چین تکه 2020 رشد هدف میان coronavirus عدم قطعیت

22 مه (بی بی سی) — چین روز جمعه اعلام کرد که آن را نمی خواهد تنظیم رشد اقتصادی هدف برای سال 2020 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت چنین پیش بینی دشوار است.

چین برتر لی کچیانگ تحویل آماده سخنان قبل از 3,000 قانونگذاران در 13th ملی در روز جمعه پایان دادن به سنت ایجاد این سال را هدف اقتصادی طی سالانه دولت جمع آوری در پکن.

در کار دولت, گزارش, لی گفت: چین همچنان به اولویت بندی کاهش فقر و ساختمان مدرن و مرفه جامعه را تنظیم رشد هدف اجازه می دهد تا دولت به تمرکز بر تثبیت اشتغال بخش مالی سرمایه گذاری داخلی انتظارات و تجارت خارجی و سرمایه گذاری است.

“من می خواهم به اشاره است که ما مجموعه ای از یک هدف خاص برای رشد اقتصادی در این سال” لی گفت. “دلیل این است که کشور ما خواهد شد برخی از عوامل است که دشوار است برای پیش بینی در توسعه آن با توجه به عدم اطمینان در مورد COVID-19 همه گیر و جهانی اقتصادی و تجارت و محیط زیست است.”

این بیماری همه گیر به پایان رسیده است, او گفت:, و دولت باید کوشش برای به حداقل رساندن ضرر و زیان وارده توسط آن است.

اعلام شد بیش از یک ماه پس از اداره ملی آمار چین در گزارش اقتصادی انقباض نزدیک به 7 درصد بود که هم خود را برای اولین بار انقباض اقتصادی از آن آغاز شده و گزارش چنین آمار و ارقام در سال 1992.

آن نیز بر روی پاشنه از هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص انداختن بیش از 5 درصد در اخبار است که چین را به شما معرفی جارو امنیت ملی قانون است که انتظار می رود به اصل انجام دور با یک کشور و دو سیستم دولتی و چارچوب آن توابع زیر است.

Li ساخته شده مستقیم بدون اشاره به قانون اما گفت آنها ایجاد خواهد شد “صدا و سیستم های قانونی و اجرای مکانیزم برای حفظ امنیت ملی” در هنگ کنگ و ماکائو دو منطقه اداری ویژه “و می بینیم که دولت ها از دو منطقه خود را به انجام برسانند قانون اساسی مسئولیت دارد.”

“ما به حمایت از هنگ کنگ و ماکائو در رشد اقتصاد خود را بهبود استانداردهای زندگی بهتر و یکپارچه سازی توسعه خود را به چین به طور کلی توسعه و کمک به آنها برای حفظ طولانی مدت رفاه و ثبات” او گفت:.

لی همچنین گفت: کسری مالی را افزایش می دهد بیش از $140 میلیارد و ایجاد یک 3.6 درصد کسری بودجه به تولید ناخالص داخلی و اضافی حدود 140 میلیارد دلار صادر خواهد شد به عنوان اوراق قرضه دولتی برای “COVID-19 کنترل است.”

“دولت در تمام سطوح باید واقعا سفت کمربند خود را,” او گفت:. “دولت مرکزی را منجر شود با ارتکاب به رشد منفی در آن هزینه های بودجه با بیش از 50 درصد کاهش به outlays و غیر ضروری و غیر واجب اقلام است. انواع مازاد بیکار و انتقال وجوه است که باید گرفته خارج خواهد شد و مجددا اخذ شود.”

هر چند به طور معمول برگزار شد در اوایل ماه مارس این رویداد سیاسی به تعویق افتاده بود در ماه فوریه به عنوان چین تعداد coronavirus ادامه داد: برای صعود. هنگامی که کانون همه گیر چین پس از تثبیت آن شیوع گزارش روزانه چند موارد برای هفته ها.

در روز جمعه, چینی, مقامات بهداشتی گزارش صفر مرگ و میر و چهار تأييد COVID-19 نفر شد که دو وارداتی افزایش آن در مجموع به 4,634 مرگ و میر و 78,255 عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de