کلیسا اعلام کرد جلسه محدودیت در آلمان, انگلستان به عنوان COVID-19 احتیاطی ادامه

سالت لیک سیتی — گسترش COVID-19 coronavirus تغییر قدیسان عبادت خدمات در آلمان و سوئیس و انگلستان و حداقل دو منطقه از ایالات متحده آوردن به 21 تعداد کشورهایی که ایمان جلسات متاثر شده اند.

هشت جماعت در سان فرانسیسکو و سن متئو کانتی برگزار مجازی سوگندی جلسات به صورت زنده در اینترنت, سان فرانسیسکو, رئیس جمهور سهام رابرت Turley گفت. در همین حال رهبران لغو و یا تعویق خطر همایش در منطقه سیاتل به عنوان کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران اعلام کرده بود در روز پنج شنبه.

دروازه طلایی بخش در سان فرانسیسکو زندگی می کنند جریان نشست خود به خانه از اعضا گفت: Austin Hollan که تماشا از خانه و اداره سوگندی به همسر خود 18-ماه-پیر پسر. سخنرانان پیانیست اوازه خوان جزو دسته خوانندگان, کسانی که به باز و بسته شدن نماز و چند نفر دیگر جمع آوری شده در meetinghouse در اقیانوس آرام خیابان.

“شهر سان فرانسیسکو با اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ویروس و خواسته همه سازمان ها و جوامع به جمع آوری برای هر بزرگتر جلسات مگر اینکه آنها کاملا ضروری است” Hollan گفت.

Turley گفت: خواندن خود را از درخواست های شهر سان فرانسیسکو است به توقف تمام جلسات از 50 یا بیشتر مردم است. او با حضور در غروب آفتاب بخش بخش کنفرانس روز یکشنبه با 40 نفر; دیگران تماشا از خانه. او همچنین به تماشای Golden Gate Ward, پخش, در خانه با خانواده اش.

“این فوق العاده بود,” او گفت: “اما افزود که او امیدوار جماعت را برگزاری جلسات اضافی برای جبران زمان از دست رفته با هم.

“من را تشویق رهبران ما اگر آنها می توانند به برگزاری بیشتر جلسات کوچک کمتر از 50 در منازل به مطمئن شوید که اعضای همان نوع معنوی و اجتماعی تغذیه” Turley گفت.

کلیسای یکشنبه اعلام کرد که جلسات بوده است محدود و یا به طور موقت معلق برای اولین بار در آلمان و انگلستان است.

جماعت در برن سوئیس خطر لغو سوگندی جلسات در هفته دوم در یک ردیف با توجه به اشلی لمان که در یک عضو از خطر است.

ورونا رئیس جمهور سهام Andrea Cordani مجازی گفت: سوگندی جلسات صورت گرفت برای دومین هفته در شمال ایتالیا یک نقطه داغ برای این ویروس به عنوان Deseret News اولین گزارش در هفته گذشته.

رهبران کلیسا در حال تلاش برای کمک به مقامات دولتی به حداقل رساندن گسترش COVID-19. آنها صادر شده جهت هفته گذشته به کاربران در سراسر جهان به آنها را تشویق به پیروی از دستورالعمل های بهداشتی سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

در برخی از 21 کشور که در روز دوم جلسات سنت تحت تاثیر قرار همه جلسات کلیسا شده اند به حالت تعلیق درآمد. در دیگران تنها جلسه برگزار شده است سوگندی جلسه مهم ترین عبادت جلسه دوم روز واپسین در هر هفته.

هنوز هم در کشورهای دیگر هر دو ساعت از کلیسا صورت گرفت به صورت عادی در روز یکشنبه اما همه دیگر جلسات و فعالیت های در طول هفته لغو شد. در تایوان خطر کنفرانس همچنان لغو شد.

یک جماعت در بانکوک تایلند برگزار شد سوگندی جلسه روز یکشنبه پرش دوم ساعت از جلسات سوم هفته گفت: بکی ردفرد کارگر از جماعت.

“پسران من برکت آماده سازی و پاس سوگندی و آنها اخذ شده است به کلیسای اولیه چند هفته گذشته برای تمیز کردن سوگندی سینی اضافی خوب,” او گفت:. “و آنها در حفظ و ضد عفونی کننده دست در ایستاده است.”

این meetinghouse بسته است برای هر گونه فعالیت های دیگر.

“بچه ها هنوز هم با داشتن حوزه علمیه زیرا آنها در خانه کسی نیست کلیسا” کارگر گفت. “ما فقیر مبلغان می توانند ترک آپارتمان خود را به جز برای سوگندی جلسه و یا برای گرفتن مواد غذایی است. آنها شده اند بسیار خلاق هر چند در تلاش برای آموزش بحث آنلاین و همچنین آموزش تایلندی مکالمه درس از طریق Facebook Live.”

کلیسا حذف همه مبلغان غیربومی از هنگ کنگ, مغولستان و کره جنوبی. آن را محدود کرده است کار و تماس از مبلغان در 10 کشور دیگر — کامبوج, هنگ کنگ, ژاپن, لائوس, مالزی مغولستان میانمار و سنگاپور و کره جنوبی و تایلند است.

در همین حال مقامات در برن سوئیس معبد دستور داده اند, ایتالیایی, اعضای کلیسا به حضور در معبد حداقل تا مارس 15 گفت: Cordani به ورونا رئیس جمهور سهام. ایتالیایی ها در شمال ایتالیا زندگی می کنند و نزدیک به برن معبد از رم معبد.

کلیسا قبلا بسته رم معبد به عنوان به خوبی به عنوان آن معابد در هنگ کنگ و ژاپن و کره جنوبی و تایوان است.

لیست کامل کشورها و یا مناطق که در آن کلیسا جلسات متاثر شده اند شامل کامبوج, چین, آلمان, هنگ کنگ, اندونزی, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی لائوس ماکائو مالزی مغولستان میانمار و سنگاپور و سوئیس تایوان تایلند و تیمور شرقی بریتانیا و ایالات متحده و ویتنام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im