تغییرات ممکن است به منظور Utes پس از ناامید کننده از دست دادن خانه به UCLA

سالت لیک سیتی — حالا که یوتا تیم بسکتبال را بسیار امن یک نقطه در پایین نیمی از Pac-12 جدول رده بندی پس از پنج 69-58 از دست دادن خانه به UCLA ما ممکن است برخی از تغییرات برای Utes که آنها تا پایان فصل به طور منظم با چهار بازی قبل از Pac-12 مسابقات در لاس وگاس.

پنجشنبه ناامید کننده از دست دادن است که در آن Utes پشت افتاد از شروع شدند و هرگز واقعا در این بازی انتهایی با به عنوان بسیاری از 20 در نیمه دوم سمت چپ یوت مربی لری Krystkowiak صحبت کردن در مورد تغییر برخی از چیزهایی که رفتن به جلو.

این Utes کاهش یافت و به 5-9 در Pac-12 بازی با از دست دادن و سه بازی پشت ششم-محل USC که به شهر می آید برای یک بعد از ظهر یکشنبه بازی در شکارچی مرکز.

“این بخشی از فصل به صدمه زدن به هر کسی احساسات” Krystkowiak گفت. “ما باید برای قرار دادن بازیکنان در زمین آماده است که به تولید و متعهد به آن است. در این مرحله ممکن است زمان به لرزش چند تا چیز را ببینید اگر بچه ها بهتر هستند و در آینده روی نیمکت.”

Krystkowiak ستایش آلفونسو پلامر برای “ما یک آسانسور” به عنوان JC انتقال بود Utes’ بهترین بازیکن با به ثمر رساندن یک تیم 16 امتیاز 5-از-9 تیراندازی و تنها اوت به نزول 3-اشاره گر به عنوان او رفت و 3 تا 6 (بقیه تیم رفت 0 برای 9).

یک بازیکن دیگر به دست آورده که به ستایش از یوت مربی بود و دانشجوی سال اول Mikael Jantunen که به ثمر رساند هشت امتیاز برداشت چهار ریباند و آمد تا با سه دزد.

“Fons به من نشان داد چیزی. Miky به من نشان داد چیزی,” او گفت:. “ما باید برای به دست آوردن کمی کثیف و زننده از زمان به زمان. من اعتماد وجود خواهد داشت برخی از تغییرات. آن را نه یک تهدید این تنها چیزی است که من فکر می کنم ما نیاز به ارزیابی.”

Timmy آلن با بازی در کل بازی برای Utes و پس از یک شروع کند که او فقط یک نقطه در نیمه اول او شروع به دنبال دوست قدیمی خود را, خود, بازی تهاجمی و حمله به سبد خرید, در نهایت در پایان با 11 امتیاز و هفت ریباند.

براندن کارلسون خوب بود زمانی که او در آنجا ماند و در طبقه او به عنوان گل Utes’ شش امتیاز به پایان رسید و با 10 امتیاز در 4 بازی از 5 بازی. او در ناپاک مشکل تمام شب و بازی فقط 13 دقیقه قبل از رسوب است.

Rylan جونز نیز تا به حال یک خط خوب. هر چند او تنها پنج امتیاز به ثمر رساند او آمد تا با کمک شش و پنج دزد.

از سوی دیگر دو نفر دیگر استارت تلاش به عنوان رایلی Battin تا به حال بدترین بازی سال از رفتن بدون گل فقط با یک جهش در 14 دقیقه در حالی که هر دو Gach تا به حال مشکل با تیراندازی دوباره رفتن 2 به صورت 10 از میدان 1 به 3 از خط و ساخت پنج گردش. Jaxon Brenchley که آغاز شده و پنج بازی اخیر تنها بازی شش دقیقه از دست رفته خود را فقط شات ساخته شده و فقط 1 از 3 از خط ناپاک.

“من دوست دارم همه بچه های ما. ما باید بسیاری از شخصیت ها” Krystkowiak گفت. “ما نیاز به خراش و پنجه. این نیست حیف حزب برای کسی بازی یا نه. ما باید خارج وجود دارد و در کمی متفاوت ذهنیت و می دانیم که ما باید به سخت کار کردن سخت تر از ما بودند.”

Krystkowiak نبود خوشحال است که تیم او بود outhustled برای برخی از توپ سست نمی لازم را ارسال فید کردم و توپ محروم تحت سبد تعدادی از بار.

“تمام است که شامل کلمه سختی و ما را در کمی بیشتر از یک لبه” او گفت:.

اوته مربی بود به وضوح ناراضی با برخی از مقامات تماس بودند به عنوان شکارچی مرکز طرفداران که هو فقیر تماس را در زمان واقعی و زمانی که دوباره پخش در هیئت مدیره نشان داد اشتباهات.

این Utes از دست دو سبد در layups که ضربه شیشه ای قبل از اینکه مسدود شده اما نمی شد به نام goaltending و ناپاک تماس در Battin در اواخر نیمه اول که می رفته اند دیگر راه به دست آورده Krystkowiak یک ویژگی های ناپاک و به UCLA دو نقطه است.

اما Krystkowiak برگزار زبان خود را پس از آن دانستن او مواخذه توسط لیگ در اوایل سال جاری برای نظرات پس از از دست دادن در ایالت آریزونا.

“برای من که یکی از مناطق واقعا وجود دارد هیچ چیز من می توانید می گویند,” او گفت:. “این برای من بهترین برای تمرکز بر روی بازی ما. آن را یک بازی سخت, بازیکنان, را, اشتباهات من را به اشتباه به عنوان یک مربی داوران اشتباه می کنند . . . به طور معمول شما را مواخذه و دردسر با لیگ و من فقط ماندن متمرکز با سه هفته قبل از وگاس در مسائل کنترل ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de