آموزشی کودکان با نیازهای نباید و نمی شود نادیده گرفته شده توسط قوه مقننه ایالت یوتا

قوه مقننه ایالت یوتا در حال حاضر مشغول چه یوتا شهروندان مشاور معتقد است در حال کوته کاهش بودجه بحث از جمله 2-10% کاهش در آن 2020-2021 پایه بودجه و لغو همه پول جدید اختصاص داده و در پایان آن سال 2020 جلسه قانونی. این عمل ناشی از COVID-19 همه گیر و پیش بینی درآمد دولت ضرر و زیان است نارس و بیمار توصیه می شود به دلیل پیش بینی درآمد ضرر و زیان بیش از حد بدبین منسوخ شده با محدوده غیر قابل اعتماد; اتصال در حال حاضر در حال انجام به صندوق زندان سرریز ساخت و ساز و ساخت و ساز جاده را آزاد کردن صدها میلیون نفر در ذخایر نقدی به کاهش بودجه قطع نیاز دارد; و یوتا بیش از درآمد به اندازه کافی در آن روز بارانی ذخایر (بیش از $5.4 میلیارد, از جمله بیش از 500 میلیون دلار در آموزش و پرورش صندوق ذخیره به تنهایی) برای کاهش تاثیر جریان رکود اقتصادی و نیاز به صرف تنها بخشی از آن پول صرفه جویی در تعادل برای آینده اقتصادی عدم قطعیت.

اگر هدف کاهش بودجه هنوز در حال فکر لازم است که قوه مقننه به عنوان رود پنی عاقلانه و احمقانه پوند به قطع تازگی اختصاص پول که آدرس اولویت نیاز در آموزش و پرورش و خدمات انسانی دو حوزه مزمن بودجه کافی است.

مثلا این حماقت به لغو, جدید, متوسط 3 میلیون دلار تخصیص بودجه برای پیش دبستانی و 10 میلیون دلار به صورت اختیاری گسترش روز مهد کودک, سرمایه گذاری است که پرداخت هزینه برای خود در طول زمان به آنها کمک یوتا در خطر کودکان نگه دارید تا با آنها کمتر در معرض خطر همسالان. بسته شدن این شکاف دستاورد فوری و مداوم نیاز است. به تعویق انداختن پیشرفت خواهد بود یک اشتباه به نصب نتایج تحقیقات نشان می دهد چقدر تفاوت مهد کودک و آمادگی می تواند به موفقیت های طولانی مدت بهداشت و اشتغال در خطر کودکان است. همان بحث اساسی با مغز حمایت از پژوهش در مورد ارزش تقویت خدمات مداخله به هنگام و کیفیت مراقبت از کودک و سمی کاهش استرس در نوزادان و کودکان نوپا.

علاوه بر از بین بردن قابل توجه و بشدت نیاز به پول جدید برای مدرسه برنامه های پاکسازی اساس سازش مورد نیاز برای به دست آوردن مربیان’ برای حمایت از اصلاح قانون اساسی در انتخابات ماه نوامبر. متمم قانون اساسی که اجازه می دهد بخشی از یوتا دولت درآمد مالیات بر درآمد برای منحرف شود به noneducational نیازهای کودکان و افراد معلول. پول جدید اختصاص هرگز تضمین شده به ادامه گذشته سال آینده و هر گونه حذف در حال حاضر نشان می دهد ایمان بد در بخشی از قوه مقننه است. آن را باید برداشت متمم.

علاوه بر این, بیشتر, نه کمتر بودجه مورد نیاز برای بازگشایی مدارس با موفقیت. تحقیقات جدید نشان می دهد دانش آموزان به طور متوسط در حال سقوط ماه پشت از آنجا که از virus اختلالات و تحصیل آنلاین. نابرابری در دسترسی به آموزش از راه دور سقوط بیشتر به شدت در یوتا نژادی و اقلیت های قومی. بیشتر ارزیابی اقدامات و بیشتر مص مورد نیاز خواهد بود برای شناسایی و پاسخگویی نادیده گرفته شده و پیش بینی نشده فردی دانش آموز نیاز دارد. علاوه بر این معلمان ممکن است نیاز به آموزش های خاص خود را برای تقویت آموزش از راه دور مجموعه و دیدار با جدید در فرد خواسته در این زمان نامشخص است. پس از آن هم بودجه مورد نیاز است برای بیشتر عاطفی و رفتاری و سلامت حمایت از درمانگران و مشاوران و پرستاران— در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.

همزمان با بازگشایی مدارس است به احتمال زیاد به نیاز به افزایش هزینه های اداری به جای CDC ایالتی و محلی مدرسه منطقه همه گیر دستورالعمل: برای مثال کمتر دانش آموزان در هر کلاس درس بیشتر اتوبوس های مدرسه به طوری که کودکان می تواند نشستن در ردیف متناوب و محدود های لوازم مانند نشانگر هنر لوازم و تجهیزات الکترونیکی. بیشتر مربوط به فراشی خدمات مورد نیاز خواهد بود برای ضد عفونی کردن کلاس های درس در دستشویی و حمام و آب چشمه همراه با تجهیزات حفاظت فردی و دماسنج به صورت روزانه درس بهداشت چک.

یوتا معلمان و مدیران کار سخت برای آموزش و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان خود را — نسل آینده است. از آن زمان تقریبا یک دهه برای کمک های مالی دولت برای بازگشت به قبل از رکود بزرگ سال 2008 سطح. ما نمی توانیم به از دست دادن یکی دیگر از دهه قبل از بازگشت به قبل از همه گیر سطوح. خوشبختانه ما بودجه کافی ذخایر انتظار قانونی استفاده کنید.

دیکسی Huefner یک استاد بازنشسته از آموزش و پرورش ویژه در دانشگاه یوتا. جولی میلر است که بازنشسته اصلی در SLC منطقه مدرسه. رابرت Bullough یک استاد بازنشسته آموزش و پرورش معلم در دانشگاه بریگهم جوان. یوتا شهروند توسط مشاور مستقل و غیر حزبی گروه ارشد جامعه طرفداران اختصاص داده شده به بهبود سیاست های عمومی در مسائل پیچیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im