مواد منفجره نیویورک تایمز گزارش داد روز شنبه که بدنام جنگ سودجوی اریک پرنس استخدام سابق آمریکایی و جاسوسان انگلیس به همکاری با جناح راست گروه پروژه Veritas به نفوذ حداقل یک دموکرات کنگره کمپین ها و سازمان ها “در نظر گرفته خصمانه” به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.

شاهزاده برادر وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و بنیانگذار مزدور شرکت بلک واتر. از طریق یک سخنگوی او کاهش یافته است در زماندرخواست برای اظهار نظر در این قطعه است که بر اساس مصاحبه ها و اسناد به دست آمده توسط روزنامه از جمله پروژه های داخلی Veritas ایمیل.

“هر دو پروژه Veritas و آقای شاهزاده روابط به رئیس جمهور تهمت مشاوران و خانواده” این بار اشاره کرد. “آیا هر گونه تهمت مقامات دولت و یا مشاوران رئیس جمهور درگیر شدند در این عملیات حتی تلویحا است مشخص نیست. اما تلاش این است که یک نگاه اجمالی از یک شدید خصوصی کمپین به تلاش برای تضعیف گروه های سیاسی یا افراد تصور می شود در مخالفت با آقای تهمت دستور کار است.”

نتایج حاصل از بار‘ بررسی و توصیف شده توسط خوانندگان در رسانه های اجتماعی به عنوان “سرد” “خیره کننده” و “دیوانه است.” Jacobin magazine دستیار سردبیر الکس مطبوعاتی اعلام کرد “من پارانوئید توهمات همه درست!” در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد این گزارش نویسنده و فعال نائومی کلاین به سادگی نوشت: “به عنوان خوانده شده.”

با توجه به زمان:

یکی از جاسوس سابق, سابق MI6 افسر به نام ریچارد Seddon کمک به اجرای یک 2017 عملیات کپی فایل ها و ضبط مکالمات در میشیگان دفتر فدراسیون معلمان آمریکا یکی از بزرگترین معلمان اتحادیه های کارگری در این کشور است. آقای Seddon کارگردانی یک عمل مخفی مخفیانه به نوار اتحادیه رهبران محلی و سعی کنید برای جمع آوری اطلاعات است که می تواند ساخته شده به آسیب سازمان اسناد نشان می دهد.

مختلف با استفاده از نام مستعار سال بعد همان عمل مخفی نفوذ کنگره کمپین ابیگیل Spanberger سپس یک افسر سابق سازمان سیا که در ادامه به پیروزی مهم خانه صندلی در ویرجینیا به عنوان یک دموکرات است. کمپین کشف عمل و اخراج او.

هر دو عملیات اجرا شد توسط پروژه Veritas یک گروه محافظه کار که به دست آورده توجه با استفاده از دوربین های مخفی و میکروفون برای نیش عملیات در, اخبار سازمان های سیاستمداران دموکرات و لیبرال و گروه های حمایت. آقای Seddon نقش در معلمان اتحادیه عملیات دقیق در پروژه های داخلی Veritas ایمیل های که پدید آمده از کشف روند دادگاه نبرد بین این گروه و اتحادیه—نه قبلا گزارش شده است و نه آقای شاهزاده نقش در استخدام آقای Seddon برای فعالیت های این گروه.

این بار گزارش شده است که معلوم نیست که آیا Seddon درگیر شد در Spanberger عملیات و سابق بریتانیا افسر اطلاعاتی—که به آمریکا دیپلمات آلیس Seddon—پاسخ نمی دهند به روزنامه درخواست برای نظر.

جیمز اوکیف از پروژه Veritas گفت: این بار که خود را گروه “افتخار مستقل اخبار سازمان” و “هیچ کس می گوید پروژه Veritas چه کسی یا چه چیزی را بررسی کند.” اگر چه او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این گزارش او همچنین ادعا کرد که منابع مختلف هستند “ارائه اسناد محرمانه بینش به فرآیندهای داخلی و پوشیدن دوربین مخفی به افشای فساد و سوء رفتار.”

گذشته از اهداف پروژه Veritas شامل غیر انتفاعی بهداشت و درمان سازمان Planned Parenthood سیاسی گروه مختل J20 و به تازگی دیوید رایت 20 سال کهنه سیاسی خبرنگار در شبکه خبری ABC. پروژه Veritas نیز ثبت undercover تصویری از یک بار ویرایشگر و با نزدیک شدن واشنگتن پست با یک داستان غلط در مورد Roy Moore, یک جمهوریخواه نامزد در آلاباما.

