شارژر GM آماده برای پیش نویس حالات … توا Tagovailoa یا جاستین هربرت?

New York Giants مربی جو قاضی به تازگی شوخی که او 6 ساله سگ شکاری طلایی ابی می داند که بیشتر از هر کسی در خارج از سازمان که غول طرح پیش نویس در دور اول.

که باعث می شود شما تعجب می کنم اگر هر کسی در تام Telesco را خانواده می داند شارژر’ در دور اول انتخاب است. Telesco که ورود خود را هشتم فصل به عنوان شارژر’ مدیر کل صرف ماه گذشته کار خود را از جدول اتاق ناهار خوری در ساحل نیوپورت صفحه اصلی.

“نه, شما می توانید بپرسید آنها نشسته سمت راست در اینجا” Telesco گفت: در دوران قبل از پیش نویس ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. “آنها بوده ام در اینجا برای همه مربیان’ جلسات تمام پیشاهنگی’ جلسات همه چیز. من فکر نمی کنم آنها می دانند که چه خبر است. آنها بهتر است.”

این یک بیت از تعجب که Telesco حال انجام است و پیش نویس آماده سازی در باز به جای اینکه قفل شده است و در یک اتاق. هر کس دستور داده شده است به کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Telesco شهرت برای آشکار نیست چقدر می آید به بلندی پرسنل تصمیم گیری شد که در این مورد در طی روز جمعه در کنفرانس خبری. همچنین زمان NFL خبرنگار پیتر کینگ به تازگی به نام Telesco بالا-پنج GM بازیکن پوکر در لیگ.

“من یک جدول اتاق ناهار خوری” گفت: Telesco که تیم دارای شماره 6 به طور کلی انتخاب در روز پنجشنبه پیش نویس NFL. “من همه گسترش است. از آن شده است بیش از حد بد است. من آرزو می کنم من تا به حال یک درب بسته از زمان به زمان, اما دیگر از آن … این خوب است.”

Telesco مخفی است مانند بسیاری از مدیران عامل اما او با اعتماد به نفس بدون اعضای خانواده شده اند استراق سمع در کار خسته کننده.

بقیه NFL جهان در حال رفتن به باید صبر کنید تا روز شنبه برای دیدن اگر شارژر خود را انتخاب کنید بعد کارفرمایی حق رای دادن و یا رفتن در یک مسیر متفاوت است. اما این بدان معنا نیست که ذهن بازی متوقف خواهد شد تا پس از آن و Telesco نوع کمک به که خود را در طول زوم چت.

Telesco خواسته بود اگر دوام رتبه بالا وقتی که می آید به پیش نویس بازیکنان.

“بسیار بالا” او گفت:. “من حتی نمی تواند تخمین میزان ساعت ما را در به پزشکی بخشی از آن است. تیم ما پزشکان ارتوپدی و پزشکی عمومی انجام یک تن از کار برای ما است.”

که یک پاسخ استاندارد بود اما قابل توجه برای شارژر زیرا آنها مرتبط شده است به طور بالقوه پیش نویس توا Tagovailoa با استعداد کارفرمایی از آلاباما با طولانی آسیب تاریخچه.

برخی در رسانه های اجتماعی هستند و خواستار این پوششى تلاش از Telesco به ترساندن و دور تیم های دیگر به طور بالقوه از تهیه پیش نویس یک کارفرمایی او می خواهد. اما 10 دقیقه قبل از آن Telesco گفت: هیچ نیاز به مدیران عامل برای بروز دادن دود استتار کنه.

“شما لازم نیست به دیگر” Telesco گفت. “شما بچه ها (رسانه ها) بحث در مورد آن بسیار در هر دو طیف در همه زمان ها. منظورم این است که ما لازم نیست که به هر چیزی می گویند. چه GM واقعا می رود وجود دارد و می گوید هر کسی هر چیزی به حال؟”

اگر Telesco را “بسیار بالا” در نظر دوام دارای شایستگی و سپس شاید او ترجیح می اورگان کارفرمایی جاستین هربرت. به پیش نویس کارشناسان هربرت نیست به عنوان جلا به عنوان Tagovailoa اما او تمام ابزار به توسعه را به یک ستاره کارفرمایی و نمی آیند با نگرانی های پزشکی.

