در اوایل ژانویه به عنوان جهان منتظر برای دیدن اینکه آیا ایالات متحده اعتیاد به قتل عام و نابودی منجر به جنگ با ایران در کنگره Ilhan عمر گفت: “[E]بسیار زمان می شنوم و مکالمات جنگ من خودم بودن زده با PTSD [اختلال استرس پس از سانحه].”

در سن هشت سالگی عمر فرار کرد جنگ زده سومالی به کنیا, جایی که او به صرف چهار سال در یک اردوگاه پناهندگان. او PTSD نظر تولید مسخره و خشم از مظنونین در ما های سیاسی و commentariat; ظاهرا ما سربازان شایسته در انحصار این اختلال خاص و پناهندگان باید اعمال نمی شود.

اما در عصر سطح بی سابقه ای از انسان مجبور جابه جایی—که در آن به گفته آژانس پناهندگان سازمان ملل بیش از نیمی از پناهجویان در سراسر جهان کودکان هستند—شیوع آسیبهای روانی در میان پناهندگان جوانان باید به یک موضوع نهایت فوریت برای هر کسی شما می دانید آینده است.

تروما رشد

برای مثال با شدت به سر می برند Moria اردوگاه پناهندگان در یونان جزیره لزبوس در حال حاضر به برخی از 7000 مهاجر کودکان است. در 2018, گزارش جدیدی از کودکان به عنوان جوان به عنوان 10 اقدام به خودکشی; اخیرا یک روانشناس در این اردوگاه هشدار داده است که سن مهد کودک بچه ها به کوبیدن سر خود در برابر دیوار و بیرون کشیدن مو خود را در میان دیگر رفتارها در حالی که کودکان به عنوان جوان به عنوان هفت گفت: آنها می خواستند به مرگ است.

اردوگاه خدمت به رشد برای تروما—که برای بسیاری از کودکان است و تجمعی چند وجهیشامل traumatising تجارب در کشور traumatising تجارب در طول مهاجرت و تروما به دام افتاده در غیربهداشتی و پرخطر اردوگاه های که ارائه هیچ فضای روانی برای بهبود و یا امید. بدیهی است که داشتن پدر و مادر خود را که دچار آسیب های روانی نیز می تواند عواقب جدی در کودک سلامت روانی ،

Caoimhe Butterly—ایرلندی کارآموز روان و کارگردان برنده جایزه فیلم مستند مرزکه شش سال را صرف بازدید از اردوگاه های پناهندگان در یونان کاله و بالکان—به من گفت که کودکان در اردوگاه ها به طور فزاینده ای “ابراز ناراحتی و ناامیدی و hyper-هوشیاری یا خودآزاری” و همچنین “خروج و shut-down”.

کودکان هستند “تلفات از سیاست مهار و ظلم و ستم نامحدود برزخ”, او گفت:, و”, شناختی, عاطفی و فیزیولوژیکی اثرات یک سیستم است که به خودی خود دوباره traumatising هستند و در نتیجه یک بحران عمیق.”

روانی بدهی

بحران است به طور مشابه بر روی صفحه نمایش در اقیانوس آرام کشور جزیره نائورو بدنام خود را برای سرویس به نمایندگی از استرالیا به عنوان یک دریایی مهاجر در بازداشتگاه. نیویورک تایمز گردش به نائورو تولید چنین soundbites به عنوان یکی از هشت سال سریلانکا پناهندگان Sajeenthana بود که عملا زندانی این جزیره پس از سن سه سالگی: “یک روز من را خواهد کشت خودم … صبر کنید و ببینید که زمانی که من پیدا کردن چاقو. من اهمیتی نمی دهند در مورد بدن من.”

ما در روانی بدهی به سایر نقاط جهان—به خصوص در حساب خود را عادت به راه انداختن جنگ های ویرانگر که traumatise مردم و رانندگی آنها را از خانه های خود.

و در حالی که ما تا به حال متعهد به قرض دادن غیر معمول دست مصرف در برخی از نائورو پناهندگان پس از آن موج ما رد اسکان پناهندگان برنامه برخاستیم و “کمک به زوال سریع از مردم را روانی می فرماید:” بار اشاره کرد.

تا مطمئن شوید که ما در بزرگ روانی بدهی به سایر نقاط جهان—به خصوص در حساب خود را عادت به راه انداختن جنگ های ویرانگر که traumatise مردم و رانندگی آنها را از خانه های خود.

