چارلز شواب چالش: Daniel برگر تاپ Collin Morikawa در حذفی

ژوئن 14 (UPI) — Daniel برگر outlasted Collin Morikawa در یک حذفی به پیروزی چارلز شواب چالش در استعمار گلف در فورت ورث تگزاس در تور PGA را سالم بازگشت از سه ماه وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برگر بسته با 4-تحت 66 یکشنبه مارک خود 28th راست گرد در همتراز یا بهتر دوستیابی برای اکتبر. 11 در هوستون باز است. این شد سومین پیروزی کار و برای اولین بار پس از 2017.

تبلیغات

“شما می دانید, آن را فقط یک طیف وسیعی از احساسات. من خاک خیلی سخت دو ماه گذشته بود و در این موقعیت” ایران برگر گفت. “من فقط خدا را شکر که همه سخت کار پرداخت می شود. … این بزرگترین احساس در جهان است.”

برگر غرق یک توپ در سوراخ شماره 18 اما تا به حال به صبر کردن برای دیگران به لغزش تا قبل از وادار کردن یک حذفی. Morikawa از دست رفته 7-بالا و پایین صفحه برای مرغک در شماره 18 را به پایان برساند در 15-تحت حالی که Xander Schauffele — برگزار شد که منجر به بسیاری از روز — به پایان رسید و در 14-زیر پس از دو bogeys در ساعت نهایی ،

در حذفی برگر و Morikawa هر دو از دست رفته سبز اما تا به حال را قادر putts. برگر خشک خود را در زدن توپ اما Morikawa 3-پا پر حرف زدن توپ را به برگر پیروزی.

“شما هرگز واقعا می دانم که اگر شما در حال رفتن به در همان موقعیت دوباره به طوری که قادر به بیرون آمدن به اینجا و ضرب و شتم بسیاری از بهترین بازیکنان در جهان … شما نگاه کنید در این زمینه که وجود دارد و در این هفته و من اصلا ستارهای حذفی رکورد” ایران برگر به خبرنگاران گفت:. “بدیهی است که من نمی خواهم به آن را برد اما مثل اینکه گاهی اوقات که تنها راه گلف کار می کند.”

Bryson DeChambeau به دقت از دست رفته خود را 12-پا زدن توپ مرغک در 18 سوراخ کند و در 66 و ترک او یک شات از حذفی است. جاستین رز (66) و جیسون Kokrak (64) همچنین از دست رفته حذفی پس از هر دو آنها موفق به غرق مرغک putts در آخرین سوراخ.

Jordan Spieth زخم با 71 و برای 10. Rory McIlroy که تا به حال هفت متوالی بالا-5 پس از اتمام ورود این هفته مسابقات بسته با 74 به کراوات برای 32.

گلف شد دومین عمده ورزش در ایالات متحده آمریکا — در پشت موتورسواری — به سر فصل آن روز شنبه پس از 91 روز تعطیلی به دلیل COVID-19 شیوع. قبل از شروع مسابقات گلف بازان ویلچرهای و دیگر ضروری پرسنل مورد نیاز به آزمایش می شود برای این ویروس با تمام 487 آزمون آینده منفی است.

بعدی تور رویداد است RBC میراث آن شروع خواهد شد پنج شنبه در بندرگاه شهر گلف لینک در هیلتون رئیس S. C. گلف بازان و دیگر ضروری پرسنل تست خواهد شد زمانی که آنها می رسند و در محل بازی خواهد کرد و بدون طرفداران حضور دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im