Feb. 6 (UPI) — چینی, دکتر, که برای اولین بار با صدا زنگ در مورد شیوع کروناویروس در ووهان درگذشت در ساعات اولیه جمعه به وقت محلی.

Li Wenliang, 34, مرده اعلام شد در 2:58 am پس از “درمان اضطراری” در ووهان بیمارستان مرکزی.

بیمارستان کرده بود را تکذیب کرد گزارش صبح روز پنج شنبه از رسانه های دولتی و سازمان بهداشت جهانی که یک پزشک متهم به “پخش شایعات” درباره 2019 رمان coronavirus شیوع مرده بود از ویروس.

مقامات بیمارستان گفت: جنوب چین صبح زود جمعه به وقت محلی که لی هنوز زنده بود و در این زمان باقی مانده و در شرایط بحرانی پس از دریافت درمان صرفه جویی در زندگی.

که مقامات در پاسخ به گزارشات اخیر در مورد لی, چشم پزشک در طی یک نشست خبری صبح روز پنجشنبه در تماس تلفنی با یک “خط مقدم کارگر است که متعهد به مراقبت از بیماران” و این که “ما باید خود را جشن می گیرند زندگی و سوگواری مرگ خود را با همکاران خود.”

لی که مشغول به کار در ووهان مرکزی که شیوع کروناویروس در آغاز ماه دسامبر متهم شده بود توسط مقامات مجری قانون در این شهر از پخش شایعات در مورد آن پس از او هشدار داد دوستان در مورد این بیماری در رسانه های اجتماعی. بیمارستان خود او به آنها گفته بود دیدن بیماران در آینده با یک “غیر معمول” پنومونی است که او در مقایسه با سارس.

Li احضار شد توسط پلیس در Jan. 3 و مواخذه برای “پخش شایعات آنلاین” و “به شدت اخلال در نظم اجتماعی.”

Li تا به حال به امضای بیانیه اعتراف خود “بزه” و امیدوار کننده را به ارتکاب بیشتر “غیر قانونی عمل می کند.”

آن را تایید کرد در اوایل این هفته بود که او تشخیص داده شده است با این ویروس پس از کمک به درمان بیماران بیمارستان.

گردآوری داده ها

Li بیماری می آید به عنوان کسی که متهم به کشورهای آسیب دیده 2019-nCoV شیوع خودداری اطلاعات در موارد و نمونه ویروس ها. این است که حاضر به استناد کشورها با نام, اما تیز — و به طور مداوم — حاضر به انتقاد از دولت چین را از دست داده و اطلاعات در مورد شیوع.

“ما هنوز در انتظار اطلاعات از تعدادی از کشورهای,” دکتر گفت: Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه. اما “از مشاهدات ما از وضعیت چین گزارش داده در یک مد به موقع.”

او اشاره کرد که دولت چین تا به حال نظارت سیستم در محل برای شناسایی “غیر معمول پنومونی” و این که این سیستم به سرعت شناسایی 2019 nCoV و منجر به سریع بسیج سلامت تیم های واکنش به این شهرستان است.

مقامات در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیز اعتبار چینی با های ویروسی در ژنوم به سرعت آن را فعال کرده و توسعه دقیق تست تشخیصی و خدمت به عنوان نقطه شروع برای تحقیق ممکن است واکسن و دارو و درمان.

کیت های آزمایش

که مقامات گفت: 250,000 تست کیت برای 2019-nCoV توزیع شده به کشورهای عضو است.

CDC همچنین شروع به حمل و نقل آن آزمایشگاهی کیت تست برای تشخیص 2019-nCoV روز چهارشنبه برای انتخاب واجد شرایط در ایالات متحده و بین المللی آزمایشگاه. توزیع آزمون کمک خواهد کرد که بهبود ظرفیت جهانی برای شناسایی و پاسخ به این ویروس در آژانس گفت.

آزمون در حال حمل از طریق بین المللی معرف منابع CDC-تاسیس مکانیسم است که توزیع آزمایشگاهی معرف.

تست کیت به نام CDC 2019-nCoV زمان واقعی رونوشت معکوس-PCR تشخیصی پنل طراحی شده است با استفاده از RT-PCR و تست ابزار مورد استفاده برای تست برای آنفولانزای فصلی. آن در نظر گرفته شده است برای استفاده با بالا و پایین تنفسی نمونه های جمع آوری شده از مردم که با CDC معیارهای 2019-nCoV تست و می تواند نتایج در چهار ساعت.

“هدف ما این است که تشخیص زود هنگام موارد جدید و برای جلوگیری از گسترش بیشتر از coronavirus” CDC مدیر Robert R. Redfield در بیانیه ای گفت. “توزیع این آزمایشات تشخیصی به دولت آزمایشگاههای دولت آمریکا همکاران و به طور گسترده تر به جهانی بهداشت عمومی جامعه خواهد شد سرعت بخشیدن به تلاش ها برای مقابله با این تحول جهانی بهداشت عمومی به چالش بکشد.”

تست کیت پاک نشده است و یا تایید شده توسط اداره غذا و دارو اما FDA در روز سه شنبه صادر اضطراری با استفاده از مجوز.

در ابتدا حدود 200 تست کیت توزیع خواهد شد به ایالات متحده آزمایشگاه و تعداد مشابهی توزیع خواهد شد را انتخاب کنید بین المللی آزمایشگاه. هر کیت تست می تواند روند 700 تا 800 بیمار نمونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de