Feb. 3 (بی بی سی) — دفاعی ستاد مقابله با جرثقیل Nnadi خود را جشن گرفتند تیم سوپر باول LIV پیروزی بر سن فرانسیسکو 49ers روز یکشنبه با پرداخت تصویب هزینه های تمام سگ ها در حال حاضر زندگی در شهر کانزاس پناهگاه حیوانات.

کانزاس سیتی پت پروژه اعلام کرد Nnadi تعهد صبح روز دوشنبه. او پرداخت خواهد شد تصویب هزینه برای تمام سگ ها در پناهگاه از یکشنبه تا زمانی که آن را طول می کشد کسانی که سگ به تصویب رسید.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 117 سگ های ذکر شده به عنوان در دسترس برای تصویب در شهر کانزاس پت پروژه وب سایت رسمی. تصویب هزینه ها در پناهگاه های حیوانات به طور معمول هزینه در حدود $150.

“ما مفتخر به همکاری با @DerrickNnadi است که در حمایت از تصویب هزینه از همه ما adoptable سگ در مکان های ما! چه فوق العاده ژست سخاوتمندانه و ما می خواهیم برای تشکر از جرثقیل برای حمایت خود را تمام فصل طولانی” کانزاس سیتی پت پروژه نوشت دوشنبه در توییتر.

از طریق جرثقیل Nnadi بنیاد دفاعی lineman همچنین حمایت از یک برنامه در طول فصل به طور منظم است که در آن به او پرداخت می شود تصویب هزینه برای یکی سخت به اتخاذ سگ بعد از هر ستاد برنده شوید. همه سگ ها در این برنامه یافت می شود ،

“کانزاس سیتی است که در ابر نه این صبح شب گذشته با پیروزی و ما هیجان زده به همکاری با جرثقیل Nnadi در این فوق العاده ابتکار” Tori Fugate رئیس افسر ارتباطات در کانزاس, شهرستان پردیس برای مراقبت از حیوانات گفت: ABC News. “با تشکر از حمایت باور نکردنی و بیش از 100 و در دسترس سگ در مراقبت از ما خود را تصویب هزینه های حمایت شده از امروز شروع.”

Nnadi ثبت چهار پردازد و یکی برای از دست دادن در ستاد’ 31-20 برنده شدن بیش از 49ers روز یکشنبه در سوپر باول LIV در Hard Rock ورزشگاه در میامی سخت Fla.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de