خفگی در ونتیلاتور به صرفه جویی در زندگی خود

او از خواب بیدار در یک اتاق بیمارستان با یک دستگاه متصل به چهره اش. او نمی داند که چگونه او کردم اما او می داند که چیزی در چهره اش لطمه و صدمه دیده اجرا می شود پایین گلو خود را. وحشت فرود می آید. او تلاش می کند به تبدیل خود را رایگان اما قید حرکت تند و سریع در مچ دست خود را.

به دلیل از بین بردن ونتیلاتور می تواند او را بکشند.

یک لوله پلاستیکی شفاف می خزد پایین گلو خود را. یکی دیگر از لوله های نازک به عنوان یک سیم مارها تا سوراخ بینی سمت چپ و پایین مری. مجمع نگه می دارد و به او تنفس.

هنوز هم خیره شدن از بيهوشی Scott Thomas فرض او COVID-19. آخرین چیزی که از او یاد شد در یک دیدار خانگی از یک پرستار که داشت خون-اکسیژن سطح کاهش — یک نشانگر این بیماری است.

یک بار شوک می پوشد او اسکن جدا ICU واحد. از طریق یک جفت درب های شیشه ای خود را حق او می توانید به یک راهرو. مردم در گذشته راه رفتن در تمام بدن مناسب با ضخامت دستکش زرد. هنگامی که آنها او را بیدار یک پرستار و یک دکتر مراجعه کنید.

“شما که هستید ؟ چه روز است ؟ چه کسی رئیس جمهور است؟” سوالات برای ارزیابی سطح خود را از انسجام و امکان اختلال شناختی. لباس خود را جیر جیر مانند دو ترشی مالیده با هم. با اکسیژن مخازن نصب شده در پشت آنها تنفس مانند پروفایل این کاربر Vader.

آنها هنوز نمی دانند اما او در حال آزمایش برای coronavirus. آن را برای چند روز به طوری که او ممکن است به عنوان به خوبی حل و فصل در. او را به آن استفاده می شود در این نقطه است.

در ماه مه گذشته او یک تاول در پای چپ خود را قبل از سفر به کاستاریکا برای دیدار برادر خود را. تاول متورم مانند دیگر پا هر چند او خود را مجبور طریق گلف قبل از گرفتن عجله به بیمارستان.

انگشت خود رفته بود سپتیک پزشکان توضیح داد. آنها قطع پا زیر زانو. در شهر سالت لیک او صرف دو ماه در بیمارستان که در آن او را از بیخ و بن آلوده شد و باز تقسیم. گسترش عفونت به پشت او سپس از شانه خود را که در آن خود را نابود غضروف. او به سختی می تواند حرکت آن را حتی پس از چهار عمل جراحی.

در حال حاضر او نیاز به یک خانه بهداشت که در مارس 3 بازدید, برای آزمایش خون. طبیعی خون-اکسیژن سطح بین 95 ٪ و 100 ٪ است. اسکات آزمون نشان داد 70 ٪ است.

در عرض یک ساعت آن کاهش یافته و به 35 درصد است.

که یک نشانه بارز از COVID-19 که آلوده به ریه ها. اسکات به یاد داشته باشید سوار شدن به بیمارستان و یا بیهوشی و یا لولهگذاری.

برای دو روز او نهفته وجود دارد نیمه آگاهانه, تماشای فضانوردان چرخ بيماران گذشته آن درهای شیشه ای. لوله ها در گلو او را صدمه دیده است به طوری بد او به سختی متوجه یک دستگاه تنفس است برای او. از طریق لوله تغذیه او بوی کهنه بلغور جو دوسر. و او نمی تواند به کسی بگویم که او کامل است.

او شگفتی اگر او به مرگ است.

پزشکان با هیچ spacesuits. آزمون آنها توضیح منفی هستند. اسکات ندارد COVID-19.

آن را سرد راحتی زیرا او چیزی از آنها نمی دانید که آنچه در آن است. به طوری که آنها او را به یک دوز از Bactrim برای طولانی عفونت و او را خاموش ونتیلاتور.

“یک نفس عمیق” آنها می گویند. “در اینجا می آید.”

لوله جرقه بزند خود را از دهان خمیازه مانند یک نوار اندازه گیری پس از یک فوران مخاط.

اما روز بعد اسکات از خواب بیدار با یک تب. توسط شب او را در یک بعد از پزشکان متوجه یک واکنش آلرژیک به Bactrim ناشی از عفونت ریه است.

بنابراین اسکات صرف خواهد شد یکی دیگر از بدبختی هفته و نیم دستبند به تخت خود را. هنگامی که او در نهایت چرخ به انتظار مادر و برادر او گریه.

اما در حال حاضر هیچ چیز وجود دارد اما پلاستیک در گلو او را. بینی خود را پانسمان سفید نوار در بالای خود را ناهموار سیاه و ریش بزی و هنوز هم loopy از پروپوفول او ورقه در داخل و خارج از آگاهی است.

“شما اساسا خفگی در آن,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im