خود را.”

دریک بود که در بیمارستان به تازگی برای جراحت پا بسته ویژه و همچنین تشکر مقدم کارگران از جمله کسانی که او با تعامل.

“فقط برای دیدن روحیه لبخند با روحیه بالا در چهره هر کس را که من به روبرو می شوند در این وضعیت با وجود همه چیز را در آن الهام بخش برای دیدن مردم ترک خانواده خود را هر روز و رفتن به محل کار در میان بحران به عنوان خطرناک به عنوان آن است که” دریک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im