هزینه ثبت در سال 2017, Salt Lake, صفحه اصلی تهاجم سرقت

SALT LAKE CITY — Salt Lake County دفتر دادستان منطقه ثبت شده است اتهامات علیه یک مرد که محققان معتقدند شرکت در خشونت خانگی سرقت در سال 2017.

Jorge Rodriguez-Gutierrez, 23, که در حال حاضر در زندانی در شهرستان دریاچه نمک زندان متهم شده بود روز شنبه در 3 منطقه دادگاه با سه فقره سرقت تشدید, و تشدید دزدی درجه اول جنایت و سرقت یک سوم جرم درجه.

در تاریخ 26 ژوئن 2017, پلیس می گویند پنج مرد در یک درب در نزدیکی 1000 شمال و 1900 غرب ادعا می شود افسران پلیس قبل از لگد زدن به درب در.

“همه آنها با پوشیدن لباس خاکستری و سیاه و سفید پیراهن بود bandanas بیش از چهره خود را و همه آنها تا به حال اسلحه” با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

ساکن پلیس گفت که این گروه ادعا کرد که به دنبال امن و پول و تهدید به بازگشت و کشتن سرنشینان اگر آنها به نام پلیس اتهامات دولت است. طلا و جواهر و گوشی های همراه گرفته شد.

یکی از مزاحمان ضربه به سر با دسته اسلحه باعث تفنگ به آتش, به گفته پلیس. یک گلوله سوراخ شد و در بالین از یک تخت خواب.

وقتی گلوله شلیک شد و همه مزاحمان فرار از خانه و در پشت کوله پشتی. DNA شواهد جمع آوری شده از اقلام در داخل کوله پشتی که کارآگاهان مورد استفاده برای شناسایی رودریگز-Gutierrez, با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

در 2019, Rodriguez-گوتیرز به اعدام محکوم شد هدف تجاوز به عنف و به دستور خدمت از یک سال در زندان است. او همچنین برگزار می شود چهارشنبه در هیچ وثیقه و ضمانت از ایالات متحده مهاجرت و گمرک.

پلیس قادر به شناسایی یکی دیگر اطفال مظنون از حمله به خانه با استفاده از اثر انگشت شواهد با توجه به حکم جستجو استشهاد ثبت شده در 3rd, دادگاه منطقه. محققان اشاره کرد که نوجوانان و بزرگسالان برادر “بودند مظنون در چندین مسکونی منازل به قصد سرقت در طول تابستان 2017 در رز پارک منطقه سالت لیک سیتی است.”

این که یک فرد مورد علاقه در صفحه اصلی تهاجم است و همچنین یک مظنون در حداقل دو ضربه و اجرا موارد از 2018 و 2019 در حکم متحده است. از روز شنبه پلیس به حال شده است قادر به پیدا کردن برادر و باور “او به خوبی آگاه از این حکم علیه او و … او به طور فعال در تلاش برای فرار از دستگیری توسط اجرای قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>