“سرد منادی’ به صورت نوامبر به گرجستان اولیه گرفتار صف های طولانی و ماشین های رای گیری مشکلات

گزارش hourslong خطوط مسائل با رای گیری ماشین آلات و به اندازه کافی نظرسنجی کارگران در گرجستان روز سه شنبه منجر به طرفداران هشدار می دهند که مشکلات با دولت اولیه انتخابات foreshadow آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور در ماه نوامبر انتخابات اگر اقدامات پیشگیرانه گرفته است.

“خطوط snaked کردن درب برخی از مکان های رای گیری باز نمی شود و دیگران تا به حال هیچ کاری ماشین های رای گیری در چند شهرستان در نخستین ساعات رای گیری در گرجستان اصلی” گزارش واشنگتن پست.

این روزنامه افزود: صحنه خدمت به عنوان یک پتانسیل پیش نمایش از آنچه در رای گیری می تواند مانند نگاه در سراسر کشور بعد از این سال زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار می رود که به صورت خاموش در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد نامزد دموکرات.

“چه اتفاقی افتاد به رای دهندگان امروز در گرجستان سرد منادی از آنچه اتفاق می افتد به همه آمریکایی ها در ماه نوامبر اگر کنگره و دولت عمل نمی کند,” Aquene Freechild co-مدیر عمومی شهروندان دموکراسی برای مردم, کمپین شنبه هشدار داد.

گرجستان رای دهندگان و خبرنگاران محلی را به توییتر در روز سه شنبه به اشتراک گذاری عکس ها از صف های طولانی و حساب از مشکلات با ماشین آلات است که بخشی از دولت جدید سیستم رای گیری که هزینه بیش از 100 میلیون دلار:

“نظرسنجی کارگران گفت: آنها تا به حال مشکلات روشن رای دهندگان را بررسی کنید-در کامپیوتر را پشتیبانی می کند رای دهندگان دسترسی به کارت و نصب صفحه نمایش لمسی که” با توجه به Atlanta Journal-Constitution. برخی از رای دهندگان چپ خود را در مراکز رای دهی بدون رای گیری در حالی که دیگران متکی به کاغذ موقت آرا—هر چند برخی از نقاط زد موقت آراء به AJC گزارش شده است.

Ari Schaffer یک سخنگوی براد Raffensperger گرجستان را جمهوری خواه وزیر امور خارجه در بیانیه ای گفت به نیویورک تایمز که مشکلات گزارش شده در سراسر کشور شد “نه مسائل از تجهیزات اما یک تابع از شهرستانهای درگیر در برنامه ریزی ضعیف و محدود آموزش و شکست از رهبری است.”

“ما گزارش از تجهیزات تحویل شده به اشتباه مکان و تحویل در اواخر گفت:” Schaffer. “ما گزارش نظرسنجی کارگران درک راه اندازی و یا چگونه به کار رای گیری تجهیزات.”

اما ست Bringman یک سخنگوی سابق فرمانداری نامزد استیسی آبرامز’ رای گیری-حقوق گروه مبارزه عادلانه عمل قرار می گیرد سرزنش مستقیما در Raffensperger. “او تا به حال مسئولیت اصلی را به مطمئن شوید که انتخابات امروز خوب پیش رفت” Bringman گفت: پست “و او شکست خورده است.”

مگی اتاق یک سخنگوی دولت حزب دموکراتیک با صدور بیانیه ای روز شنبه در محکومیت Raffensperger شکست “ارائه پشتیبانی مناسب و آموزشی برای شهرستان به عنوان او اجرا گرجستان سیستم رای گیری جدید.” او او خواستار رفع مشکلات از جمله “بلافاصله قبل از ما با دیدن این مسائل برای هر انتخابات این چرخه.”

با توجه به زمان:

بیش از یک میلیون گرجستان رای دهندگان در حال حاضر بازیگران قبل از رای گیری روز شنبه بسیاری از آنها از طریق پست پس از آقای Raffensperger ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه فعال رای دهندگان.

اما کسانی که رای داده بودند در فرد قبل از روز سه شنبه در اوایل رای گیری سایت در حال حاضر گزارش داد انتظار طولانی—در برخی موارد تا هفت ساعت است. قوانین جدید برای اجتماعی فاصله و ضد عفونی دستگاه رای گیری باعث شده بود بسیاری از کسانی که به تاخیر می اندازد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Ahkeba سبز منتظر بیش از دو ساعت به رای دادن در Peachcrest مدرسه ابتدایی در Decatur. او گفت AJC‘s J. D. Capelouto “آن را به شما می دهد یک رای دهندگان سرکوب-نوع احساس است.”

روزنامه نگار Ari برمن که نویسنده 2015 کتاب به ما رای: مدرن مبارزه برای حق رای در امریکامشترک برخی ویدئوها از نا امید گرجستان رای دهندگان در توییتر. او با اشاره به این که دولت نیز مواجه اتهامات از رای دهندگان سرکوب در سال 2018 و اعلام کرد که آن را “شرم آور آنچه اتفاق می افتد در گرجستان در حال حاضر.”

“رای دهندگان سرکوب در گرجستان امروز تأکید چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن/ایران weaponizing coronavirus را به رای گیری بسیار سخت تر به خصوص برای جوانان رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ” برمن افزود برجسته خود را در گزارش جدید برای مادر جونز در آن موضوع. “این چیزی است که من را نگه می دارد تا در شب.”

