تفاوت در دسته ای جدید از تبلیغات برای سرشماری ایالات متحده و برخی به زبان انگلیسی, دیگران اسپانیایی و سایر زبان های ظریف هستند اما گفتن بازتاب چالش های منحصر به فرد از شمارش هر انسان در وسیع فرهنگی متنوع کالیفرنیای جنوبی است.

این تفاوت نیز منعکس کند چگونه ترس — به طور خاص و ترس از اخراج — همچنان یک عامل بزرگ در آینده decennial سر دفعات مشاهده شده است.

هر چند بسیاری از زبان های انگلیسی و اسپانیایی زبان تبلیغات مشابه در پیام و تن یک مجموعه ای از تبلیغات — “همه Latinos تعداد” — رقص در اطراف پیشنهاد تابعیت سوال.

“من همه Latinos است که زندگی در این کشور می گوید:” یک رستوران کارگر. آگهی سپس چرخه را از طریق راویان در مشاغل مختلف; رستوران کارگر سازنده ، سپس یک میدان کارگر می گوید: “من یکی که آمد و در آنجا ماند” به دنبال یک مرد در یک باشگاه ورزشی که می گوید: “… و کسی که در اینجا متولد شد…” به دنبال یک دختر در مدرسه: “… و کسی که آورده بود (در اینجا) به عنوان یک کودک.”

این آگهی به پایان می رسد با وعده امنیت و هنگامی که راوی می گوید: “این سرشماری است که در اینجا و توسط قانون اطلاعات شخصی خود را محافظت شده است.”

شهروندی و امکان استفاده از داده های سرشماری به مسیر غیر شهروندان — باقی می ماند از ذهن برای بسیاری از افراد در جامعه آمریکای لاتین به دلیل اتفاقاتی که بازی های برگزار شده از سال گذشته است. هر چند این سرشماری قرار است به تعداد تمام ساکنان از جمله کسانی که شهروندان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی به عنوان یک سال پیش می خواستم برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به سرشماری سال 2020.

که ایده زده بود در دادگاه فدرال و اداره آمار نمی تواند از نظر قانونی به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی است. اما سرشماری مقامات و دیگران بر این باورند تعداد نامعلومی از لاتین ساکنان باقی می ماند شک و تردید از پاسخ به پرسشنامه ترس دولت می تواند با استفاده از اطلاعات در برابر آنها و یا خانواده خود را.

اندرو فهمی مدیر برنامه های توسعه در مکه (چند قومی مشترک از سازمان های جامعه بوده و کار با آن در سرشماری برای رسیدن به اسپانیایی زبان مردم در اورنج کانتی معتقد است ترس است که ساخت آن را سخت برای برخی از مردم به دیدن که تعداد دقیق سر منافع همه است.

“بسیاری از مکالمات” فهمی گفت: “به حول (تابعیت سوال).”

تظاهرکنندگان با تجمع در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن در ماه آوریل در اعتراض به, یک پیشنهاد برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به سرشماری سال 2020. (عکس توسط مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

با ملی سر تعداد میله میله برای شروع در ماه مارس — در ابتدا از طریق ایمیل و به صورت آنلاین و بعد از آن در چهره-به-صورت جلسات — مقامات فدرال و دیگران می گویند انتقادی خود را از طریق شکستن این سد است.

جمعیت تعداد مجموعه نمایندگی سیاسی از جمله تعدادی از کنگره صندلی در هر دولت است. همچنین راهنماهای تخصیص فدرال دلار است که سرمایه گذاری, همه چیز از بزرگراه تعمیر به دادگاه فدرال قضات به امنیت فرودگاه.

در بهترین زمان کالیفرنیای جنوبی است که به عنوان یکی از سخت ترین مکان ها در این کشور به دفعات مشاهده شده است. یک 2018 دولت گزارش نشان داد که سرشماری سال 1990 موفق به تعداد 835,000 ساکنان کالیفرنیا یک اشتباه است که هزینه دولت 200 میلیون دلار در یک سال و یک خانه صندلی.

تنوع بخشی از موضوع است. در علاوه بر این به زبان انگلیسی و اسپانیایی سرشماری تبلیغات نیز پخش خواهد شد به صورت محلی در, چینی, ویتنامی و کره ای, در میان دیگران.

منطقه تنوع فرهنگی (حداقل 185 زبان گفتاری در جنوب کالیفرنیا) آن تحرک (وجود دارد به عنوان بسیاری از افراد بی خانمان در لس آنجلس به عنوان وجود دارد در حال ساکنان بورلی هیلز) و اقتصادی آن همه تنوع آن را سخت به تعداد انسان ها در جنوب کالیفرنیا.

