شارژر رایگان-آژانس تجزیه و تحلیل: هیچ تام بردی هیچ مشکلی

شارژر شات شات خود را و به سرعت نقل مکان کرد پس از رد توسط Tom Brady.

می توانید آنها را تقصیر نیست برای تلاش. بردی می شده اند شارژر متحرک جاذبه خود را برای اولین فصل بازی در SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا. اما فرود بردی را به معنای بیش از فروش بلیط. بردی ورود شده اند که سوپر باول یا نیم تنه.

این شارژر با این حال نمی خواهد که فشار در تلاش برای ارائه یک قهرمانی در سال 2020 است. که متعلق به Tampa Bay Buccaneers که امضا بردی به دو سال 50 میلیون دلار معامله در روز جمعه.

اما این شارژر می گم سرمقاله روزنامه برای پر کردن 70,000 صندلی در استادیوم جدید و حتی نمی باید خود آشنا بازیکنان ستاره. کارفرمایی فیلیپ رودخانه است با Indianapolis Colts و در حال اجرا پشت Melvin Gordon در حال حاضر نقش Denver Broncos.

بنابراین بهترین راه برای جلب توجه بدون در نظر گرفتن که در این فهرست است را به نفع خود بازی. یک بار بردی تبدیل کردن شارژر آنها به سرعت آغاز طرح B. آنها تا به حال پول برای خرج کردن است, اما آنها را ندارد از جان گذشته حرکت می کند. آنها گیر به شکست طرح است. آن را بردی یا Tyrod تیلور زوج با یک به-می شود-تعیین کارفرمایی تازه کار. این شارژر دارای شماره 6 به طور کلی انتخاب کنید در ماه آینده پیش نویس است.

Quarterbacks مانند Cam Newton (از طریق تجارت) و Jameis وینستون در دسترس هستند و قطعا جلب توجه بیشتر از تیلور اما شارژر به نظر نمی رسد حاضر به وام مسکن خود را در آینده فقط به فروش بلیط در سال 2020 است. تعقیب بردی بود که ارزش خطر زیرا آنها می دانستند که او هم بازنشسته در دو فصل و یا حرکت به تیم بعدی خود در حالی که یک تازه کار QB توسعه در حاشیه.

اگر شارژر رفت و پس از نیوتن, او به احتمال زیاد می خواستم یک قرارداد پر سود فرمت. وینستون نبود که احتمالا در نظر گرفته شود چرا که گردش مالی مسائل. با تیلور او را برنده ثابت شده که نمی نوبه خود توپ را بیش از, اگر چه او شده است برای انتقاد از بازی آن را بیش از حد امن در زمان. مهمتر از همه او در حال حاضر امضا در کم هزینه برای سال 2020 است. تیلور تا یک سال سمت چپ بر روی قرارداد خود را با یک پایه حقوق و دستمزد 5 میلیون دلار.

شایعات در مورد نیوتن به عنوان یک گزینه برای این شارژر به سرعت از بین رفت. به گزارش ظهور جمعه است که آنها در حال حرکت رو به جلو با تیلور به عنوان شروع کارفرمایی.

این شارژر شارژ به جلو برد اما عاقلانه. در اینجا یک بررسی از شارژر در گذشته انجام داده اند در هفته در طول رایگان-آژانس دیوانگی:

شارژر آدرس یک طرف از خط حمله

Trai ترنر است که در حال حاضر برنامه ریزی برای او و برایان Bulaga به هموار کردن راه برای بسیاری از touchdowns به ثمر رساند در سمت راست در این زمینه است.

ترنر گفت: در یک کنفرانس تلفنی در این هفته او نبوده است گفت: در مورد یک موقعیت ممکن است تغییر کند. او انتظار دارد که برای باقی می ماند در سمت راست گارد و چرا شارژر حرکت او ؟ او به نام پنج متوالی Pro کاسه در سمت راست گارد با Carolina Panthers قبل از معامله بودن به شارژر برای مقابله با چپ راسل Okung.

