آمار توپ در حال حاضر در کالیفرنیا دادگاه

چرا که دیوان عالی ایالات متحده اساسا خندید رئیس جمهور تهمت استدلال برای یک تابعیت سوال از آن دادگاه در تابستان گذشته شروع امریکا پس از یک دهه رسمی سر تعداد در آغاز ماه آینده خواهد بود تا از آوریل احمق است.

هنگامی که در سرشماری آغاز می شود پستی از پرسشنامه ارسال فعالان به دست کشیدن بر روی درب قرار می دهد و اشکال آن در اینترنت بسیار کالیفرنیا سرنوشت را در دست خود مردم هر اندازه و شکل و رنگ و عقیده و قومیت.

اگر ما می خواهیم مدارس ما به طور کامل تامین می شود اگر ما می خواهیم جاده ها و زیرساخت های مناسب نگهداری و بازسازی شده, اگر ما می خواهیم قابل توجهی صدای ما سزاوار در هر دو سیاست عمومی و کالج انتخاباتی آن خواهد بود تا ما را به مطمئن شوید که ما محسوب می شود.

برای مدتی به نظر می رسید که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است قرار دادن یک تابعیت سوال میان استاندارد نمایش داده شد پاسخ داده شود تقریبا هر کسی که می شود محسوب می شود. اما رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز جمهوری خواه منصوب از رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش شد منزجر ژوئیه گذشته با دروغ گفته مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت, منشی, Wilbur راس به عنوان او تلاش برای توضیح دهید که چرا یک تابعیت سوال باید مورد استفاده قرار گیرد برای اولین بار در 70 سال است.

راس گفت: سوال این بود که نیاز به به طور کامل اجرا درآوردن قانون حق رای سال 1965 پوچ ادعا می کنند از آنجا که قانون هرگز اجرا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. رابرتس نوشت که این دروغ او خواستار بازیگران نادر با رای دادگاه عالی چهار عضو اقلیت لیبرال و عمیق-sixed سوال.

این یک مسئله حیاتی برای کالیفرنیا و کشورهای دیگر با تعداد زیادی از افراد مستند نشده به دلیل تجربه طولانی و هر سرشماری متخصص نشان داد که از جمله این سوال را تشویق بسیاری از ساکنان غیر مجاز برای فرار از گرفتن شمارش در تمام هزینه.

در حال حاضر آنها هیچ دلیلی برای اجتناب از پاسخ دادن به سوالات, از آن خواهد شد غیر ممکن است برای شناسایی غیر شهروندان اگر مقامات اداره مهاجرت به نحوی دریافت نگه دارید از فرم های سرشماری با وجود قوانین منع آن.

چنین compartmentalizing مورد نیاز است برای اطمینان از که قانون اساسی هدف از این سرشماری انجام شده است: شمارش هر انسانی در این کشور شهروند یا نه.

نمایندگی در کنگره و کالج انتخاباتی لولا که در تعداد. بنابراین آیا توزیع هزاران نوع از کمک های مالی فدرال و دیگر کمک های مالی.

این هنوز هم اطمینان از آن خواهد شد آسان به تعداد همه. به عنوان مثال وجود دارد کالیفرنیا بی خانمان مردم از حداقل 150,000 نفر شمارش غیر رسمی کرباس هر سال در ماه ژانویه. نیز وجود دارد under-the-رادار مستند نشده مهاجران که اغلب به اشتراک گذاری اتاق متل و دیگر گذرا چهارم.

در مجموع سیاتل بر اساس مارگریت کیسی پایه و اساس برآورد کالیفرنیا بیش از 15 میلیون نفر از افراد طبقه بندی شده به عنوان سخت به دفعات مشاهده شده است. برای دیدن که منافع خود هستند و به درستی در خدمت دولت در سال 2018 بودجه $187 میلیون دلار برای هر کس در اینجا شمارش.

برخی از این پول را به سازمان های خصوصی در حال حاضر رسیدن به مردمی که به آنها خدمت می کنند.

“هدف ما این است که برای رسیدن به 2.7 میلیون نفر (در منطقه لس آنجلس) گفت:” اسپرانزا Guevara, هماهنگ کننده سرشماری کمپین در مورد شروع از ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجر که همچنین تلاش برای به دست آوردن مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات برای ثبت نشده.

“ما به توسعه جامع انتخاباتی در ما Latino, پناهندگان و محدود به زبان انگلیسی جوامع به (آنها) پشتیبانی و منابع برای درک این اشکال,” او اضافه شده است.

و توماس Saenz رئیس جمهور فعال مکزیکی-آمریکایی دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش گفت: خود وابسته است که “اطلاعات در مورد وضعیت مهاجرت خواسته نخواهد شد از هر کسی… در واقع ساده ترین راه برای جلوگیری از تماس بیشتر از اداره آمار است که برای پر کردن فرم به طور کامل در شروع این روند است.”

یکی از پیام های بسیاری از جمله لباس های خواهد شد به طور گسترده ای در گردش: آن را غیر قانونی است به استفاده از اطلاعات سرشماری اشکال در اجرای مهاجرت. نقض این محرمانه بودن حمل مجازات های کیفری تا 250.000 دلار و پنج سال در زندان در هر حادثه.

آن را هنوز هم ناشناخته که آیا این همه کافی خواهد بود برای اطمینان از کامل تعداد کالیفرنیا نیاز به منظور دریافت سهم عادلانه خود را از پول و نمایندگی.

اما برای مطمئن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش های اولیه به انحراف تعداد خنثی شده اند و تونست خیلی از این دولت سرنوشت در دست ساکنان آن است. همه ما است.

ایمیل توماس الیاس در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>