کلیسا بسته 2 بیشتر معابد محدودیت کار در 14 ماموریت برای کمک به مبارزه با کروناویروس

سالت لیک سیتی — کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در حال حاضر بسته چهار معابد و محدود و یا به حالت تعلیق در عبادت خدمات در حداقل چهار کشور برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus با توجه به انتشار اخبار صادر پنج شنبه بعد از ظهر.

این COVID-19 ویروس همچنین اخلال در کلیسا فعالیت های تبلیغی در 14 ماموریت پوشش حداقل 17 کشور جهان است.

جماعت در هنگ کنگ هیون برگزار نمی شود عبادت خدمات در چهار هفته یک عضو کلیسا گفت. کلیسا تایید آن را نیز محدود کرده است و یا به حالت تعلیق در یکشنبه عبادت و عضو دیگر تجمعات در ژاپن و کره جنوبی و مغولستان.

“در شرایطی که در آن عضو هستند قادر به جمع آوری برای عبادت آنها یاد می گیرند, آموزش و شریک شدن سوگندی که خانواده به عنوان هدایت محلی روحانیت رهبران” کلیسای گفت.

این کلیسا در حال حاضر بسته شده است آن معابد در فوکوئوکا و ساپورو, ژاپن. قبلا آن بسته شده بود به تایپه, تایوان معبد و سئول کره جنوبی معبد. هنگ کنگ چین معبد و توکیو ژاپن در معبد در حال حاضر بسته شده برای بازسازی.

این تعطیلی نشان دهنده نگرانی برای معبد کارگران و مشتریان در انتشار اخبار گفت.

“تعداد زیادی از معبد کارگران و مشتریان در حال از جمعیتی بالاتر است که استعداد ابتلا به عوارض ناشی از کوروناویروس” در بیانیه ای گفت:.

این تعطیلی به دنبال توصیه های محلی بهداشت عمومی سازمان کلیسا گفت.

کلیسای ارسال ده ها تن از مبلغان اصلی اولیه از جمله کسانی که در نزدیکی پایان تبلیغی خود را از خدمات. برخی ارشد مبلغان و مبلغان جوان با مشکلات بهداشتی مزمن خواهد به خانه اولیه در حالی که دیگران خواهد بود reassigned به طور موقت به ماموریت در کشورهای خود.

“برخی ارشد مبلغان همچنان به حمایت از این ماموریت از راه دور” آزادی اشاره کرد. “هر مبلغ که به خانه برگشت خواسته خواهد شد که برای خود جدا برای 14 روز پس از عزل از سازمان بهداشت جهانی و (ایالات متحده) مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.”

هفته گذشته کلیسا گفت: آن را به حال به طور موقت متوقف و یا محدود کار تبلیغی در هشت ماموریت های که پوشش نه کشور — کامبوج, هنگ کنگ, لائوس, مالزی مغولستان میانمار و سنگاپور و کره جنوبی و تایلند است.

روز پنجشنبه گفت: این اقدامات برای کاهش تعداد مبلغان در شش ماموریت در ژاپن و حرکت کسانی که باقی می ماند از شهرستانها با بزرگترین تهدید از عفونت است.

این حرکت شامل دو ماموریت مستقر در توکیو و کسانی که در فوکوئوکا کوبه ناگویا و ساپورو. همان شرایط اعمال می شود در دو ماموریت در سئول کره جنوبی و یکی در بوسان کره جنوبی.

رهبران کلیسا در حال به تعویق انداختن تاریخ شروع مبلغان با تماس به خدمت در کامبوج و کره جنوبی و سنگاپور یا تایلند. آن است که به طور موقت مجدد کسانی که در مبلغ, مرکز آموزش.

COVID-19 عفونت در حال حاضر گزارش شده در 48 کشور جهان است.

در اوایل این ماه کلیسا منتقل شده و یا منتشر شده تمام 125 از آن مبلغان خدمت در هنگ کنگ با توجه به شیوع کروناویروس. کسانی که در حال انتقال به پایان رسید 14 روز در قرنطینه و شروع به خود می رسند تکالیف جدید. برخی از منتقل شده اند به ایالات متحده است.

همان در حال حاضر امر به مبلغان خدمت در مغولستان. کسانی که بومی این کشور انتقال خواهد به طور موقت به ماموریت های دیگر است. کسانی که در نزدیکی پایان از تاریخ انتشار خود را خواهد به خانه زود است.

کسانی که باقی می ماند در یک تحت تاثیر ماموریت محدود خواهد شد.

“مبلغان که باقی می ماند در این کشورها را به اقدامات احتیاطی برای سالم ماندن از جمله اقامت در آپارتمان خود را به عنوان آنجا که ممکن است اجتناب از تعامل شخصی با افراد دیگر و آموزش از طریق تلفن تماس و یا دیگر تکنولوژی” انتشار گفت.

رهبران کلیسا اعلام کرد در اوایل روز شنبه که این ویروس را تحت تاثیر قرار دهد کلیسا شش ماه یکبار و به طور کلی کنفرانس در هفته اول آوریل است.

از آنها خواسته به طور کلی مقامات و منطقه هفتاد که زندگی می کنند در خارج از کشور به تعامل از راه دور به جای سفر به عنوان آنها به طور معمول به این کنفرانس در شهر سالت لیک در مارس 4-5. آنها لغو رهبری جلسات این کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2-3 و تشویق اعضای کلیسا در خارج از ایالات متحده به ماندن در خانه به جای سفر به ایالت یوتا است.

مبلغان انتظار می رود به بازگشت به ماموریت های اصلی خود در هنگام بحران abates. معلوم نیست وقتی که اتفاق می افتد ممکن است حتی به عنوان ایالات متحده آغاز می شود آزمایش های انسانی در یک دارو برای درمان coronavirus با توجه به سی ان ان.

“اخیر نگرانی در مورد COVID-19 (coronavirus) تولید شده بسیار جلب توجه افکار عمومی است و باعث تغییر قابل توجهی در سفر تعاملات شخصی و در دستورالعمل های تجویز شده توسط مقامات بهداشتی برای چگونگی پرداختن به نگرانی رو به رشد” این کلیسا در انتشار اخبار گفت.

“کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران شده است به دقت نظارت بر این تحولات و گام ها در مناطق مختلف به ارائه کمک کمک مبلغان امن و موثر, آدرس نگرانی در مورد عضو ایمنی و برنامه ریزی برای رویدادهای آینده. این مراحل عبارتند گرفته شده مطابق با بهترین شیوه و یا جهت ارائه شده توسط بهداشت عمومی در سازمان های مختلف دولت های ملی است.”

در این بیانیه با اشاره به کلیسا ارزیابی درخواست های متعدد برای کمک در نور از تقاضای جهانی برای منابع مانند پزشکی, ماسک, عینک و لباس آن فرستاده شده به چین در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>