Bulaga که توافق کردند تا سه سال 30 میلیون دلار معامله از شارژر صرف اکثریت از 10 سال فعالیت حرفه ای شروع در سمت راست برای مقابله با هکرها خلیج سبز. او به عنوان یکی از بالا رایگان-عامل حمله پردازد.

همانطور که از هم اکنون شارژر طرح نیست در حرکت ترنر و Bulaga دادن به آنها یکی از بهترین راست به خط حمله در NFL. اواز یا موسیقی دو نفری را جایگزین سال گذشته استارت سام Tevi یک حق مقابله و Michael Schofield رایگان-عامل حق گارد.

اما این شارژر هنوز هم مقدار زیادی از عدم قطعیت در سه حمله-خط موقعیت.

مرکز مایک Pouncey نشده بود پاک شده است را از گردن خود را به عنوان آسیب از ماه گذشته بود اما او خوش بینانه در مورد ادامه کار خود را زمانی که او صحبت می کرد به خبرنگاران گفت در ماه دسامبر. چپ سپاه پاسداران دن Feeney و فارست لامپ شده اند متناقض سه فصل گذشته. لامپ به ندرت مورد در این زمینه به دلیل صدمات. Feeney ثابت شود قابل اعتماد استارت زمانی که او در بین Okung و Pouncey.

شارژر مربی آنتونی لین به نام Feeney عالی مرکز ماه گذشته تا سال 2017 دور سوم انتخاب می تواند یک نامزد برتر به جای Pouncey اگر او پاک نیست به بازی. در این سناریو, شارژر به احتمال زیاد شانس خود را با لامپ سالم ماندن در سمت چپ گارد است. در سال 2017-دور دوم انتخاب کرده است یک سال در سمت چپ خود قرارداد.

دوم-سال offensive lineman Trey Pipkins به احتمال زیاد جایگزین Okung در سمت چپ مقابله با اگر شارژر را اضافه نمی کند و یک جانباز و یا پیش نویس یک. اما این شارژر به احتمال زیاد مجموعه با استفاده از خود دور اول انتخاب کنید در یک کارفرمایی و شروع یک تازه کار مقابله با چپ از دور بعد خواهد بود مخاطره آمیز است. جانباز چپ مقابله با جیسون پیترز در دسترس است اما او 38 ساله است و در برخورد با آسیب های این چند فصل گذشته است.

ستاره نکردم اما شلوغ ثانویه

علاوه بر این از چهار Pro کاسه cornerback کریس هریس جونیور بود اما خوب یکی برای شارژر. هریس صرف نه فصل با Denver Broncos قبل از موافقت با دو سال $20.25 میلیون معامله از شارژر.

بر روی کاغذ این شارژر دارای یکی از بهترین secondaries در NFL با هریس پیوستن قوی ایمنی Derwin جیمز و, cornerbacks کیسی هیوارد و دزموند پادشاه.

اضافه کردن هریس ممکن است باعث شود برخی برروی آن بکشید. هریس است که به عنوان یک حافظه بالا cornerback یک موقعیت که در حال حاضر متعلق به پادشاه همه طرفدار دفاعی در سال 2018 است. اما پادشاه به حال پایین 2019 فصل و با آدریان فیلیپس رفتن به New England Patriots او می تواند حرکت به کاره ایمنی نقش دارد.

هریس اخیرا گفته NFL Network او را هیجان زده در مورد بازی کردن در خارج و دوباره بودن در اطراف نقل مکان کرد در این زمینه است. شاید شاه و هریس خواهد متناوب در اسلات گوشه. آن ضرری ندارد به همه کاره دفاعی پشت, اما این یک شکست فصل برای پادشاه که تا یک سال سمت چپ روی خود را تازه کار مقابله. او نیاز به بازگشت به تمام نرم افزار راه اگر او می خواهد به شکستن بانک آینده offseason.

تصویب راش افزایش

آن را گیج کننده است که این شارژر با تصویب rushers جوی Bosa و ملوین اینگرام نمی تولید بیش از 30 کیسه در فصل گذشته.

