چین منصوب سخت-صحبت کردن در مهمانی رسمی برای نظارت بر قانون تامین

جولای 3 (بی بی سی) — چینی مقامات دولتی تایید جمعه که آنها را منصوب تندرو حزب رسمی ژنگ Yanxiong به رهبری جدید آن سازمان امنیت و اجرای گسترده امنیت ملی قانون است.

Yanxiong بهترین و شناخته شده در چین برای نقش خود را در برخورد با اعتراض بیش از یک زمین اختلاف در Wukan در بخش جنوبی این کشور در سال 2011 است.

تبلیغات

قانون جدید نظارت آژانس است که گزارش به طور مستقیم به پکن اهداف تجزیه طلبی براندازی و ترور با سخت مجازات است که می تواند شامل زندگی در زندان است.

منتقدان می گویند آن را نابود هنگ کنگ آزادی و برخی از معترضان استعفا کرده اند نقش خود را در دولت و حتی فرار از قلمرو.

قانون گسترش پکن نظارت از هنگ کنگ شده بود گیرند طرفدار دموکراسی تظاهرات که فوران در تابستان گذشته به عنوان چین اقدام به تصویب قانونی که اجازه می دهد برخی از فراریان در هنگ کنگ به تحویل به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی قبل از ظهر دادگاه.

آن را به اثر رفت در اوایل این هفته و پلیس ساخته شده اول بازداشت تحت قانون جدید چهارشنبه.

یکی از افراد دستگیر شده پنج شنبه, موتورسوار متهم سوار به یک گروه از پلیس در حالی که حمل پرچم خواستار آزادی هنگ کنگ متهم شد جمعه با تحریک تجزیه طلبی و تروریسم است.

همچنین در روز جمعه یکی دیگر از ارشد پکن گفت: چین بالا مقننه می تواند پیش نویس بیشتر قوانین مؤثر در هنگ کنگ در آینده نزدیک.

“بر اساس هنگ کنگ واقعی وضعیت کمیته دائمی را می توانید در ادامه به قوانین و وضع مجازات برای اعمالی که تهدید امنیت ملی” دنگ Zhonghua معاون رئیس دولت شورای هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور گفت: دوربین مدار بسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>