چین گزارش جدید محلی COVID-19 موارد; نیوزیلند و استرالیا و نزدیک مرزهای خود را

مارس 19 (UPI) — به عنوان چین روز پنج شنبه گزارش جدید محلی عفونت COVID-19 برای اولین بار پس از بیماری پدید آمده در مرکزی آن در شهر ووهان در اواخر سال گذشته نیوزیلند و استرالیا و بریتانیا بودند اتخاذ اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در درون مرزهای خود را.

استرالیا و نیوزیلند در روز پنج شنبه به طور جداگانه اعلام کرد آنها خواهد بود بستن مرزهای خود را برای غیر شهروندان است.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: بان کی مون را به اثر در 11:59 بعد از ظهر پنج شنبه در حالی که نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون خود را اعلام کرد مرز خواهد دید جمعه در 9 بعد از ظهر

“این خواهد توقف گردشگران و یا دارندگان ویزای موقت از جمله دانش آموزان و یا کارگران موقت از آینده و یا ورود به نیوزیلند” protocol wine studio در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “نیوزیلند شهروندان و دارندگان اقامت دائم قادر خواهد بود به بازگشت و البته که شامل کودکان و شرکای شهروندان و دارندگان اقامت دائم.”

حفاظت از ملت از COVID-19 اولویت شماره یک, او گفت:, و اضافه کرد همه آن 28 عفونت شده اند مربوط به ورود به کشور است.

“در هیچ زمان و در نیوزیلند تاریخ یک قدرت مانند این استفاده شده است,” او گفت:. “و من تشخیص می دهم که چگونه فوق العاده ای است اما ما باید به تصمیم گیری در بهترین مورد علاقه کسانی که در اینجا زندگی می کنند که آیا آنها جوان یا پیر که آیا آنها تازه وارد و یا دائمی است.”

نیوزیلند وزیر خارجه وینستون پطرس نیز مطرح کشور مشاوره سفر به بالاترین سطح خود در روز پنج شنبه هشدار ساکنان به ترک نیوزیلند.

“این اولین بار است که نیوزیلند دولت توصیه کرده است زلاند جدید علیه سفر در هر نقطه خارج از کشور” او در بیانیه ای گفت. “که نشان دهنده جدی بودن وضعیت ما رو با COVID-19.”

این کشور همچنین دستور داد داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر به لغو تقویت سفارش قبلی توسط protocol wine studio روز دوشنبه برای تجمعات به بیش از 500 نفر است.

موریسون خود را اعلام کرد بان کی مون در یک کنفرانس مطبوعاتی در کانبرا بیان کرد 80 درصد از کشور 565 تایید عفونت حاصل از کسی پیمانکاری این ویروس در خارج از کشور و یا آمدن به تماس با کسی که تا به حال.

“بنابراین قریب به اتفاق بسیاری از موارد در استرالیا وارد شده اند,” او گفت:.

این کشور در حال حاضر دیده می شود یک قطره در حدود یک سوم از مسافران خارجی به کشور پس او دستور داد در هفته گذشته برای همه تازه واردان به خود قرنطینه برای 14 روز یک سیاست است که هنوز هم در اثر برای بازگشت به استرالیا.

اندازه گیری این کشور ممنوع و غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر و تجمعات بیش از 500 نفر.

بانک مرکزی استرالیا نیز اعلام کرد به عنوان بخشی از یک بسته سیاستی که این کشور در کاهش نرخ بهره آن به یک رکورد کم 0.25 درصد با توجه به اثر coronavirus داشتن در بازارهای داخلی و بین المللی.

این بانک همچنین اعلام کرد که هدف عملکرد در حدود 0.25 درصد در سه سال دولت استرالیا اوراق قرضه و که آن را به ارائه پشتیبانی به کوچک و متوسط کسب و کار از طریق ارائه بودجه سه سال تسهیلات در یک ثابت 0.25 درصد در میان دیگر حرکت می کند.

“استرالیا در سیستم مالی انعطاف پذیر است و به خوبی قرار داده شده برای مقابله با اثرات coronavirus” بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو در بیانیه ای گفت.

حرکت آمد و به عنوان چینی مقامات بهداشت گفت: در آن ثبت شده 34 مورد جدید از کشنده coronavirus بیش از یکشنبه اما تمام شد و وارد شده از خارج از کشور سیگنالینگ کشور بدترین ضربه این بیماری ممکن است نزدیک شدن به پایان دادن به آن بیماری همه گیر.

کشور مرگ و میر از عفونی و کشنده coronavirus لبه تا هشت بیش از پنج شنبه به 3,245 بیش از یک سوم از 8,809 مرگ و میر است که نسبت داده شده به این ویروس در سراسر جهان با توجه به زنده شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جدید عفونت نیز افزایش تعداد موارد تایید شده و نزدیک به 90,000 عفونت های پس از ماه دسامبر هنگامی که شیوع آغاز شد.

اما به عنوان ویروس’ نگه دارید و به نظر می رسد ضعف در چین درک آن سخت تر در سراسر اروپا که در آن حدود 80,000 مردم شده اند بیمار توسط این بیماری با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز چهارشنبه در ادامه به اصرار سازمان ملل به ترویج انزوا افزایش آزمایش و درمان هر مورد مشکوک به تماس این تاکتیک “بهترین امید برای جلوگیری از گسترده جامعه انتقال است.”

“این ویروس ارائه ما با یک بی سابقه ای تهدید,” او گفت:. “اما آن را نیز یک فرصت بی سابقه ای برای گرد هم می آیند به عنوان یک در برابر یک دشمن مشترک — دشمن علیه بشریت است.”

بریتانیا روز چهارشنبه دستور داد تمام مدارس به روز جمعه تا اطلاع ثانوی به سرکوب گسترش COVID-19.

“مبارزه با کروناویروس و حفاظت از آسیب پذیر و ما [خدمات بهداشت ملی] در این دولت اولویت در حال حاضر” وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون در بیانیه ای گفت. “به همین دلیل ما درخواست مدارس و مهد کودک ها و کالج ها به نزدیک است.”

استثنا هستند که برای کودکان ساخته شده از “کلید” کارگران و کودکان آسیب پذیر از سوی وزارت آموزش و پرورش گفت:, و اضافه کرد که کودکان و افرادی که به هر کدام از این گروه ها به در خانه باقی می ماند “با مراقبت مناسب.”

این کشور وزارت دفاع نیز قرار داده 20,000 نیروهای نظامی در حالت آماده به کار برای استقرار در سراسر بریتانیا برای مبارزه با شیوع بیماری که رشد کرده است به 2,626 تایید موارد عفونت است.

در حدود نیمی از کسانی که سربازان برگزار می شد در “بالاتر آمادگی” در پیشبرد مدنی اضطراری وزارت دفاع گفت.

“مردان و زنان نیروهای مسلح ما آماده برای محافظت از بریتانیا و شهروندان خود را از تمام تهدیدات از جمله COVID-19,” وزیر دفاع بن والاس در بیانیه ای گفت. “… از من به سمت پایین بکشید تمامیت وزارت دفاع و نیروهای مسلح اختصاص داده شده به گرفتن این کشور از طریق این جهانی و همه گیر.”

وزارت بهداشت گزارش 103 نفر کشته شده اند از این بیماری است.

این اطلاعیه به شرح زیر یونسکو بیان کرد جمعه که نصف جهان جمعیت دانشجویی محروم شد از کلاس با توجه به این ویروس است.

U. N. سازمان آموزش و پرورش گفت: از اواخر روز سه شنبه بیش از 850 میلیون دانش آموز در 102 کشور قرار گرفتند تعطیلی مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im