چین بحث هنگ کنگ امنیت ملی قانون می رود به اثر

29 ژوئن (فردا) — در یک حرکت است که انتظار می رود نه تنها فشار بیشتر روابط بین چین و غرب اما جذب تلافی جویانه اقدامات رئیس جمهور چین امضا و به قانون لایحه در روز سه شنبه است که منتقدان می گویند را تهدید می کند استقلال از هنگ کنگ و آزادیهای شهروندان است.

قانون به اثر رفت و در ساعت 11 شب پس از ملت قوه مقننه به اتفاق آرا تصویب آن در اوایل روز است.

تبلیغات

اندرو لئونگ رئیس جمهور از هنگ کنگ شورای قانونگذاری در بیانیه ای گفت که او از آن عبور آن را به عنوان “حفاظت از هنگ کنگ در دراز مدت ثبات و رفاه و محافظت از … حقوق و آزادی های طولانی لذت می برد توسط اکثریت قریب به اتفاق شهروندان مطیع قانون.”

“من امیدوارم که جامعه بین المللی می تواند درک کند که قانونی کار کمک خواهد کرد که اطمینان از ثبات اجتماعی از هنگ کنگ و تقویت بیشتر این شهر وضعیت به عنوان یک مرکز مالی بین المللی,” او گفت:.

هنگ کنگ نیروی پلیس گفت: اوایل روز چهارشنبه افسران آن “را مصمم به اجرای قانون است.”

“هنگ کنگ نیروی پلیس به طور کامل مسئول حفاظت از امنیت هنگ کنگ و همچنین کشور ما” آن گفت: در بیانیه ای با اشاره به هنگ کنگ ویژه دولت منطقه با آن حرف اول. “هنگ کنگ نیروی پلیس را به طور کامل انجام وظایف خود و صرفا اجرای قانون برای برقراری نظم اجتماعی و اطمینان از اجرای موثر امنیت ملی قانون است.”

کمی شناخته شده بود در مورد این قانون پس از آن اعلام شد اواخر ماه مه به غیر از آن جرم تجزیه طلبی فتنه براندازی تروریسم و همکاری با سازمان های خارجی برای تضعیف امنیت ملی جمهوری خلق چین در هنگ کنگ است. اما پس از گذشت آن اوایل روز شنبه از آن شده است اعلام الزام است که اعتقادات آمده با حداکثر مجازات حبس ابد با جرایم جزئی دریافت نظر از بیش از سه سال است.

تبلیغات

در عرض چند ساعت از آن عبور pro-هنگ کنگ دموکراسی سازمان Demosisto اعلام کرد که تا به حال حل شده و پس از آن رهبران جاشوا وانگ اگنس چو و ناتان قانون استعفا داد.

“اگر صدای من را نمی شنیده می شود به زودی من امیدوارم که جامعه بین المللی ادامه خواهد داد به صحبت می کنند تا برای هنگ کنگ و گام به گام بتن تلاش برای دفاع از ما آخرین بیت از آزادی” وانگ گفت: در یک صدای جیر جیر.

Demosisto که تا به حال شده است در خط مقدم تظاهرات که لرزاند هنگ کنگ در سال گذشته به نام به ادامه مبارزه “در یک مطلب به شیوه ای انعطاف پذیر.”

“ما را به دیدار دوباره هنگ کنگ” این سازمان گفت. “ما را ملاقات خواهد کرد در خیابان.”

قانون به طور موثر گسترش پکن نظارت از هنگ کنگ شده بود گیرند طرفدار دموکراسی تظاهرات که فوران در تابستان گذشته بیش از تلاش دولت برای تصویب قانون است که اجازه می دهد برخی از فراریان در این شهرستان به تحویل به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی قبل از ظهر دادگاه.

در حالی که این قانون با استفاده از کلمه استرداد آن در لیست سه موقعیت که در آن دولت مرکزی ممکن است فرض کنیم قدرت به تعقیب جرایم هستند که “پیچیده” با توجه به دخالت یک کشور خارجی و یا “عناصر خارجی” یک “وضعیت جدی” که در هنگ کنگ است که قادر به اجرا و یا زمانی که “عمده و قریب الوقوع تهدید برای امنیت ملی رخ داده است.”

این نیز به اتهام این منطقه رئیس سیاستمدار با انتصاب قضات سعی کنید در چنین مواردی تهدید استقلال از هنگ کنگ نظام حقوقی از کمونیست سرزمین اصلی دادگاه.

تبلیغات

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo مورد چین اجازه می دهد خود را “پارانویا و ترس از مردم خود آرمان” برای از بین بردن یکی از بزرگترین دستاوردهای.

“ایالات متحده نمی خواهد بیکار ایستادگی در حالی که چین چلچله هنگ کنگ به آن استبدادی شکم,” او گفت: به شدت دقت کنید بیانیه ای در روز سه شنبه پس از این لایحه تصویب شد. “ایالات متحده همچنان به ایستادگی با freedom-loving مردم هنگ کنگ و پاسخ به پکن را حمله به آزادی بیان مطبوعات و مونتاژ و همچنین حاکمیت قانون است که همه تا به حال اجازه خاک به رشد.”

