ژوئن 2 (UPI) — مراکز دموکراسی و تکنولوژی روز سه شنبه طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن یک فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال محدود کردن قانونی حمایت از رسانه های اجتماعی شرکت ها که سرزنش و یا ویرایش پست های کاربر.

CDT یک واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی به چالش کشیده منظور حاکی از این است که آن را نقض متمم اول قانون اساسی توسط “محدود کردن و سرد” سخنرانی آنلاین سیستم عامل و افراد به عنوان حفاظت شده توسط قانون اساسی است.

تبلیغات

“منظور اجرایی طراحی شده است برای جلوگیری از خدمات رسانه های اجتماعی از مبارزه با اطلاعات غلط رای دهندگان سرکوب و تحریک خشونت در خود سیستم عامل” CDT رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت الکساندرا مسلمات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور امضا در روز پنج شنبه کارگردانی وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال به تفسیر مجدد بخش 230 قانون ارتباطات نجابت محافظت می کند که شرکت های اینترنتی از دعاوی هدف قرار دادن محتوای سایت خود را.

“یک تعداد انگشت شماری از رسانه های اجتماعی انحصار کنترل گسترده بخش های عمومی و خصوصی ارتباطات در ایالات متحده گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “آنها تا به حال بدون کنترل قدرت به سانسور, محدود, ویرایش, شکل, پنهان کردن, تغییر تقریبا در هر نوع ارتباطی بین شهروندان خصوصی و عمومی بزرگ مخاطبان است.”

این تصمیم دو روز پس از توییتر پرچم یک جفت از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی روند پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان به طور بالقوه گمراه کننده است.

CDT گفت: منظور در نظر گرفته شده برای ارعاب رسانه های اجتماعی شرکت ها را تغییر دهید که چگونه آنها در حد متوسط محتوا.

“دولت نمی تواند و نباید به زور حاضر به واسطه تعدیل گفتار با توجه به رئیس جمهور هوی و هوس” مسلمات گفت. “مسدود کردن این سفارش بسیار مهم است برای حفاظت از آزادی بیان و در ادامه کار مهم برای اطمینان از یکپارچگی 2020 انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im