کریس ماتیوز بازنشسته از MSNBC, نقل نظرات به زنان

نیویورک — دیرین MSNBC میزبان کریس ماتیوز ناگهان بازنشسته از “بیس بال” نشان می دهد در دوشنبه عذرخواهی برای ساخت نامناسب نظرات در مورد زنان و پس از یک هفته که در آن او همچنین در زمان گرما از حامیان برنی ساندرز و الیزابت وارن.

خروج خود را پس از یک تعطیلات آخر هفته از بحث و گفتگو با او و کارفرمایان و سه روز پس از GQ فرار یک ستون با یک روزنامه نگار مستقل در مورد “خود جنسیتی اجرا در” با ماتیوز در اتاق گریم قبل از ظاهر شدن در خود را نشان می دهد.

ماتیوز باز خود را برنامه دوشنبه با اعلام این خبر صحبت کردن در خود آشنا قطع شده که او خود را به پایان اجرا در بحث های سیاسی نشان می دهد او آغاز شده در سال 1997. پس از یک شکست تجاری او در جای لنگر صندلی توسط یک متزلزل استیو Kornacki.

“این آخرین ‘بیس بال’ در MSNBC و بدیهی است که این عدم علاقه به سیاست” ماتیوز گفت.

او گفت که “تعارف در ظاهر یک زن که برخی از مردان از جمله خود من ممکن است به اشتباه فکر کردم OK شد هرگز OK. نه پس از آن و قطعا امروز و برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

74-در سال ماتیوز که تحت عمل جراحی پروستات در سال گذشته مشغول به کار به عنوان یک speechwriter برای رئیس جمهور جیمی کارتر و بالا بود aide به مجلس توماس “نکته” اونیل قبل از تبدیل به روزنامه نگاری به عنوان واشنگتن دفتر رئیس برای San Francisco Examiner. او صحبت شده بود به MSNBC مدیریت در مورد بازنشستگی پس از انتخابات اما او هیچوقت زنده ماندن تا سه شنبه.

او عذرخواهی کرد دوشنبه گذشته برای تشبیه ساندرز’ برنده شدن در نوادا جلسه دو شب زودتر به نازی تصاحب فرانسه. در روز جمعه نشان می دهد او اشتباه هویت از ایالت کارولینای جنوبی در سنای نامزد Jaime هریسون و بهداشت ، Tim Scott هر دو مردان سیاه و سفید.

و او برای انتقاد ناراحت کننده مصاحبه با وارن پس از مناظره ریاست جمهوری, درخواست اگر او بر این باور مایک بلومبرگ دراز کشیده بود که او را تکذیب کردند و گفتن یک زن کارمند از اخبار شرکت به خاتمه بارداری.

“چرا او دروغ؟” وارن گفت.

در اول شخص داستان GQ داستان منتشر شد دوشنبه, روزنامه نگار لورا باست گفت ماتیوز رفتار نامناسب نسبت به او هنگامی که او یک مهمان خود را نشان می دهد در سال 2016.

در اتاق گریم قبل از نشان دادن متیوز به او نگاه کرد و گفت: “چرا من در عشق با شما نشده است ؟” او نوشت.

“زمانی که من عصبی خندید و گفت: هیچ چیز او را دنبال کرد تا به هنرمند آرایش. ‘نگه داشتن قرار دادن آرایش در من سقوط در عشق با او'” باست نوشت. “بار دیگر او ایستاده بود بین من و آینه و قدردانی قرمز لباس من پوشیده بود برای این بخش. ‘شما بیرون رفتن امشب ؟” او پرسید.”

Bassett گفت: او نوشت: در مورد برخورد در سال 2017, مقاله, اما نمی, نام ماتیوز چرا که او نگران بود از شبکه تلافی اضافه کرد “من نمی کنه.”

آن را متوجه شده بود توسط خارجی ها که متیوز به نظر نمی رسد در MSNBC را پوشش کارولینای جنوبی اولیه در شب شنبه.

خدمه در پشت صحنه “بیس بال” در روز دوشنبه آموخته از رئیس خود’ خروج حدود یک ساعت و نیم قبل از ماتیوز’ بیانیه. وجود دارد قابل شنیدن gasps در اتاق سبز از مهمانان انتظار برای رفتن برای بخش اول زمانی که آنها گوش به اعلام همان زمان به عنوان بینندگان. مدت کوتاهی پس از او ساخته شده بیانیه خود ماتیوز چپ استودیو با همسر و خانواده خود.

MSNBC گفت: وجود خواهد داشت چرخش فیلم در حافظه زمان قبل از جایگزینی دائمی به نام میزبان است که یک عامل اصلی از شبکه صف پس از دو سال پس از MSNBC راه اندازی شد.

حتی قبل از اینکه در هفته گذشته برخی از نارضایتی در میان ساندرز هواداران در مورد ماتیوز’ عدم شور و شوق خود را برای نامزد, قرار دادن اخبار شبکه است که تجدید نظر به یک لیبرال مخاطبان در تقابل با پتانسیل لیبرال نامزد.

Kornacki در پایان روز دوشنبه نشان می دهد گفت: او را تماشا نشان می دهد به عنوان یک نوجوان.

“کریس مقدار زیادی از عقل اما او نیز مایل به پوشیدن قلب خود را در آستین خود را,” او گفت:. “این چیزی است که او را قانع مشاهده.”

واشنگتن پست مقاله نویس کاتلین پارکر توییتی است که به او نوشتن عصبانی ستون در مورد خروج خود را.

“کریس ماتیوز از دوستان من,” او نوشت. “او و من الناس حرکت unabashedly برای 20 سال است. این یک فجيع پایان دادن به یک نجیب مبارک-جنگجو حرفه ای. من ادامه خواهد داد به دوست خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>