اتاق بازرگانی و دارای سابقه ای طولانی از ‘مرغ کوچک’ هشدارهای غیر موجود سیل پرونده های حقوقی

واشنگتن – ایالات متحده در اتاق بازرگانی دارای سابقه ای طولانی در ساخت پاچه پیش بینی قریب الوقوع “سیل” از پرونده های حقوقی به فشار نمایندگان مجلس و دادگاه ها برای محدود کردن حقوق افراد برای نگه داشتن شرکت های پاسخگو برای خطا. اما آن هشدار از عذاب به طور مداوم کاذب با توجه به یک مسئله عمومی مختصری شهروند امروز منتشر شد. این مختصر را فراهم می کند نمونه هایی از مجلسی جنجال آفرینی شعارهای بیش از 20 سال گذشته به دامن زدن ناموجه ترس از دادخواهی.

“همانطور که ما دست و پنجه نرم کردن با بزرگترین بحران بهداشت عمومی از عمر ما مجلسی است که با استفاده از یک بیماری همه گیر به عنوان پوشش برای دریافت یک اولویت آرزو-لیست آیتم برای اعضای آن: پنج سال از ایمنی از شبه جرم و مسئولیت” گفت: Remington A. گرگ, مشاور مدنی عدالت و حقوق مصرف کننده در شهروند و نویسنده مختصر. “در حالی که هر دو اتاق و آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) استدلال می کنند که immunizing کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر است که تنها راه برای متوقف کردن سیل دادخواهی شواهد نشان می دهد که هیچ سیل.”

“مرغ کوچک معروف بود برای گریه ‘آسمان در حال سقوط است.’ در طول سال های مجلسی گرفته شده مشابه ‘آسمان در حال سقوط است’ رویکرد” گزارش می خواند. “این به طور مداوم در تلاش برای ترساندن نمایندگان رسانه ها و مردم با ضد دادخواهی و بلاغت – به طوری که آن هشدار در مورد ‘سیل’ دادخواهی تبدیل شده است چیزی از یک تقلید مسخره امیز. اتاق و متحدان آن در حال حاضر با استفاده از این راهکار دوباره به استفاده از coronavirus همه گیر برای تضعیف دولت-قانون حمایت که ارائه پاسخگویی بالقوه و جبران خسارت به افراد مجروح توسط دیگران سهل انگاری.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اتاق یکی از قدرتمند ترین گروه های لابی گری در آمریکا طرفداران برای منافع کسب و کار بزرگ. در طول چند ماه گذشته اتاق شده است لابی های فدرال و ایالتی قانونگذاران به کمک مالی کسب و کار گسترده مصونیت از coronavirus مربوط به مسئولیت. اتاق به دنبال معاف کسب و کار از قوانین از تمام 50 ایالت اجازه می دهد که کارگران و مصرف کنندگان و بیماران خیابان به برگزاری شرکت ها پاسخگو زمانی که اقدامات آنها باعث شود مردم آسیب برساند. اعطای شرکت های ایمنی می تواند منجر به بیماری های کارگران و مصرف کنندگان و بیشتر مرگ و میر قابل پیشگیری در حالی که رکود اقتصادی ما بهبود از این بیماری همه گیر در مکان عمومی, شهروند را حفظ می کند.

با توجه به “COVID-19 شکایت ردیاب” تهیه شده توسط Hunton اندروز Kurth مصرف کنندگان را به ثبت چند مورد و کسانی که واصل شده اند به سختی پشتیبانی اعطای مصونیت. اکثر مصرف کننده پرونده های حقوقی به دنبال بازپرداخت مربوط به لغو یا تعویق; با وجود تعداد زیادی از لغو, رویدادهای بیش از گذشته چند ماه ردیاب نشان می دهد تنها 109 مورد در این رده است. دیگر مصرف کننده موارد بوجود می آیند از قیمت سنگ آهن در بازار (20 نفر) در محدوده زمانی معین هزینه عضویت (28 نفر) و یا تبلیغات فریبنده (46 مورد). تنها 11 نفر شامل ادعای آسیب شخصی و تنها 35 شامل ادعای قتل غیر عمدی. تنها شش در حال قصور پزشکی ادعا می کند. این داده ها نشان می دهد یک چیز واضح است: هیچ سیل پرونده های حقوقی; وجود دارد بریزد.

زمانی که کنگره آغاز می شود بحث دیگری بسته محرک هفته آینده نمایندگان مجلس باید تمرکز بر ارائه کمک های حیاتی به دولت و دولت های محلی اطمینان حاصل کرد که مدارس باید بودجه کافی برای نگه داشتن دانش آموزان امن و گسترش بیمه بیکاری. در طول این بهداشت عمومی بحران قانونگذاران نباید فریب خورده توسط اتاق بازرگانی و بلاغت به immunizing کسب و کار است که موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای نگه داشتن کارگران و مصرف کنندگان و بیماران امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>