پورنو کودکان اتهام منجر به پلیس برای پیدا کردن سلاح های ممکن برای ساخت بمب دست ساز در ایالت یوتا خانه

بخشنده — دو مرد دستگیر شدند سه شنبه برای بررسی در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

اما با توجه به دو پلیس گواهی حسن مقامات فدرال در حال حاضر به دنبال اتهامات ممکن است پس از شواهد bombmaking مواد و اسلحه و مواد مخدر نیز یافت می شود.

مایکل Swen Bergdorf, 40 و بنیامین Lothar Bergdorf, 37, هر دو خوب ومهربان بودند و هر یک برای تحقیقات بازداشت به هشت فقره سوءاستفاده جنسی از یک جزئی.

تحقیقات آغاز شد Aug. 23 هنگامی که مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان در زمینه شکایت از طرف مایکروسافت بیان کرد که کسی تا به حال آپلود یا دانلود شده مشکوک پورنوگرافی کودکان از طریق بینگ تصاویر, به گفته پلیس استشهاد.

روز سه شنبه یک جستجو در حکم خدمت کرده بود در Bergdorfs’ محل اقامت توسط FBI Child استثمار نیروی کار همراه با اینترنت جنایات علیه کودکان نیروی کار.

“مایکل اعتراف کرد پس از میراندا که به دنبال سوء استفاده جنسی از مواد با استفاده از وب تاریک. محتوای ذخیره شده بر روی یک دیسک سخت خارجی در داخل صفحه اصلی” استشهاد متحده است. “واقع در داخل بنیامین Bergdorf اتاق خواب یک درایو انگشت شست. محتوای آن پیدا کردن درایو شامل تصاویر سوء استفاده جنسی از مواد است.”

اما محققان همچنین دریافتند موارد دیگری که مطرح شده این نگرانی با توجه به استشهاد.

“محققان همچنین حذف چندین سلاح گرم بیش از $20,000 به صورت نقدی و یک کوتاه-بشکه AK-47 تفنگ. محققان در حال تعیین اگر سلاح گرم بودند به طور غیر قانونی به دست آمده و یا برخوردار است. اظهارات ساخته شده توسط یکی از متهمان که سابقه هک کردن دولت و خصوصی سیستم های به دست آوردن اطلاعات است. نیز وجود دارد یک نشانه غیر قانونی مواد مخدر هستند که خریداری شده و یا حمل و نقل به محل اقامت و یا حداقل یک مظنون” استشهاد متحده است.

مایکل Bergdorf عمل به عنوان خانواده حسابدار و ساخته شده بود نقل و انتقال پول “بین $10 ، 000-$100,000 با هیچ توضیح روشنی برای این هدف” با توجه به استشهاد.

علاوه بر این ماسک گاز و “برخی از مواد است که می تواند مورد استفاده برای ساخت مواد منفجره” یافت شد در خانه با “هیچ توضیح منطقی که چرا آن را در محل اقامت” استشهاد متحده است.

“بنیامین Bergdorf نیز تا به حال یک دانشنامه به ایجاد bombmaking مواد و چندین آیتم برای ایجاد مواد منفجره است. FBI خواهد شد و رسیدگی به این تحقیق و تفحص به طور جداگانه” با توجه به استشهاد.

محققان درخواست کرده اند Bergdorfs برگزار شد بدون وثیقه ذکر است که خانواده خود را “بالا ارزش خالص” و “هر دو طرف نگه داشتن گرین کارت به آلمان و می تواند فرار از تعقیب. مورد نمایش در خواهد آمد برای فدرال اتهامات عنوان شده علیه.”

با توجه به Facebook و LinkedIn صفحات بنیامین Bergdorf یک شیمیدان فصاد, EMT و تکنسین آزمایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de