اما رسیدن به اسپانیایی زبان مخاطبان و ترغیب آنها به پاسخ است تاکید خاص در این سال آمار. در سراسر کشور, اداره آمار در حال گذراندن نزدیک به 50 میلیون دلار در تبلیغات در Latino بازار (به استثنای پورتو ریکو) — بیش از هر دیگر مخاطبان خاص.

و بزرگترین مانع مردم قانع کننده نیست به نگرانی در مورد غیر موجود تابعیت سوال. ماریا Olmedo-Malagon یک مدیر برنامه برای سرشماری محلی گفت: توسعه, پرداخت نمی شود, تبلیغات ممکن است بهترین راه برای انجام این کار است.

فهمی از مکه گفتند که نزدیک بود توسط سرشماری پرسنل به آمده تا با یک استراتژی است که می رود فراتر از توزیع آگهی.

در اورنج کانتی گفت: توسعه شامل ویدئوها در زبان های متعدد گسترش رسانه های اجتماعی و آموزش “جامعه سفیران” — افرادی که فعال در محله های خود را — برای ملاقات با افرادی که ممکن است در غیر این صورت با پر کردن پرسشنامه. این سازمان همچنین در حال راه اندازی یک سرشماری مرکز کمک به کمک به مردم با پر کردن فرم.

این کمپین کار خواهد کرد فهمی گفت: از آنجا که سازمان خود را با این نسخهها کار با اعتماد صداها در اورنج کانتی.

“ما پیام روشن است” فهمی گفت. “سرشماری امن است. هیچ مهاجرت سوال. اطلاعات خود را خصوصی است و نمی تواند به اشتراک گذاشته شود.”

فراتر از ترس دیگری سر تعداد مانع در جنوب کالیفرنیا اندازه است.

سرشماری تخمین می زند که لاتین یا هیسپانیک مردم که می تواند از هر نژاد ساخته شده تا 47 درصد از این جمعیت در سراسر لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو در سال 2018 — حدود 8.4 میلیون نفر است.

از آنجا که سرشماری’ دستور است به تعداد همه کسانی که زندگی در کشور بدون در نظر گرفتن تابعیت اداره می رود از راه خود را به غیر سیاسی گفت: Kristina برت عمومی و امور متخصص برای سرشماری از طریق ایمیل.

“ما باید حزبی به دلیل نتایج سرشماری استفاده می شود برای اهداف سیاسی” بارت گفت. “ملت باید ایمان در دقت و صحت نتایج — چرا که آنها واقعا ما بر اساس دموکراسی است.”

که گفت: اطلاعات سرشماری استفاده شده است برای قرار دادن و زندانی کردن شهروندان آمریکایی و شهروندان قبل از.

در طول جنگ جهانی دوم داده های سرشماری کمک به سرویس مخفی و سازمان های دیگر قرار 120,000 مردم از اصل و نسب برای توقیف زمانی که این اداره بیش از تبدیل شهر بلوک-سطح اطلاعات در مسابقه و منشاء ملی از سال 1940 سرشماری.

محققان مارگو اندرسون و ویلیام Seltzer همچنین اداره تحویل درخواست فردی نام و آدرس ده ها تن از ژاپنی-آمریکایی ها تحت دومین جنگ قدرت عمل می کنند که به حالت تعلیق در سرشماری محرمانه در طول جنگ.

سرشماری موظف اساس قانون اساسی انجام شده در هر دهه پس از 1790.

این سال خواهد بود که برای اولین بار زمانی که خانواده ها پاسخ می دهند آنلاین. گزینه ها برای پاسخ توسط ایمیل و یا تلفن هنوز در دسترس است.

پس از امداد رسانی اولیه شروع می شود که در اواسط ماه مارس سرشماری کارگران صرف خواهد شد ممکن است به جولای بازدید از خانه که پاسخ ندادهاند.

سرشماری کاغذ شکل آغاز می شود با این سوال که “چگونه بسیاری از مردم زندگی می کردند و یا ماندن در این خانه, آپارتمان یا خانه موبایل در تاریخ 1 آوریل سال 2020?”

فرم و سپس می پرسد برای هر فرد نام ، جنس ، سن ، نژاد و اگر آنها لاتین یا اسپانیایی. آن را نیز می پرسد مخاطب اگر خانه خود را در مالکیت و یا اجاره ای و چه افراد دیگری که وجود دارد مربوط به آنها.

بالای سند آمده است: “آن را سریع و آسان به پاسخ و پاسخ های خود را محافظت شده توسط قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de