“امروز نشانه یک روز غم انگیز برای هنگ کنگ,” او گفت:.

سازمان عفو بین الملل محکوم قانون عبور به عنوان “بزرگترین تهدید” برای حقوق بشر در منطقه در تاریخ معاصر است.

“از هم اکنون در چین خواهد شد که این قدرت برای تحمیل قوانین خود را بر روی هر جنایی مشکوک و آن انتخاب” جاشوا Rosenzweig رئیس سازمان عفو بین الملل چین, تیم, در بیانیه ای گفت. “سرعت و پنهان کاری که با چین را تحت فشار قرار دادند از طریق این قانون تشدید ترس است که پکن calculatingly ایجاد یک سلاح سرکوب را در برابر منتقدان دولت از جمله افرادی که صرفا بیان نظر خود و یا اعتراض مسالمت آمیز است.”

این قانون تصویب شد در آخرین روز از سه روز کنگره و رفت به اثر یک ساعت قبل از 23rd سالگرد هنگ کنگ بازگشت به حکومت از قدرت.

این منطقه بود در بازگشت در سال 1997 تحت قول می دهم که آن را حفظ خواهد استقلال خود را از سرزمین اصلی چین برای 50 سال تاسیس در سازمان ملل-در زمینه چین و بریتانیا اعلامیه مشترک.

تبلیغات

آن را پس از عمل تحت به اصطلاح یک کشور و دو سیستم, ساختار, اما بسیاری از ترس های جدید امنیت ملی قانون تمام خواهد شد اما قراضه که دولتی چارچوب است. Pompeo در توصیف این قانون پس از آن اعلام شد به عنوان “ناقوس مرگ.”

چند ساعت قبل از چین کنگره با تصویب قانون پنج شنبه, ایالات متحده آمریکا, قبل از emptively به پایان رسید و ایالات متحده-صادرات تجهیزات دفاعی به هنگ کنگ و محدود دسترسی به آن به محصولات با تکنولوژی بالا به عنوان آن شروع می شود برای پایان دادن به آن به ویژه تجارت با وضعيت منطقه است.

“حزب کمونیست چین تصمیم به eviscerate هنگ کنگ آزادی را مجبور به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارزیابی مجدد سیاست های خود نسبت به قلمرو” Pompeo در بیانیه ای گفت.

“ایالات متحده مجبور است به این عمل برای محافظت از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی,” او گفت:. “ما دیگر نمی تواند تمایز بین صادرات کنترل موارد به هنگ کنگ و یا به سرزمین اصلی چین است. ما نمی توانیم خطر این موارد در حال سقوط به دست مردم و ارتش آزادیبخش که هدف اصلی است برای حمایت از دیکتاتوری CCP هر وسیله لازم است.”

Pompeo اضافه شده و آنها در حال بررسی سیاست های دیگر را “اقدامات بیشتری برای منعکس کردن واقعیت بر روی زمین در هنگ کنگ است.”

اواخر هفته گذشته Pompeo همچنین اعمال محدودیت های ویزا در CCP مقامات ایالات متحده آمریکا مسئول تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال. روز دوشنبه سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: چین می خواهد تلافی با اعمال محدودیت صدور روادید برای شهروندان ایالات متحده را که مرتکب “فاحش انجام در هنگ کنگ-مسائل مربوط به.”

پکن بارها کشورهای خارجی اما به طور خاص ایالات متحده برای دخالت در آنچه در آن خواستار چین کسب و کار داخلی.

تبلیغات

قانون جذب گسترده محکومیت بین المللی با بریتانیا تعهد به تعمیرات اساسی آن کشور ویزا سیستم ایجاد ممکن است یک مسیر به شهروندی برای برخی از 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان.

تایوان روز سه شنبه با صدور بیانیه ای در محکومیت قانون و بیان از چهارشنبه تایوان-هنگ کنگ خدمات ارز خواهد شد و به طور رسمی راه اندازی به ارائه پشتیبانی به هنگ Kongers که ممکن است به دنبال فرار از شهر.

قانون بود که بعد از ماهها از دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است که نه تنها برداشت توجه بین المللی بلکه تهدید منطقه در ثبات است.

وانگ توضیح داده شده در این قانون به عنوان پایان منطقه آن را به عنوان شناخته شده است و آغاز یک “حکومت ترور و وحشت.”

“با جارو قدرت و بد تعریف شده قانون این شهر را تبدیل به یک پلیس مخفی دولت او گفت:” از طریق توییتر. “هنگ کنگ معترضان در حال حاضر با امکانات بالا بودن تحویل به چین دادگاه برای محاکمه و به حبس ابد محکوم کرد.”

چو توییتی که آن را دشوار است تصمیم به ترک این گروه بود اما اجتناب ناپذیر است.

“حتی در ناامیدی ما همیشه باید فکر می کنم از یکدیگر زندگی می کنند و قوی تر” او گفت:. “اگر شما در حال زنده است امید وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de