شیکاگو ‘نوشابه مالیاتی’ کاهش مصرف افزایش مراقبت های بهداشتی وجوه

شیکاگو مختصر و در حال حاضر از بین رفته نوشابه مالیات را قطع مصرف قند شیرین نوشیدنی یک مطالعه جدید می یابد و همراه با بالا بردن بودجه برای اقدامات بهداشت عمومی.

از آگوست تا نوامبر سال 2017 زمانی که مالیات در اثر حجم از جوش شیرین در طبخ شهرستان کاهش یافته است 21 درصد و مالیات مطرح شده حدود 62 میلیون دلار نزدیک به 17 میلیون دلار که رفت به یک county health صندوق.

“شواهد نشان می دهد که مالیات بر نوشیدنی های شیرین شده ممکن است موثر ابزار سیاست برای کاهش نوشیدنی شیرین مصرف” گفت: رهبری محقق لیزا پاول. او مدیر بهداشت, سیاست و مدیریت در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو در دانشکده بهداشت عمومی.

“شواهد نیز نشان می دهد که خانوارها انجام خواهد شد اجتناب از مالیات استراتژی های مانند خرید مرزی که تعدیل تاثیر مالیات” پاول گفت.

آشپز شهرستان لوی بود 1 درصد در هر اونس در سودا و دیگر قند شیرین می نوشد. پس از دو ماه فشار عمومی و گسترده لابی های آمریکایی آشامیدنی انجمن مجبور به طبخ شهرستان هیئت کمیسیون به لغو مالیات واشنگتن پست گزارش شده است.

سامانتا هلر ارشد متخصص تغذیه بالینی در مرکز پزشکی دانشگاه نیویورک در شهر نیویورک گفت: تحقیقات نشان داده یک ارتباط قوی بین مصرف قند شیرین نوشابه و دیابت نوع 2 و چاقی و بیماری های قلبی, بیماری های کلیوی, پوسیدگی دندان و نقرس.

“این نوشیدنی طعم خوب هستند اما حاوی کالری و عملا هیچ ارزش تغذیه ای,” او گفت:. “آیا ما واقعا می خواهیم بچه های ما اعضای خانواده و یا خودمان رنج پیشگیری از بیماری های مزمن هنگامی که ما به راحتی می توانید نوشیدنی نوشیدنی های دیگر?”

داوران اما هنوز در مورد اینکه آیا کاهش در این نوشیدنی ها تاثیر خواهد گذاشت در اپیدمی چاقی و عواقب آن است.

“ما به اندازه کافی اطلاعات در عین حال به می گویند برای اطمینان حاصل کنید که نوشابه های مالیاتی را کاهش می دهد خطر ابتلا به بیماری های مزمن” هلر گفت.

یکی می تواند امید که کمتر خرید در نتیجه مصرف کمتر, که در نهایت می تواند کمک به کاهش میزان چاقی و بیماری های مزمن مانند دیابت نوع 2 ، “اما این شرایط را در سال به منظور توسعه و در نتیجه آن ممکن است سال ها به ارزیابی اثرات نوشابه مالیات” هلر گفت.

برای مطالعه پاول تیم با استفاده از داده های از سوپر مارکت مواد غذایی, فروشگاه های راحتی و رسانه های دیگر در Cook County, Ill., در مقایسه این داده ها با سنت لوئیس شهر و شهرستان, Mo. که در آن وجود دارد بدون مالیات.

این پژوهشگران همچنین دریافتند هیچ افزایش قابل توجهی در خرید untaxed نوشیدنی.

اعتراض به مالیات قند شیرین نوشیدنی شامل این مالیات عقب و تحت تاثیر قرار فقیر مصرف کنندگان بیشتر و همچنین آن را به عنوان مثال از “پرستار بچه دولتی” تلاش برای محدود کردن انتخاب کند.

پاول گفت: “کاهش درآمد افراد بیشتر مصرف کنندگان از نوشیدنی های شیرین و بنابراین به طور نامتناسبی خرس بیشتر از آسیب های مرتبط با مصرف نوشیدنی های شیرین.”

کاهش درآمد مصرف کنندگان نیز تمایل به بیشتر پاسخگو به افزایش قیمت ها و کاهش مصرف نوشیدنی های شیرین به میزان بیشتری نسبت بالاتر درآمد مردم و به نوبه خود بهره مند شوند بیشتر از ارتباط فواید کاهش مصرف است. “در حالی که این مالیات ممکن است از لحاظ اقتصادی عقب مانده-از دیدگاه سلامت آن است, مترقی,” او گفت:.

آن است که نه دولت و کسب و کار برای تعیین آنچه مردم می نوشند پاول گفت. “اما دولتها نقش مهمی در کمک به اصلاح آنچه که اقتصاددانان بازار ‘شکست’ که ممکن است منجر به مصرف کنندگان بیش از مصرف برخی از محصولات مانند نوشیدنی های شیرین و یا توتون و تنباکو” او اشاره کرد.

هدف از این مالیات برای کمک به جبران پیامدهای منفی سلامت هستند که همراه با این نوشیدنی که در نهایت برای پرداخت در بخشی دیگر از درآمد مالیاتی پاول گفت. “ما را دیده اند این همان سیاست استفاده می شود به عنوان وسیله ای برای کمک به کاهش, سیگار,” او اضافه شده است.

هیچ متحده باید مالیات بر قند شیرین می نوشد. اما شهرهای Boulder, Colo.; فیلادلفیا; سیاتل; و چهار کالیفرنیا شهرستانها: آلبانی برکلی و اوکلند و سان فرانسیسکو, آیا مالیات این نوشیدنی است.

اگر دوست دارید نوشیدنی های شامپانی را انتخاب کنید seltzer هلر گفت. “انتخاب ساده یا طعم دار seltzers و یا اضافه کردن چند قاشق غذاخوری 100 درصد آب یا چای گیاهی برای عطر و طعم. آب و چای و مصرف گیاهی در شیر نیز گزینه های خوب” او توصیه می شود.

گزارش آنلاین منتشر شد Feb. 25 در Annals of Internal Medicine.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در نوشیدنی های شیرین سر به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>