Feb. 21 (UPI) — دولت چین اعلام کرد روز شنبه آن را به حالت تعلیق تعرفه واردات در ده ها تن از ایالات متحده محصولات از جمله دستگاه های پزشکی و علمی تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با کشنده شیوع کروناویروس.

پکن گمرک تعرفه کمیسیون شورای دولتی گفت: این تعرفه ها حذف خواهد شد برای یک سال آغاز Feb. 28 در انواع 65 ایالات متحده-واردات از جمله حیاتی تجهیزات تشخیصی مورد استفاده در رادیوگرافی مانند تصویربرداری رزونانس مغناطیسی قطعات و لوله های اشعه ایکس.

MRI شده است یک ابزار ضروری در تشخیص موارد COVID-19. به تاریخ وجود داشته است تقریبا 75,000 مورد از این بیماری و 2000 و میر در چین و 1100 موارد در خارج از کشور است.

واردکنندگان که پرداخت شده است تعرفه های 55 از تحت پوشش متحده موارد می تواند به بازپرداخت مالیات پرداخت شده برای یک دوره شش ماهه پکن گفت. تعرفه ها در 10 آیتم باقی مانده را نیز به تعویق افتاد اما بدون بازپرداخت داده خواهد شد و برای پرداخت مالیات بر روی آن. گروه دوم شامل ابزار علمی مانند ژن sequencer.

همراه با مالیات برای دستگاه های پزشکی چین گفت: آن را نیز به حالت تعلیق تعرفه ها در طیف وسیعی از قطعات موتور و چوب و محصولات.

این حرکت نشان داد که چین مایل است به چوب به شرایط “فاز یک” موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده با ایالات متحده در ماه گذشته با وجود جدید فشارهای اقتصادی که آورده شده است توسط COVID-19 شیوع. بر اساس این توافق چین موافقت خود را با افزایش خرید از آمریکا کالا و خدمات با حداقل $200 میلیارد دلار در طول دو سال آینده.

به عنوان بخشی از فاز یک چارچوب چین اوایل این هفته اعلام شد که حدود 700 اقلام وارداتی از ایالات متحده خواهد بود معاف از تعرفه های جدید را به مدت یک سال از جمله گوشت و سویا و گاز طبیعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im