اما شارژر تلاش برای ایجاد فشار داخلی. جانباز بینی مقابله با براندون مبان, که منتشر شد, نیست, همان بازیکن, او یک بار بود دفاعی مقابله با جاستین جونز به حال یک شروع قوی 2019 قبل از آسیب حفظ و تازه کار دفاعی مقابله با جری Tillery هرگز یافت ریتم.

این تیم خطاب نیاز با اضافه کردن دو وقت Pro کاسه بینی مقابله با Linval یوسف که توافق به دو سال 17 میلیون دلار معامله شد. یوسف 31 منتشر شد توسط وایکینگها مینه سوتا بود اما به احتمال زیاد بیشتر در مورد کلاه-فضا از دلایل در زمینه تولید. یوسف به عنوان یک بینی که مقابله با ایجاد یک پاس عجله و دفاع از اجرا.

اضافه کردن یوسف را به شارژر’ خط دفاعی افزایش دهد و آنها را بهتر خواهید بود در blitzing شرایط اگر جیمز سالم باقی می ماند.

باقی مانده نیاز دارد

شارژر خداحافظی به linebackers توماس دیویس و Jatavis قهوه ای, اما آنها نمی نازک در موقعیت با Drue Tranquill دنزل Perryman, Uchenna Nwosu (بیشتر از یک لبه حمله کننده) و Kyzir سفید. اما شارژر گم شده ورزشی گالری در موقعیت های فصل گذشته است.

این شارژر دارای مقدار زیادی از ورزشکاری در حال اجرا با آستین Ekeler و جاستین Jackson اما در حال از دست رفته قدرت عنصر با گوردون رفتن به شیراز و بیمارستان Derek وات رفتن به Pittsburgh Steelers. آنها نیاز به یک کبودی پشت کوتاه-yardage شرایط.

هر کس که شارژر شروع کارفرمایی – تیلور و یا یک تازه کار – باید مقدار زیادی از سلاح های با Ekeler, تنگ پایان شکارچی هنری و گسترده ای از گیرنده های Keenan آلن و مایک ویلیامز اما آنها در حال از دست رفته یک سوم wideout. این تیم امتحان Benjamin Travis, که منتشر شد, Andre پاتون و Jason Moore, اما هرگز خود را پیدا Tyrell ویلیامز جایگزینی سابق, شارژر,’ گیرنده گسترده ای که در پیوست اظهارات گذشته offseason.

اما جستجو برای linebacker در حال اجرا به عقب و گیرنده گسترده ای می توان در پیش نویس NFL همراه با بزرگترین نیاز (کارفرمایی و مقابله با چپ).

ارزیابی کلی

این شارژر می توان نام برندگان پس از یک هفته رایگان آژانس با وجود رد از بردی. آنها تا به حال دو برنامه و گیر به آنها و شاید یک ثانیه بود بهتر از این دو.

این شارژر تا به حال پول بیشتری برای خرج کردن و پس از بردی گفتند: “بله” به خلیج تمپا. اگر بردی بود L. A. محدود شاید تنها Bulaga او می پیوندد. بدون 42 ساله کارفرمایی این شارژر قادر به پرداخت Bulaga یوسف هریس و هنوز هم باقی مانده پول را صرف.

شارژر’ Plan B سزاوار حداقل یک B grade. اگر آنها قادر به زمین آلاباما توا Tagovailoa در ماه آینده پیش نویس که offseason درجه ممکن است پرش به یک نمره کامل.

شارژر تغییرات

ورود: RT Bryan Bulaga (امضا به عنوان عامل رایگان) NT Linval یوسف (امضا به عنوان عامل رایگان), CB, Chris Harris جونیور (امضا به عنوان عامل رایگان), RG Trai ترنر (تجارت)

خروج: QB فیلیپ رودخانه (امضا شده با کلت), RB Melvin Gordon (امضا شده با Broncos), S Adrian فیلیپس (امضا شده با پرستان) FB درک وات (امضا شده با استیلرز), DB Jaylen واتکینز (امضا شده با تگزاسی), LB توماس دیویس (منتشر شد) LT راسل Okung (تجارت) NT, Brandon مبان (منتشر شد), LB Jatavis قهوه ای (امضا شده با عقاب) WR تراویس بنیامین (منتشر شد)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im