رهبران کلیسا بپرسید قدیسان در ایالت یوتا به پوشیدن ماسک صورت برای مبارزه با COVID-19

سالت لیک سیتی — یوتا منطقه در انتخابات ریاست جمهوری از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران خواسته است تمام اعضای دولت به سایش پوشش صورت در ملاء عام.

این منطقه در انتخابات ریاست جمهوری ارسال درخواست از طریق ایمیل به قدیسان در ایالت یوتا در شب جمعه است.

“لطفا با پیوستن به ما در حال حاضر در هدف مشترک را برای برکت و بهره مندی از همه گفت:” ایمیل امضا شده توسط یوتا منطقه رئیس جمهور سالمند Craig C. Christensen و مشاوران سالمند سفت D. فانک و سالمند Walter F. González. هر انسان به طور کلی است اقتدار هفتاد و کلیسا.

این منطقه در انتخابات ریاست جمهوری تحت رهبری این حد نصاب از دوازده رسولان.

ایمیل اشاره کرد که ایالت یوتا یک رکورد در روز جمعه با 867 جدید COVID-19 عفونت از قبلی بالا از 722. یک رهبر بهداشت گفت که آن را احساس مانند دولت ممکن است “به سمت یک فاجعه” به عنوان درصد از تخت بیمارستان در حال استفاده در حال افزایش است.

“یک گروه کر در حال رشد از مقامات پزشکی تایید کرده است که ساده پوشیدن چهره و پوشش زمانی که در مکان و زمانی که اجتماعی فاصله ممکن است به طور قابل توجهی کاهش گسترش COVID-19” در ایمیل گفت. “این درست است که هر دو در داخل خانه و خارج از منزل. ما با قدردانی مراقبت به نمایش گذاشته شده توسط اعضای ما در بازگشت به سوگندی جلسات با پوشیدن ماسک صورت است.”

منطقه رهبران گفت: با پوشیدن این ماسک می تواند یک نشانه خوب شهروندی است. کلیسا رئیس جمهور راسل M. Nelson گفت: چندین بار است که رهبران کلیسا و اعضای خوب می خواهید شهروندان جهانی در طول COVID-19.

ایمیل کامل گفت:

برادران و خواهران عزیز:

ما در میان یک جهانی همه گیر بر خلاف جهان را تجربه کرده است در بیش از یک قرن است. اثرات این افزایش بحران بهداشتی احساس بودن در همه جا با حوادث COVID-19 عفونت به طور چشمگیری افزایش به خصوص در ایالات متحده آمریکا از جمله در ایالت یوتا است. روز دوم پرستاران هم در امان نیستند. فقط امروز بیش از 800 عفونت های جدید گزارش شده در کشور ما است.

یک گروه کر در حال رشد از مقامات پزشکی تایید کرده است که ساده پوشیدن چهره و پوشش زمانی که در مکان و زمانی که اجتماعی فاصله ممکن است به طور قابل توجهی کاهش گسترش COVID-19. این درست است که هر دو در داخل خانه و خارج از منزل.

ما با قدردانی مراقبت به نمایش گذاشته شده توسط اعضای ما در بازگشت به سوگندی جلسات با پوشیدن ماسک. در حال حاضر ما از همه قدیسان در یوتا منطقه به شهروندان خوب با پوشیدن پوشش صورت در ملاء عام. انجام این کار کمک خواهد کرد که ترویج سلامت و رفاه عمومی از همه است.

ما سپاسگزار برای همه شما باید انجام دهید به وزیر به یک دیگر و به همسایگان خود. لطفا با پیوستن به ما در حال حاضر در هدف مشترک را برای برکت و نفع همه است.

صمیمانه شما

سالمند Craig C. Christensen

سالمند سفت D. Funk

سالمند Walter F. González

یوتا منطقه در انتخابات ریاست جمهوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>