به عنوان برمن نوشت: برای مادر جونز:

Coronavirus است و اوج آن در حال حاضر قابل توجهی از موانع مسدود کردن شهروندان از اعمال حق خود برای رای دادن. در دهه گذشته جمهوری خواهان به تصویب رای گیری جدید محدودیت در 25 متحده است. دادگاه عالی اتحاد سوخته قانون حق رای رها کردن تلاش های جدید در کشورهای با سابقه طولانی در رای گیری تبعیض به آن را سخت تر برای رای دهندگان از رنگ به بازیگران برگه های رای. و پس از آن وجود دارد که روس ها که در تلاش برای دسترسی انتخابات زیرساخت در تمام 50 ایالت در سال 2016 می تواند دوباره سعی کنید. “چه شما انجام داده ایم با کروناویروس” گفت: Marc الیاس پیشرو دموکراتیک رای گیری حقوق, وکیل “است و اضافه کرده اید یک زای بزرگ به یک سیستم است که در حال حاضر در نقطه شکستن.” خطر ابتلا به توده رای دهندگان محرومیت بیشتر است در سال 2020 بیش از هر زمان پس از دوران قبل از لغو نظرسنجی مالیات و سواد آزمون در 1960s.

Voter ID قوانین به مراتب بیشتر تبعیض آمیز هنگامی که گروه خودرو دفاتر توقیف. تصفیه بیشتر مضر که حذف شده رای دهندگان نمی توانند به راحتی reregister. محدود به حوزه های رأی گیری و پنج دقیقه منتظر هستند به خصوص خطرناک با خطر عفونت ویروسی. و ثبت نام رای دهندگان و سنتی get-out-the-رای تلاش کرده اند متوقف شده است. “روح به پای صندوق های رای” درایو led سیاه و کلیساها شده اند را در خود نگه دارد. متحده به تاخیر مقدماتی و به شدت کاهش می یابد و یا به طور کامل حذف در شخص رای گیری. چند در حال آماده مسئولیت رسیدگی به افزایش پست الکترونیکی-در برگه های رای در ماه نوامبر. دموکرات ها نگران هستند که Covid-19 می تواند weaponized به ایران با مزیت قفل کردن در های قدیمی تر و سفیدتر رای دهندگان که ناشی از تاثیر جمعیتی را تغییر دهید.

شرایط در گرجستان شنبه led حمایت از گروه های محلی و چهره های سیاسی از جمله علت شایع گرجستان, مرکز قانون فقر جنوب ایستادن امریکا و دموکرات آمریکا نامزد جان Ossoff—به گردش منابع برای گزارش مشکلات در مراکز رای دهی. این مسائل نیز بدستآمده تماس های جدید به گسترش رای توسط پست در سراسر کشور برای انتخابات نوامبر.

“هرج و مرج رای دهندگان در گرجستان امروز در حال تجربه برجسته آنچه می تواند به اشتباه در نوامبر اگر کنگره نمی مداخله و ارائه فوری انتخابات کمک بودجه” ایستادن امریکا بنیانگذار و رئیس جمهور شان Eldridge در بیانیه ای گفت. “هیچ آمریکایی باید سلامت خود را به خطر در صف های طولانی به بازیگران خود را به رای گیری می شود و یا تبدیل به دور از غرفه رای گیری.”

“سنا نشسته است بر روی یک لایحه برای هفته که ارائه $3.6 میلیارد دلار در بودجه فدرال به ایالت به اطمینان حاصل شود که انتخابات می تواند پیاده سازی هیچ بهانه ای غایب رای گیری, رای گیری اولیه و اصلاحات دیگر که نگه داشتن رای گیری در نقاط امن و عملیاتی” Eldridge افزود: خواستار توافق رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (Ky.) بلافاصله پس از برگزاری یک رای دموکراتیک قانون.

برمن توضیح داد که “بهداشت عمومی و انتخابات کارشناسان معتقدند که رای گیری از طریق پست امن ترین راه برای بازیگران یک رای در یک بیماری همه گیر. در عین حال اکثر کشورهای در حال آمادگی برای برگزاری الکترونیکی انتخابات در راه است که نمی تواند به کاهش رای دهندگان محرومیت.” او دقیق چگونه متحده ممکن است در تلاش برای دریافت برگه های رای برای رای دهندگان که همچنین می تواند “دیدن برگه های رای خود انداخته و در هيچ.”

وندی وایزر ایالت مدیر دموکراسی برنامه در Brennan Center for Justice گفت برمن که “به دلیل آن بوده است جزئی روش رای گیری در بسیاری از ایالت های مهم قوانین و شیوه های مربوط به پست الکترونیکی رای گیری بدست کمتر موشکافی و نمی شده است فکر کردن به مطمئن شوید که آنها عادلانه و در دسترس است.”

وایزر ایالت همچنین با اشاره به ویسکانسین—که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار در ماه آوریل برای محدود کردن رای غیابی و برگزاری فرد رای گیری با وجود Covid-19 نگرانی—به عنوان یک مثال از آنچه متحده ممکن است در یک مقیاس بزرگتر در ماه نوامبر هنگامی که مردم در انتخابات است و انتظار می رود بالاتر.

چگونه ویسکانسین گرفته شده رای گیری در ماه آوریل در معرض “بسیاری از شکاف های سیستم آماده نمی شد که تنها تشدید در انتخابات ریاست جمهوری” او گفت:. “اگر 34 درصد مردم در انتخابات تیره و تار منابع نزدیک به نقطه شکستن چیست 70 ٪ یا بیشتر مردم در انتخابات رفتن به نگاه مانند? …که واقعا نگرانی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de