شارژر تجارت با میهن پرستان جدید انگلستان به پیش نویس LB Kenneth موری در شماره 23

هنگامی که کنت موری دریافت یک تماس تلفنی از یک Indianapolis, شماره, او تا به حال هیچ ایده او عازم لوس آنجلس.

شارژر مدیر کل تام Telesco شد در پایان این تعجب آور تماس تلفنی با رئیس اوکلاهما linebacker. که یکی از شگفتی بسیاری از شارژر بود روز شنبه برای دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL.

Telesco و شارژر معامله شد تا برای انتخاب موری با شماره 23 به طور کلی انتخاب تیم دوم دور اول انتخاب کنید ، شارژر پیش نویس کارفرمایی جاستین هربرت با شماره 6 انتخاب کنید. شارژر خود را ارسال-دور دوم انتخاب (37 کلی) و یک سوم طفیلی (71) به میهن پرستان جدید انگلستان.

موری پر نیاز به شارژر که نمی دریافت مقدار تولید از خود linebackers در سال 2019. موری همه کاره است linebacker که بازی وسط linebacker در اوکلاهما استخدام شد اما به بازی در خارج linebacker و تصویب حمله کننده.

“من کاملا شگفت زده” موری گفت: در مورد شارژر تهیه پیش نویس او. “من ملاقات کرد و با آنها در ترکیب. من بهترین پا جلو و من احساس ما متصل است.”

موری به پیوستن به یک linebacker گروه که شامل سال گذشته rookie احساس Drue Tranquill دنزل Perryman, Uchenna Nwosu و Kyzir سفید.

این شارژر انباشته در دفاع با بازیکنان مانند سابق دور اول میدارد جوی Bosa و Derwin جیمز و offseason کسب کریس هریس جونیور اما این تیم در آخرین takeaways (14) و 28 در کیسه (30) از یک سال پیش.

Telesco که بسیاری از سال را صرف کار در Indianapolis Colts’ در مقابل دفتر مراجعه کننده به موری به عنوان یک خشونت tackler. که فیزیکی می تواند منجر به بیشتر takeaways و کیسه برای شارژر در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im