چین به اتفاق آرا می گذرد بحث هنگ کنگ امنیت ملی قانون

29 ژوئن (فردا) — در یک حرکت است که انتظار می رود نه تنها فشار روابط بین چین و غرب اما جذب اقدامات تلافی جویانه چین در رأس قوه مقننه تصویب یک بحث امنیت ملی قانون در روز سه شنبه است که منتقدان می گویند را تهدید می کند استقلال از هنگ کنگ و آزادیهای شهروندان است.

قانون — که جرم تجزیه طلبی فتنه براندازی تروریسم و کار با بازیگران خارجی به تضعیف امنیت ملی جمهوری خلق چین در هنگ کنگ — به اتفاق آرا تصویب شده توسط کنگره کمیته دائمی شنبه رسانه های محلی در جنوب چین صبح پست و پخش عمومی RTHK گزارش با استناد به منابع ناشناس.

تبلیغات

کمی شناخته شده بود در مورد این قانون پس از آن تصویب شده توسط کنگره در اواخر ماه مه اما هفته گذشته دولت چین اجرا ایسنا خبری را منتشر شد که نشان می دهد آن را گسترش خواهد پکن نظارت از هنگ کنگ است که کشمکش دموکراسی تظاهرات برای نزدیک به یک سال اما آن را پختند در چند ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

با توجه به قانون هنگ کنگ منطقه ویژه اداری خواهد بود مسئول برای مجازات کسانی که مرتکب اعمال به خطر افتادن امنیت ملی به منظور ایجاد یک کمیسیون امنیت ملی که رئیس منصوب خواهد شد توسط دولت مرکزی و ایجاد یک امنیت ملی در هنگ کنگ.

دولتی گلوبال تایمز نیز گزارش داد که این قانون را شارژ منطقه رئیس سیاستمدار با انتصاب قضات سعی کنید در چنین مواردی تهدید استقلال از هنگ کنگ نظام حقوقی از کمونیست سرزمین اصلی دادگاه.

تبلیغات

Tam Yiu-چانگ هنگ کنگ سیاستمدار در کنگره ملی خلق ایستاده کمیته به خبرنگاران گفت که بر اساس قانون جرائم انجام خواهد داد یک جمله از سه تا 10 سال زندان. اما RTHK گزارش شده است که از نظر می تواند بسیار بالاتر از آن است.

این قانون تصویب شد در آخرین روز از سه روز کنگره پس از بررسی در روز یکشنبه است و انتظار می رود برای رفتن به اثر در تاریخ 1 ژوئیه — 23 سالگرد هنگ کنگ بازگشت به حکومت از قدرت.

این منطقه بود در بازگشت در سال 1997 تحت قول می دهم که آن را حفظ خواهد استقلال خود را از سرزمین اصلی چین برای 50 سال تاسیس در سازمان ملل-در زمینه چین و بریتانیا اعلامیه مشترک.

آن را پس از عمل تحت به اصطلاح یک کشور و دو سیستم, ساختار, اما بسیاری از ترس های جدید امنیت ملی قانون تمام خواهد شد اما قراضه که دولتی چارچوب — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در توصیف این قانون پس از آن اعلام شد به عنوان “ناقوس مرگ.”

چند ساعت قبل از چین کنگره با تصویب این قانون در روز سه شنبه ایالات متحده قبل از emptively به پایان رسید و ایالات متحده-صادرات تجهیزات دفاعی به هنگ کنگ و محدود آن دسترسی به محصولات فناوری بالا به عنوان آن شروع می شود برای پایان دادن به آن به ویژه تجارت با وضعيت منطقه است.

“حزب کمونیست چین تصمیم به eviscerate هنگ کنگ آزادی را مجبور به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارزیابی مجدد سیاست های خود نسبت به قلمرو” Pompeo در بیانیه ای گفت.

“ایالات متحده مجبور است به این عمل برای محافظت از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی,” او گفت:. “ما دیگر نمی تواند تمایز بین صادرات کنترل موارد به هنگ کنگ و یا به سرزمین اصلی چین است. ما نمی توانیم خطر این موارد در حال سقوط به دست مردم و ارتش آزادیبخش که هدف اصلی است برای حمایت از دیکتاتوری CCP هر وسیله لازم است.”

تبلیغات

Pompeo اضافه شده و آنها در حال بررسی سیاست های دیگر را “اقدامات بیشتری برای منعکس کردن واقعیت بر روی زمین در هنگ کنگ است.”

اواخر هفته گذشته Pompeo همچنین اعمال محدودیت های ویزا در CCP مقامات ایالات متحده آمریکا مسئول تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال. روز دوشنبه سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: چین می خواهد تلافی با اعمال محدودیت صدور روادید برای شهروندان ایالات متحده را که مرتکب “فاحش انجام در هنگ کنگ-مسائل مربوط به.”

پکن بارها کشورهای خارجی اما به طور خاص ایالات متحده بیش از تداخل در آنچه در آن خواستار چین کسب و کار داخلی.

قانون جذب گسترده محکومیت بین المللی با بریتانیا تعهد به تعمیرات اساسی آن کشور ویزا سیستم ایجاد ممکن است یک مسیر به شهروندی برای برخی از 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان.

قانون بود که بعد از ماهها از دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است که نه تنها برداشت توجه بین المللی بلکه تهدید منطقه در ثبات است.

برجسته هنگ کنگ از معترضان جاشوا وانگ توضیح داده شده در این قانون به عنوان پایان منطقه آن را به عنوان شناخته شده است و آغاز یک “حکومت ترور و وحشت.”

“با جارو قدرت و بد تعریف شده قانون این شهر را تبدیل به یک پلیس مخفی دولت او گفت:” از طریق توییتر. “هنگ کنگ معترضان در حال حاضر با امکانات بالا بودن تحویل به چین دادگاه برای محاکمه و به حبس ابد محکوم کرد.”

او گفت با وجود تهدید از زندان هنگ کنگ معترضان را “همچنان به مبارزه برای آزادی و دموکراسی” برای نسل های آینده است.

“زمانی که عدالت نتواند ما مبارزه می رود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *