وکلا برای ارتش whistleblower چلسی منینگ روز چهارشنبه در زمینه یک حرکت برای آزادی او گفت: او ادامه داد: حبس برای امتناع از شهادت قبل یک هیئت منصفه فدرال غیر قانونی است.

حرکت ظ در الکساندریا-بر اساس دادگاه فدرال منطقه برای منطقه شرقی ویرجینیا می گوید که منینگ را “حبس است در خدمت نه تنها جایز هدف”—به اجبار شهادت او. بلکه حرکت استدلال بازداشت است به وضوح تنبیهی.

منینگ برگزار شده است در تحقیر دادگاه و محبوس در اسکندریه بازداشت مرکز تقریبا به طور مداوم از مارس 2019. او ممکن است برگزار می شود تا زمانی که 18 ماه مگر اینکه او موافقت خود را با شهادت به یک هیئت منصفه در مورد ویکی لیکس و موسس آن جولیان آسانژ که همچنان در لندن زندان به عنوان دولت ایالات متحده به دنبال استرداد او.

بازداشت نیز از لحاظ اقتصادی پرهزینه است. منینگ در حال جریمه 1000 دلار در هر روز است که طرفداران او panned به عنوان یک “ظالمانه” تشدید دولت ایالات متحده در حال آزار و اذیت او.

منینگ را وکیل Moira ملتزر-کوهن توضیح داد که چگونه ادامه بازداشت است به خارج از مرزهای قانونی.

“یک شاهد که حاضر به همکاری با هیات منصفه حکم مارس برگزار می شود در تحقیر دادگاه و جریمه و یا زندانی” او در بیانیه ای گفت. “تنها جایز هدف تحریم ها تحت مدنی تحقیر اساسنامه به اجبار شاهد مطابق با حکم. اگر مطابق غیر ممکن است یا به این دلیل که هیئت منصفه است که دیگر در وجود و یا اینکه شاهد است incoercible سپس سلول تبدیل شده از یک سرکوبگر به تنبیهی تحریم و در نتیجه در نقض قانون است.”

منینگ شده است سازگار در امتناع از شهادت.

“در طول دهه گذشته چلسی منینگ نشان داده تزلزل حل در مواجهه با سرزنش و مجازات و حتی تهدید به خشونت می گوید:” حرکت جدید. در “نور از تاریخ آن باید تعجب هیچ کس برای پیدا کردن که او شجاعت او را محترم بشمارند.”

“او تکرار کرد او امتناع از همکاری با هیئت منصفه در روند قبل از این دادگاه است و در حال حاضر تصریح کرد که امتناع هر روز بیش از 11 ماه” حرکت می افزاید. “وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن او را در این تاریخ اواخر تجربه یک تغییر از قلب; وجود انبوهی از شواهد که او را نمی خواهد.”

وکلای شامل به عنوان شواهد گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد شکنجه Nils sd times نوامبر 2019 نامه ای به دولت ایالات متحده ابراز نگرانی خود را در مورد منینگ را حبس “به خصوص با توجه به سابقه قبلی محکومیت و بدرفتاری در بازداشت است.”

Sd times گفت که منینگ زمان بازداشت ممکن است به مقدار “یک به پایان رسید و به تدریج شدید اندازه گیری اجبار انجام تمام عناصر سازنده از شکنجه یا دیگر بی رحمانه رفتارها یا مجازات است.”

منینگ وکلا نیز در حرکت خود یک گزارش از یک متخصص بالینی در منینگ را شخصیتی است که در توصیف “تمایل به تحمل اجتماعی مخالفت و همچنین رسمی مجازات” را به دنبال ارزش.

“هیچ امکان واقعی باقی می ماند که ادامه حبس یا دیگر تحریم ها را مورد خانم منینگ را شهادت می گوید:” این حرکت است. “بیشتر سلول نمی تواند رسیدن به آن اظهار داشت سرکوبگر هدف و در نتیجه خواهد بود و نه به سادگی بیهوده اما impermissibly تنبیهی.

منینگ تایید موضع خود در برابر او حبس در بیانیه ای در روز شنبه.

“مهم نیست که چقدر شما تنبیه کردن من باقی خواهد ماند و با اعتماد به نفس در تصمیم من,” او گفت:. “من از هم جدا شده اند از عزیزان من محروم از نور خورشید و حتی نمی تواند در حضور مادر من مراسم تشییع جنازه. آن است که آسان تر به تحمل این سختی ها در حال حاضر نسبت به همکاری برای پیروزی برخی از راحتی زندگی می کنند و بقیه از زندگی من دانستن که من عمل کرده و از منافع خود و نه اصل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im