چساپیک انرژی فایل برای ورشکستگی حفاظت

29 ژوئن (فردا) — The Chesapeake Energy Corporation ساخته شده است که نام آن حفاری شیل گاز طبیعی در ایالات متحده اعلام کرد که آن را برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند.

اوکلاهما مبتنی بر شرکت در بیانیه ای گفت: روز شنبه که در این زمینه برای فصل 11 حفاظت در منطقه جنوب تگزاس به “تسهیل جامع بازسازی ترازنامه.”

تبلیغات

این فرایند استفاده می شود به “تقویت” ترازنامه و برای رسیدن به “توسعه پایدار در ساختار سرمایه” با بازسازی آن میراث تعهدات قراردادی آن گفت.

این شرکت برخورد شده است با نصب بدهی به دلیل پایین بودن قیمت نفت و گاز طبیعی است اما محیط زیست بدتر شده و حتی بیشتر به تازگی در میان coronavirus همه گیر آن گفت.

در ماه مه این شرکت در گزارش سه ماهه خود را برای سه ماه منتهی به مارس 31 و گفت: این خواسته مشاوران برای ارزیابی چگونه به رفتن به جلو از جمله امکان تشکیل پرونده برای ورشکستگی هشدار داد که “می تواند وجود داشته باشد هیچ اطمینان داد که این شرکت قادر خواهد بود به موفقیت تجدید ساختار بدهی بهبود موقعیت مالی خود را و یا تکمیل هر استراتژیک معاملات است.”

در بیانیه روز شنبه, چساپیک انرژی گفت: آن سازماندهی مجدد طرح حذف خواهد شد 7 میلیارد دلار در بدهی.

آن را نیز امن $925 میلیون دلار بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی از وام دهندگان به شناور عملیات در طول فرایند سازماندهی مجدد و این backstop پشتیبانی از 600 میلیون دلار در حالی که توافق با وام دهندگان به $2.5 میلیارد خروج تامین مالی طرح.

“ما اساسا بازنشانی چساپیک است ساختار سرمایه و کسب و کار به آدرس ما میراث ضعف مالی و سرمایه گذاری بر روی ما قابل توجه عملیاتی نقاط قوت” گفت: Doug Lawler Chesapeake رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “با حذف حدود 7 میلیارد دلار از بدهی و پرداختن به میراث تعهدات قراردادی است که مانع عملکرد ما ما موقعیت Chesapeake به سرمایه گذاری در متنوع ما عامل پلت فرم و پیشینه ثابت از بهبود سرمایه و بازده عملیاتی و ویژگی های برتری.”

چساپیک انرژی در سال 1989 تاسیس شد و شناخته شده برای آن حفاری افقی به شیل گاز طبیعی که طاقی آن را به تبدیل شدن به یک نام در ایالات متحده در صنعت گاز. این شرکت متحمل شده مقدار بدهی بیش از دهه گذشته به صندوق توسعه میان یک زمان از فازها و کاهش قیمت گاز.

در ماه مه بیانیه این شرکت گفت: در طول تاریخ با نوسان قیمت نفت و گاز طبیعی شد و بدتر با این بیماری همه گیر کوروناویروس و سازمان کشورهای صادر کننده نفت’ تصمیم گیری در ماه مارس به کاهش بیشتر قیمت ها در حالی که افزایش تولید.

“این صنعت در شرایط همراه با کسانی که ناشی از COVID-19 گیر انتظار می رود که منجر به مهم اقتصادی جهانی انقباض به طور کلی و در صنعت ما به طور خاص” آن را گفت.

ورشکستگی به دنبال انتشار یک گزارش در هفته گذشته توسط چند ملیتی حسابداری خدمات شرکت Deloitte پیش بینی بزرگ “فشرده سازی” در آمریکا شیل صنعت بیان کرد صنعت رسیده است برای تحکیم و انقباض با بسیاری از شرکت ها به احتمال زیاد به ورشکسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *