اقتصاد چین shirnks با 6.8 درصد; ووهان اصلاح تا تعداد مرگ

مارس 17 (UPI) — اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماه اول از سال اول آن در سه ماهه انقباض در رکورد اداره ملی آمار چین روز جمعه گزارش داد.

فشار به تولید ناخالص داخلی خود را برای اولین بار پس از آن آغاز شده و گزارش چنین آمار و ارقام در سال 1992 رخ داده است به عنوان شهرستانها قرار داده شد تحت مستند, کسب و کار گفته شد به شاتر و کارخانه دستور داده شد بسته به این کشور اقدام به سرکوب گسترش مرگبار و عفونی coronavirus.

این اداره در بیانیه ای گفت که صنعتی, خدمات و فروش در بازار تمام کاهش یافته است در حالی که رشد سرمایه گذاری کند آیا به عنوان واردات و صادرات است. آن اضافه شده که کشاورزی و نوظهور خدمات صنایع رشد داشته در حالی که فروش مایحتاج روزانه و آنلاین فروش خرده فروشی از محصولات فیزیکی “رشد سریع است.”

انقباض اعلام شد که مقامات بهداشتی در چین coronavirus کانون ووهان تجدید نظر خود را کشته و نزدیک به 50 درصد در روز جمعه.

این ووهان شهرداری مرکزی برای COVID-19 همه گیر افزایش تعداد مرگ و میر توسط 1,290 به 3,869 با استناد به مسئولیت “تاریخ مردم و مرحوم” خواندن یک انگلیسی زبان, انتقال, از, اطلاع رسانی منتشر شده توسط دولت چین-اجرای رادیو فردا.

این مقامات بهداشت گفت: دلیل اختلاف با توجه به برخی از بیماران در حال مرگ در خانه, فقدان ارتباطات بین بیمارستان و اطلاعات ناقص در مورد بیمارانی که فوت ناشی از ویروس و ضعف سیستم پزشکی است که منجر به در هم اشتباه دیرهنگام و یا از دست رفته گزارش.

تعداد کل عفونت نیز تجدید نظر شده تا 325 به 50,333 بیماران تا پایان روز شنبه, مقامات گفت.

“زندگی و مردم چه مهم ترین,” اطلاع رسانی به عنوان خوانده شده. “هر زندگی از دست رفته در این بیماری همه گیر است که نه تنها از دست دادن به خانواده خود بلکه غم و اندوه برای شهرستان. ما صمیمانه تسلیت به خانواده های کسانی که متوفی در COVID-19 اپیدمی و ما ابراز اندوه عمیق به هموطنان و پزشکی کارگرانی که جانشان را از دست دادند در این بیماری همه گیر.”

تجدید نظر در آمد در میان اتهامات به خصوص از سوی ایالات متحده است که چین در گزارش این ارقام است.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا مطرح شده سوالات بیش از چین اعداد به خبرنگاران گفت که او نمی اعتماد خود را شمارش به او حمله کردند و این کشور آسیایی را از دست داده و شیوع آن.

“آیا شما واقعا بر این باورند که تعداد کسانی که در این کشور پهناور به نام چین ؟” او گفت:. “آیا کسی واقعا بر این باورند که؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات یک روز پس از او اعلام کرد او در کشیدن بودجه از سازمان بهداشت جهانی آن را متهم به پاسخ بیش از حد آهسته به بحران بهداشت عمومی و مصرف چین ادعا می کند شفاف بودن در مورد مبارزه با این ویروس در ارزش اسمی.

پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در ماه دسامبر در چین چندین بار تنظیم یا شماره آن و یا چگونه آن را شمارش موارد است.

در اواسط ماه مارس در چین تجدید نظر آن مرگ و میر توسط 108 به دلیل “تکرار آمار است.” یک روز زودتر بهداشت ملی کمیسیون تنظیم شده که آن را در نظر به تایید عفونت است. و در اوایل این ماه در چین شروع به شمارش موارد بدون علامت برای اولین بار.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش داد 26 موارد جدیدی از کروناویروس و صفر و میر بیش از گذشته 24 ساعت افزایش مجموع آن عفونت به 82,367 در حالی که آن تلفات ایستاده پت در 3,342. این اعداد را شامل نمی شود ووهان را تجدید نظر.

در سطح جهان وجود دارد 2.15 میلیون coronavirus عفونت و 145,563 مرگ و میر ناشی از اوایل جمعه با توجه به live tracker ویروس توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de