چامسکی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن یک Sociopathic Megalomaniac’ ساخته شده است که آمریکا آمادگی فوق العاده’ به صورت همه گیر

مشهور جهان فکری و نویسنده چامسکی به نام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “sociopathic megalomaniac” که رهبری راند آمریکا تبدیل به “فوق العاده آماده” برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چامسکی تازه انتقاد از رئیس جمهور آمد و در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه منتشر شده دوشنبه.

“کاخ سفید گفت:” چامسکی “در دست sociopathic megalomaniac که علاقه مند به چیزی جز خود قدرت انتخاباتی از چشم انداز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن “مراقبت می کند چه اتفاقی می افتد به کشور, جهان,” هر چند او هنوز هم متکی به “خود اصلی حوزه است که ثروت بزرگ و شرکت های بزرگ قدرت” چامسکی گفت.

دولت را “بدون هماهنگی” برای مقابله با این بیماری همه گیر به معنی ملت را ببینید “خیلی بیشتر از” مرگ و میر ناشی از Covid-19 در بالای نزدیک به 100,000 تایید مرگ و میر است که در حال حاضر رخ داده است ،

تنظیم صحنه برای وضعیت فعلی این است که تهمت لگد کردن دولت او در حال حرکت را از هم جدا “کل همه گیر پیشگیری ماشین آلات” از جمله “لغو برنامه هایی که مشغول به کار بودند با دانشمندان چینی برای شناسایی پتانسیل ویروس” چامسکی گفت.

یکی دیگر از عوامل مؤثر به ناقص پاسخ گفت: چامسکی است که ملت “در stranglehold خصوصی کنترل” یک نمونه از این است که فقدان ملی تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان. “آن را نهایی نئولیبرالی سیستم در واقع,” او گفت:.

در حالی که چامسکی پیش بینی بهبودی از این بیماری همه گیر را در نهایت خواهد آمد و “در شدید هزینه” همین نمی توان گفت از بحران آب و هوا. “وجود ندارد رفتن به هر گونه بهبودی از ذوب یخ های قطبی کلاه و افزایش سطح دریا” او هشدار داد.

چامسکی تازه نظرات به AFP دنبال مشابه داغدار اخیر در سوئیس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در مصاحبه ای در اوایل این ماه با نگهبان, چامسکی خواسته بود اگر تهمت بود “مقصر در مرگ و میر ناشی از آمریکایی ها است.”

“بله” پاسخ داد: “اما آن را بسیار بدتر از آن است که به دلیل همان درست است در سطح بین المللی. به سعی و پوشش خود را از حملات جنایتکارانه علیه مردم آمریکا شده اند که در جریان تمام این زمان او را آور مورد را امتحان کنید و پیدا کردن مقصر می گشتند.”

چامسکی همچنین به تازگی در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های که در حال بدتر شدن بحران آب و گفتن کانادا ملی ناظر در ماه گذشته است که رئیس جمهور آمریکا “می خواهد برای از بین بردن چشم انداز برای همه سازمان یافته زندگی انسان است. و در آینده نزدیک. که آنچه در آن به معنی به حداکثر رساندن استفاده از سوخت های فسیلی برای کاهش مقررات که ممکن است کاهش و یا محدود کردن آن خطر است.”

اما به عنوان بد به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است چامسکی اشاره کرد که در این زمینه گذاشته شد و قبل از شکست خورده صاحب کسب و کار راه می رفت به دفتر بیضی. در آوریل مصاحبه با دموکراسی در حال حاضر!, چامسکی گفت:

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن عدم کشنده سیستم و تبدیل آن به یک هیولایی اما ریشه قبل از او بودند. فقط فکر می کنم به همین دلیل همه گیر رخ داده است در وهله اول. شرکت های دارویی به دنبال سرمایه داری منطق است. آنها نمی خواهند به انجام هر کاری است. این نئولیبرالی چکش می گوید دولت می تواند هر چیزی را انجام دهید راه آن را در گذشته. شما در یک گیره. پس از آن می آید همراه مغلوب ساختن پیشی جستن و باعث می شود آن را غیر قابل مقایسه ای بدتر است. اما ریشه های بحران پیش-مغلوب ساختن پیشی جستن.

همین کار را با سیستم بهداشت و درمان. مانند ما می دانیم که همه می دانند—آنها باید بدانند حقایق اساسی. این یک رسوایی بین المللی: دو بار هزینه های قابل مقایسه با کشورهای برخی از بدترین نتایج. هزینه های به تازگی تخمین زده شده توسط یک مطالعه در مجله لانستیکی از جهان پیشرو مجلات پزشکی. آنها تخمین زده است که هزینه های سالانه—هزینه های سالانه به آمریکایی ها نزدیک به یک و نیم تریلیون دلار و 68,000 زندگی از دست داده است. که نه چندان کوچک است.

رفتن به جلو چامسکی پیشنهاد وجود دارد درس های آموخته از coronavirus بحران است.

“یکی از درس های است که آن را یکی دیگر از عظیم شکست نسخه نئولیبرالی سرمایهداری است. عظیم شکست” چامسکی گفت Efe ماه گذشته.

“اگر ما نمی یاد که درس” او گفت:, “آن را به عود بدتر از دفعه بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de