چین retaliates با تحریم برای سیاستمداران ایالات متحده آمریکا بیش از سین کیانگ

جولای 13 (UPI) — چین اعلام کرد تحریم های دوشنبه هدف قرار دادن سیاستمداران ایالات متحده آمریکا در اقدامی تلافی جویانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فهرست سیاه چینی مقامات دولتی بیش از نقض حقوق بشر علیه اقلیت مسلمان در منطقه سین کیانگ.

سفیر ایالات متحده در مقیاس بزرگ برای آزادی بین المللی مذهبی ساموئل براون بک جمهوری خواه سنسور. مارکو روبیو و تد کروز و جمهوری خواه در کنگره Chris Smith شد تحریم به عنوان کنگره-اجرایی کمیسیون در چین, چینی, وزارت خارجه, سخنگوی Hua Chunying گفت: در اخبار روزانه توجیهی.

تبلیغات

معلوم نیست دقیقا چه تحریم ها شامل دیگر از آنها بلافاصله موثر.

این حرکت در پاسخ به تهمت اداره در روز پنج شنبه فهرست سیاه چهار مقامات چینی از جمله چن Quanguo که دارای یکی از 25 کرسی در قدرتمند سیاستگذاری دفتر سیاسی برای کمک به نقض حقوق بشر متعهد بودن در سین کیانگ. حزب کمونیست چین وجود دارد متهم شده است توسط سازمان ملل متحد ایالات متحده و فعالان بازداشت بیش از 1 میلیون اویغور و دیگر اقلیت مسلمان در اردوگاه های بازداشت.

چین بارها و بارها با رد اتهامات ادعا اردوگاه مراکز آموزشی است که هدف آن به تمبر از افراط گرایی به نام مبارزه با تروریسم در حالی که اصرار ایالات متحده آمریکا و کشورهای دیگر که محکوم آن حقوق بشر به توقف دخالت در امور داخلی خود.

“سین کیانگ امور داخلی هستند چین در امور داخلی, و, آمریکا حق دخالت,” هوآ گفت: تعهد پکن را به اقدامات بیشتر برای تنبیه واشنگتن اگر لازم تلقی می شود. “دولت چین مصمم است برای محافظت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع و مصمم است در مبارزه با تروریست ها و خشونت طلبان و افراط گرایان مذهبی و نیروهای مشخص در مخالفت با مداخلات خارجی.”

کسانی که نام چین در جمعه بارها و بارها نام آن را برای درمان آن از آن اویغور شهروندان با روبیو داشتن نویسنده, لایحه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه گذشته به اعمال تحریم بر کسانی که مسئول نقض حقوق بشر در سین کیانگ.

این حرکت در میان افزایش تنش میان دو کشور به واشنگتن افزایش یافته است و آن آوازی محکومیت پکن حقوق بشر و همچنین تصویب قانون به مجازات مقامات آن را بداند مسئول نقض حقوق بشر متعهد بودن در برابر اقلیت مسلمان و معترضان در هنگ کنگ است. ایالات متحده نیز مورد چین بیش از ادعاهای آن اقدام به پوشش اولیه آن شیوع کروناویروس.

کروز که منجر موفق ابتکار عمل را به لیست سیاه شرکت های که CCP استفاده از ستم Uyghurs, در پاسخ به تحریم ها بیان کرد حزب کمونیست چین “وحشت زده است و شلاق است.”

“اینها فاحش حقوق بشر جنایات است که نمی توان تحمل” او در بیانیه ای گفت. “متاسفانه برای CCP رهبران من اصلا برنامه ای برای سفر به رژیم استبدادی که تحت پوشش coronavirus همه گیر و در معرض خطر جان میلیون ها نفر در سراسر جهان است.”

کنگره-اجرایی کمیسیون در چین پاسخ داد که این تحریم ها تلاش های پکن برای ارعاب و سکوت کسانی که انتقادی از سیاست آن است که حقوق بشر را نقض و که آن را نمی خواهد به پایین.

“این CECC نمی خواهد سکوت می شود و ادامه خواهد داد به فشار ایالات متحده و جامعه بین المللی به هم ایستاده و درخشش نور در پکن نقض حقوق بشر و مقامات که حمل آنها را” آن صندلی در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>