شاین رودخانه Sioux صندلی ارائه می دهد به Rip کردن کوه راشمور—”رایگان… توسط خودم اگر من باید”

توصیف نمادین داکوتای جنوبی کوه کنده کاری می کشد که سران معروف U. S رئیس جمهور به عنوان چیزی جز یک بنای تاریخی را به “ما molesters,” رئیس شایانی رودخانه سو ملت هارولد Frazier این هفته گفت: او را با میل و رغبت پاره کردن Mount Rushmore اگر با توجه به فرصت—با یا بدون کمک و پرداخت آن تخریب شخصا.

به عنوان جوامع محلی متحده و سازمان ملل در سراسر جهان ادعا با میراث نژادپرستی و استعمار و استثمار مخروط یا تولیدات به بناهای تاریخی, چهره های خونین و تحقیر تاریخی, Frazier در بیانیه ای گفت: روز شنبه “هیچ چیز می ایستد به عنوان یک بزرگتر یادآوری به این سو ملت یک کشور که نمی تواند نگه داشتن یک وعده یا پیمان از چهره حک شده به سرزمین مقدس بر آنچه ایالات متحده تماس Mount Rushmore.”

“این نام تجاری در گوشت ما نیاز به برداشته شود و من مایل به انجام آن رایگان به ایالات متحده آمریکا توسط خودم اگر من باید.”
—هارولد Frazier, Cheyenne, رودخانه, Sioux ملت
با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازدید از کوه راشمور یادبود ملی, سایت روز جمعه به جشن ژوئیه 4 تعطیلات Frazier ابراز خشم بیش از این توهین از طبیعت این رویداد که شامل یک صفحه نمایش آتش بازی به عنوان به خوبی به عنوان بنای خود را. نشسته بر روی زمین مورد مناقشه است که قبایل ادعا باقی مانده است ایشان تحت معاهدات امضا شده در قرن 19 rockface بنای تکمیل شده در سال 1941 ساخته شده و ملی برجسته—به تصویر می کشد جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن.

“ما مجبور به شاهد شلاق از زمین ما با شکوه و غرور و آتش امید ما سرزمین مقدس زنده خواهد ماند” گفت: Frazier. “این نام تجاری در گوشت ما نیاز به برداشته شود و من مایل به انجام آن رایگان به ایالات متحده آمریکا توسط خودم اگر من باید.”

میلیون ها نفر از بازدید کنندگان که بازدید از بنای تاریخی در هر سال گفت: Frazier “نگاه بر چهره کسانی که رئیس جمهور و extoll فضائل است که آنها باور دارند که امریکا این کشور در آن است امروز. لاکوتا دیدن چهره مردان که به دروغ و فریب خورده و به قتل مردم بی گناه که تنها جرم زندگی در زمین آنها می خواستند به سرقت.” او گفت که در حالی که بازدید کنندگان باید از این امتیاز از حرکت در امتداد زمانی که سفر خود را به پایان می رسد قبایل محلی “هستند که زندگی می کنند خیره از کسانی که به ما ستم.”

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

“زمانی که من می توانید آن چهره از زمین ما” گفت: “فریزر “من معتقدم که من نمی خواهد تنها باشم.”

نیز وجود دارد گسترده تر تحقیر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با تعدادی از قبایل بومی در منطقه گفت: آن بهتر خواهد بود اگر رئیس جمهور دور ماندند. منتقدان باید به طور خاص مطرح شده زنگ هشدار بیش از جمعیت عظیمی از آمدن به این منطقه میان مداوم Covid-19 همه گیر و همچنین سمی و آسیب رساندن تاثیر زیادی نمایش آتش بازی به خصوص در محلی محیط زیست.

“سرزمین های که در آن است که کوه حک شده است و زمین او را مورد بازدید متعلق به این سو ملت تحت معاهده امضا شده در سال 1851 و Fort Laramie پیمان از سال 1868 و من باید به او بگویید که او نمی باید اجازه از اصلی آن حاکمیت صاحبان وارد خاک در این زمان گفت:” Oglala سو رئیس جمهور جولیان خرس دونده در مصاحبه با گاردین منتشر شده چهارشنبه.

“به عنوان رهبر ایالات متحده او تعهد به … افتخار معاهدات که عالی قانون” خرس دونده اضافه شده است. “آن را به علت داد و بیداد اگر او می آید در اینجا. مردم در حال رفتن به می خواهید به ورزش خود Frst اصلاح حقوق در اعتراض به و ما نمی خواهید برای دیدن هر کسی صدمه دیده و یا زمین نابود شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de