هر مدیر می خواهد یک بازیکن به سالم و در دسترس است, اما اغلب اوقات یک بازیکن استعداد باعث می شود آن را به ارزش خطر وقتی که می آید به نگرانی های پزشکی. Telesco پیش نویس بازیکنان آینده صدمات اخیرا با سال گذشته در دور اول انتخاب جری Tillery که تا به حال جراحی شانه یک ماه قبل از پیش نویس است.

اما Tillery فراخوانده شد 28 کلی و نه به عنوان مهم به عنوان یک بالا 10 انتخاب کنید, به خصوص در طول یک کارفرمایی جستجو.

Telesco و شارژر در قلمرو ناشناخته. آنها پیش نویس کارفرمایی در دور اول پس از انتخاب Eli Manning شماره 1 به طور کلی در سال 2004. آنها بعد از معامله منینگ به غول برای شماره 4 انتخاب کنید فیلیپ رودخانه که در ادامه به شروع گذشته 14 فصل شارژر. رودخانه ها در حال حاضر نقش Indianapolis Colts.

این شارژر نیز در حال حرکت به یک استادیوم جدید. چقدر پیش نویس بازیکن با بیشترین ستاره ضریب قدرت به پیش نویس فرایند دانستن است که آنها نیاز به فروش 70,000 بلیط هر خانه بازی ؟

Telesco و شارژر می تواند به طور بالقوه برای پیدا کردن خود را با سناریوی از تصمیم گیری بین Tagovailoa و هربرت هر چند که ممکن است نیاز به آنها را تجاری و یا دلفین میامی که نگه داشتن شماره 5 انتخاب عبور در تهیه پیش نویس یک کارفرمایی.

اما Telesco گفت که او آماده برای این سناریو و بسیاری دیگر که ممکن است در اول و یا دور دوم. یکی دیگر از پتانسیل سناریو می تواند اگر Tagovailoa و هربرت رفته توسط آنها در ساعت است. آنها پیش نویس برای نیاز با یکی از توهین آمیز می پردازد و یا رفتن برای بهترین موجود بازیکن احتمالا Clemson linebacker اشعیا سیمونز?

شاید همه اشتباه است و کارفرمایی نیست بالا نیاز دارید. شارژر همچنان به فروش کارفرمایی Tyrod تیلور به عنوان استارتر و Telesco روز جمعه گفت هیچ علاقه همانطور که در حال حاضر در امضای قابل توجه رایگان-نماینده کارفرمایی Cam Newton.

“ما از طریق هر سناریو که احتمالا می تواند رخ دهد حتی آنهایی که شما فکر می کنم هرگز نمی تواند اتفاق می افتد اما بحث ما آنها را از قبل و مورد بحث به عنوان یک گروه چه می کنیم و کسانی که بحث را در حالی که” Telesco گفت. “بنابراین در پیش نویس روز, ما در حال رفتن به برخی از سوالات بحث هنوز, اما آن را نمی خواهد ما در حال حاضر صحبت در مورد این.”

این شارژر به احتمال زیاد باید خود را از پیش نویس هیئت مدیره مجموعه در حال حاضر و آنها نمی ارائه نکات بر روی که در بالای صفحه. وجود دارد شانس این تیم جدید لباس نشت قبل از شنبه از Telesco های خود را پیش نویس هیئت مدیره.

“هنگامی که شما این را دریافت کنید به پیش نویس آن را سخت به دانستن و یا باور هر چیزی را که می شنوید” Telesco گفت. “گاهی اوقات آنچه را که می شنوید در ژانویه و فوریه است کمی بیشتر ماده به آن در این نقطه است. من شنیده ام همه چیز را در مورد همه است.”

پنج شنبه پیش نویس نمی تواند به زودی به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im