پروژه Veritas عمل در داخل عقبی میشیگان بود آزادی تحصیلات تکمیلی دانشگاه Marisa Jorge با توجه به بار. اوکیف و Seddon با استفاده از این کد نام “LibertyU” برای Jorge زمانی که بحث در این عملیات بیش از ایمیل. Jorge که همچنین بنا به گزارش نفوذ Spanberger کمپین توسط نما به عنوان یک داوطلب پاسخ نداده به روزنامه درخواست برای نظر. فدرال دعوی در دادگاه است که عقبی میشیگان علیه پروژه Veritas برنامه ریزی شده است برای رفتن به دادگاه به بعد از این سال.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در بیانیه ای به بارعقبی جمهور Randi واینگارتن گفت: “اجازه دهید روشن است که از ستمکاران است که در اینجا: پروژه Veritas استفاده جعلی کارآموز به دروغ او راه را به ما میشیگان برای سرقت اسناد و مدارک و به جاسوسی و آنها گرفتار شدم. ما فقط تلاش برای نگه داشتن آنها را مسئول این جاسوسی صنعتی.”

واینگارتن اضافه شده در توییتر شنبه “آنها نمی موفقیت در تلاش خود را برای صدمه زدن به اتحاد ما اما توجه داشته باشید چه جناح راست را به تلاش برای از بین بردن کارگران صدای.”

رهگیری از بنیانگذاران جرمی اسکاهیل—که منتشر شد این کتاب بلک واتر: ظهور جهان قوی ترین ارتش مزدور در سال 2007 — در توییتر نوشت شنبه که با این قطعه بار “هل 2017 داستان از [رهگیری‘s Matthew Cole] رو به جلو در مورد اریک پرنس تلاش برای نفوذ لیبرال از طریق پروژه Veritas.”

سال گذشته کول چاپ مقاله برای رهگیری با عنوان “تکمیل مزدور: چگونه اریک پرنس استفاده ظهور مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر محتمل باز گشت.”

و اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به پروژه Veritas هزار دلار از طریق خود بنیاد و ملاقات با اوکیف در مدت کوتاهی پس از اعلام خود را برای رئيس جمهور اجرا کول گزارش داد:

معلوم نیست اگر تهمت حمایت از پروژه Veritas موجب شاهزاده علاقه در این گروه اما در اواخر 2015 یا اوایل 2016, شاهزاده مرتب برای اوکیف و پروژه Veritas به دریافت آموزش در هوش و تحريک افزايش میيابد تکنیک از یک نظامی بازنشسته هوش عمل به نام Euripides روبیو جونیور با توجه به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقام کاخ سفید که در مورد Veritas آموزش روبیو سابق ویژه از عمل ترک پس از چند هفته آموزش, شکایت که Veritas گروه نبود قادر به یادگیری است. روبیو نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در زمستان سال 2017, شاهزاده چیده شده برای یک سابق بریتانیا MI6 افسر به ارائه بیشتر نظارت و تحريک افزايش میيابد آموزش Veritas در خانواده اش, وایومینگ, انزال, با توجه به یک فرد با دانش مستقیم از این تلاش است. شاهزاده در تلاش بود به نوبه خود اوکیف و گروه خود را به جاسوسان داخلی. برای اوکیف ارسال شده عکس ها در Instagram و توییتر از شاهزاده خانواده در مرتع پرورش احشام خود را از برگزاری یک تفنگ با یک صدا خفه کن متصل شده و با پوشیدن لباس شبه نظامی و لباس. او در توصیف این مزرعه به عنوان یک “طبقه بندی مکانی” که در آن او یادگیری “جاسوسی و دفاع از خود” در تلاش برای ایجاد پروژه Veritas “بزرگ بعدی هوش آژانس است.”

“اریک بود weaponizing یک گروه که تا به حال نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گفت:” سابق کاخ سفید مقام آشنا با شاهزاده رابطه با اوکیف و پروژه Veritas.

کول اذعان بار گزارش در توییتر شنبه و برجسته خلاصه ای از آن را توییتی توسط اقیانوس اطلس‘s آدم Serwer:

در حال حاضر بار اشاره کرد: “شاهزاده تحت بررسی توسط وزارت دادگستری بیش از این که آیا او به دروغ کنگره بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016 و برای نقض احتمالی آمریکا صادرات قوانین.”

سابق FBI دستیار کارگردان و زمان NBC News امنیت ملی نویسندگان فرانک Figliuzzi مشترک بار گزارش در توییتر شنبه و اظهار نظر که “به احتمال زیاد وجود دارد متعدد کیفری نقض اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im