در علاوه بر این به ما-برپا کشتار گلشیری مانند افغانستان و عراق و امپراتوری نیز فعال همه شیوه ای از دیگر خونریزی از جمله به رهبری عربستان سعودی در یمن. در ماه اوت سال 2018 های عرضه شده بمب به کشته شدن 40 کودک در یک اتوبوس مدرسه در صعده.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان دیگر موانع فیزیکی و روانی رفاه یمن جوانان حتی یونیسف نیست کلمات گوشت چرخ کرده را با آن ارزیابی که به یمن است “تبدیل به یک جهنم زندگی برای کودکان این کشور” که “در حال سرقت از آینده خود.”

‘طراحی شده برای traumatise’

مرز ایالات متحده بیش از حد است که نخست ضربه نقطه. در سال های اخیر شاهد کودکان مهاجر به زور جدا از پدر و مادر خود را در قفس نگهداری می شوندو مورد آزار جنسی در آمریکا بازداشت کرده است. بازدید کنندگان به “border زندان اردوگاه” مشاهده کرده اند که برخی از کودکان “بیش از حد آسیب دیده و حتی ارتباط برقرار کردن”.

در حال حاضر با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به نیروی بسیاری از پناهجویان به صبر به طور نامحدود در مکزیک طرف مرز—در موقعیت آسیب پذیری شدید—خود را به عنوان ادعای پناهندگی در حال پردازش است صحبت از دیگری رو به رشد بهداشت روانی بحران است.

به اصطلاح “باقی می ماند در مکزیک” سیاست بود و در واقع “طراحی شده برای traumatise پناهندگی پناهجویان بیشتر به نقطه ای که تبدیل شدن آنها حاضر به دادن پناهندگی خود را ادعا می کند.”

آریانا Sawyer دیده بان حقوق بشر (HRW) حدس است که کودکان خواهد شد به خصوص تحت تاثیر قرار و استدلال می کند که به اصطلاح “باقی می ماند در مکزیک” سیاست بود و در واقع “طراحی شده برای traumatise پناهندگی پناهجویان بیشتر به نقطه ای که تبدیل شدن آنها حاضر به دادن پناهندگی”

اگر ما به عنوان نیاز به هر گونه شواهد بیشتری است که دولت آمریکا خود را بشدت روانی ناخوش.

در جای دیگر در سراسر جهان—از کودکان خود را حلق آویز در اردوگاه های آوارگان در سودان جنوبی به شيوع PTSD در میان پناهندگان سوری جوانان—آینده نیز به دنبال بسیار تلخ.

هنگامی که در سال 2015 من در بازدید از اردوگاه های پناهندگان سوریه در لبنان بقاع سالمندان ساکن اردوگاه گمان است که دلیل بسیاری از پناهندگان جوان بودند عزیمت به اروپا در “قایق های مرگ” بود که آنها را دیدم خود را به عنوان مرده در حال حاضر. او استدلال خطرات ناشی از سفر بودند غیرمادی.

نا امید کننده ،

پس از آن, البته, وجود دارد, فلسطین, که مترادف با پدیده های جابجایی اجباری پناهندگان و تروما است. در غزه که در آن اکثریت از جمعیت پناهندگان از آنچه که در حال حاضر اسرائیل بسیاری از کودکان نمایشگاه نشانه های شدید psychological رنج—یک واکنش طبیعی بدون شک برای اسرائیل تبدیل خاک به فضای باز زندان و محل همیشگی نظامی اسرائیل قتل عام و همچنین سایر اشکال از عذاب.

در خصوص موضوع غزه سلامت روانی سابق آکسفام سخنگوی کارل Schembri درستی مطرح شده این سوال: “چگونه می تواند به شما صحبت کردن در مورد استرس پس از سانحه مداخلات در غزه که مردم هنوز در یک حالت ثابت از تروما?”

به تازگی منتشر شده مطالعه پناهندگان در دانمارک در ضمن می یابد که کودکان از پدر و مادر مبتلا به PTSD هستند “آسیب پذیر به بین نسلی انتقال آسيبشناسی” و حتی کودکان متولد شده در دانمارک تا به حال یک “غیر قابل اغماض افزایش خطر”.

در حال حاضر با جرم جابجایی اجباری نام بازی—و نخبگان جهانی متعهد به جنگ تنبیهی سیاست های اقتصادی و به طور کلی تخریب سیاره – به نظر می رسد جهان به خودی خود ممکن است رهبری برای یک حالت ثابت از تروما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im