MSNBC میزبان کریس ماتیوز درو غرب در رسانه های اجتماعی دوشنبه شب پس از, نشان می دهد که به عنوان یک دموکرات سوسیالیستی دیابت برنی ساندرز می تواند منجر به یک دیکتاتوری است که در آن استقرار چهره های سیاسی خواهد بود “اعدام” باید او برنده انتخابات ریاست جمهوری.

زیر دموکراتیک اولیه بحث ماتیوز پیوست دیگر MSNBC مفسران از جمله شادی رید و Chris Hayes در میزگردی که در آن ماتیوز ابراز نگرانی در مورد ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی آرمان که او ادعا کرد این سناتور ورمونت است و نه روشن.

“من باور دارم اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و من mght شده است یکی از آنهایی گرفتن اعدام” ماتیوز گفت: با اشاره به سابق کوبا و فیدل کاسترو. “من نمی دانم که برنی ساندرز پشتیبانی از بیش این سالها من نمی دانم آنچه که او بدان معنی سوسیالیسم.”

ماتیوز اعتراف کرد که ساندرز پیشنهاد کرده است: “ما در حال رفتن به مانند دانمارک.”

“خوب است که بی ضرر است که اساسا یک کشور سرمایه داری با بسیاری از خوب و رفاه اجتماعی برنامه های خود را. دانمارک بی ضرر است,” او گفت: هنوز هم ظاهر ديپلمات که به عنوان رئیس جمهور ساندرز با هدف فشار ایالات متحده در جهت از بسیاری از کشورهای ثروتمند است که ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی کمک درسی-عمومی رایگان و دیگر قوی جهانی برنامه.

“این بسیار به وضوح در دانمارک رده” هیز پاسخ داد. “منظورم این است که آنچه او می گوید و آنچه دستور کار خود خواستار حق است؟”

این بحث به دنبال یک سوال مطرح شده در بحث دموکراتیک است که در آن ABC اخبار مدیر جورج Stephanopoulos خواسته هفت نامزد که آیا آنها ترس از داشتن دموکراتیک سوسیالیستی به عنوان 2020 نامزد.

سناتور. Ctq (D-Minn.) تنها نامزد به منظور بالا بردن دست خود را پس از یک مکث طولانی.

در طول بحث ساندرز تصریح کرد حمایت خود را برای پیوستن به دیگر کشورهای توسعه یافته به خصوص در اسکاندیناوی در ارائه عمومی با بهداشت و درمان و آموزش و پرورش رایگان است که در نقطه تحویل تضمین پرداخت را ترک کنند و دیگر قوی رفاه اجتماعی برنامه هایی که به طور گسترده ای محبوب در میان رای دهندگان آمریکایی و, که, گفت, خواهد “مردم را با هم.”

“راه را به شما مردم با هم است که آن را روشن است که ما در حال رفتن به معافیت های مالیاتی برای میلیاردرهای و شرکت های بزرگ” ساندرز گفت. “آنها در حال رفتن به شروع به پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات است. این چیزی است که مردم آمریکا می خواهند. و من به شما بگویم چیزی دیگری است. راه شما مردم را هم با پایان دادن به رسوایی بین المللی از این کشور که تنها عمده ملت بر روی زمین به تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک حق انسانی.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در رسانه های اجتماعی تعدادی از منتقدان مورد متیوز برای ترویج اطلاعات غلط در مورد سناتور دید.

نویسنده و MSNBC مفسر آناند Giridharadas است که آوازی چندین بار در این هفته در مورد شبکه های مکرر اخراج از افرادی که بهره مندی بیشتر از ساندرز’ طرح و از دستور کار خود محبوبیت ابراز تاسف کرد که او تا به حال شده است قادر به فشار به عقب در اداره,’ نظرات در فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im