شامپانزه ها نادر استخوان در قلب خود

10 ژوئن (فردا) — دانشمندان کشف کرده اند نادر قلب و استخوان شناخته شده به عنوان یک سیستم عامل cordis استخوان در شامپانزه ها. کشف کوچک استخوان یافت می شود تنها در تعداد کمی از گونه های جانوری می تواند کمک به محققان محافظت از شامپانزه ها از بیماری های قلبی.

شامپانزه ها وحشی در معرض خطر هستند و تعداد آنها در حال انتظار برای ادامه به سقوط در دهه پیش رو است. بیماری های قلبی شایع است در شامپانزه ها و توسعه موثر درمان می تواند کمک به حفاظت از آنها.

تبلیغات

برای مطالعه جدید منتشر شده در روز شنبه در مجله علمی, گزارش محققان با استفاده از یک روش تصویربرداری پیشرفته به نام میکرو-سی تی اسکن برای اسکن سینه از ده ها تن از شامپانزه ها.

این بررسی نشان داد که سیستم عامل cordis استخوان احتمال بیشتری برای حضور در شامپانزه ها با ایدیوپاتیک سکته فیبروز یک نوع بیماری قلبی است که آفت هر دو میمون ها و انسان ها. این بیماری شایع ترین شکل بیماری قلبی در شامپانزه ها می تواند باعث آریتمی و باعث مرگ ناگهانی.

“کشف جدید استخوان در یک گونه جدید است که یک رویداد نادر به خصوص در شمپانزه ها که مانند مشابه آناتومی به مردم” منجر نویسنده مطالعه Catrin Rutland, محقق در دانشگاه ناتینگهام دانشکده دامپزشکی و علوم گفت: در انتشار اخبار. “این پرسش که آیا برخی از افراد می تواند یک سیستم عامل cordis بیش از حد.”

قلب و استخوان به طور منظم موجود در گاو و گاو و گاو گونه است. همچنین گاهی اوقات در حال حاضر در گوسفند و سمور و سگ و شتر. در برخی از گونه های استخوانی شایع است که در اکثر اعضای جمعیت. در حیوانات دیگر استخوان کمتر رایج است و در ارتباط با بیماری های قلبی.

دانشمندان هنوز در تلاش برای درک اینکه چگونه و چرا این سیستم عامل cordis استخوان رشد می کند. محققان استخوان در زنان و مردان شامپانزه هر دو پیر و جوان.

محققان حدس و گمان است که آن را ممکن است استخوان علل مشکلات, اما آن را نیز ممکن است استخوان رشد می کند برای حمایت از قلب و شاید در پاسخ به مشکلات با قلب.

این یافته محققان می گویند برجسته نیاز برای مطالعه بیشتر از قلب و استخوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de