کلیسا: ‘تعداد قابل توجهی” از مبلغان ممکن است بازگشت به صفحه اصلی سازمان; طول ماموریت ممکن است کاهش می یابد; تمامی MTCs را متوقف جدید پذیرش مبلغان

سالت لیک سیتی — تعداد قابل توجهی از روز دوم سنت مبلغان احتمال بازگشت به خدمت در کشورهای خود و بسیاری ممکن است در طول ماموریت های خود را کاهش می یابد و در هفته آینده به عنوان رهبران کلیسا در ادامه به پاسخ به سرعت در حال تغییر محدودیت در آورده با کوروناویروس.

علاوه بر این هیچ مبلغان را وارد کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران’ 11 تبلیغی مراکز آموزشی در سراسر جهان برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری و رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان اعلام کرد در نامه ای منتشر شد بعد از ظهر جمعه.

همه مبلغان آموزش داده خواهد شد و عملا از طریق ویدئو کنفرانس آنلاین. کلیسا قصد ارسال آنها را به خود اختصاص داده ماموریت در اسرع وقت نامه است.

روز جمعه آخرین اعلام از رهبران کلیسا پس از هفته آبشاری تصمیم گیری در مورد ماموریت محدودیت های که در آن COVID-19 است یا حاضر و یا که در آن دولت در حال اقدام برای جلوگیری از گسترش آن.

رهبران کلیسا در حال حاضر مشخص است که مبلغان غیربومی خواهد به بازگشت به خانه از بیش از یک چهارم از کلیسا 399 ماموریت. 54 قبلا تحت تاثیر ماموریت شامل 26 ماموریت در آفریقا تمام 23 ماموریت در فیلیپین چهار در کره جنوبی و تنها ماموریت در مغولستان.

کلیسا نیز به طور موقت بسته ماموریت خود را در هنگ کنگ است.

رهبران کلیسا گفت: تنظیم خواهد شد ساخته شده به دلیل سرعت تحولات در جهان سفر.

“به سرعت در حال توسعه سفر مشاوره و محدودیت های که در حال ظهور در سراسر جهان قابل توجهی در حال حاضر لجستیکی و چالش های دیگر است.” آنها گفتند: در این نامه است.

تصمیم گیری در مورد ماموریت در فیلیپین و آفریقا ساخته شد و پس از دولت جدید محدودیت برقرار شد در آن مناطق.

روز جمعه تصمیم یک روز پس از آن وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر شده و چه سیاسی به نام فوق العاده, سفر مشورتی که خواست آمریکایی ها به سفر خارج از کشور و بازگشت به ایالات متحده در صورت امکان.

سطح 4 سفر مشورتی شدید ترین هشدار در این بخش می توانید موضوع و ظاهرا بی سابقه است. آمریکایی که نمی تواند بازگشت به خانه توصیه به ماندن در جایی که آنها هستند و نه عبور از مرزهای بین المللی.

حرف نداشت رهبران کلیسا’ اطلاعیه از دوشنبه که آنها را در ادامه به موضوع ماموریت جدید می نامد.

جزئیات کامل نامه زیر:

RE: تنظیمات بیشتری به مبلغ سرویس

برادران عزیز و خواهر

ما را بسیار جدی سلامت و ایمنی ما مبلغان و کسانی که آنها را آموزش دهد. به سرعت در حال توسعه سفر مشاوره و محدودیت های که در حال ظهور در سراسر جهان قابل توجهی در حال حاضر لجستیکی و چالش های دیگر است. بنابراین موقت زیر تنظیم می شوند:

• * * * در هفته های آینده بر اساس شرایط دنیای تعداد قابل توجهی از مبلغان را به احتمال زیاد نیاز به بازگشت به خانه خود را در سازمان ملل به ادامه خدمات خود را. این انجام خواهد شد در یک روش سیستماتیک و بر اساس ضرورت محدودیت های مسافرتی سطح COVID-19 نگرانی و ملاحظات دیگر.

• بازگشت مبلغان را از طریق یک دوره 14 روزه خود به انزوا و سپس ممکن است اختصاص داده شده به خدمت در کشور خود بر اساس شرایط محلی.

• مدت خدمات برای مبلغان بازگشت به, و یا خدمت در ایالات متحده به احتمال زیاد کاهش می یابد به جای تعداد زیادی از مبلغان بازگشت از سراسر جهان است.

• مراکز آموزشی مبلغ در سراسر جهان را دریافت خواهد کرد جدید مبلغان. MTC آموزشی برای مبلغان برگزار خواهد شد را از طریق فن آوری و مبلغان را به خود اختصاص داده ماموریت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

همانطور که ما ارزیابی شرایط در حال تغییر بیشتر تنظیمات لازم خواهد بود ساخته شده است.

ما عشق و دعا ما مبلغان و خانواده خود را. ما سپاسگزار برای ادامه نماز و حمایت از پدر و مادر و عزیزان و اعضای کلیسا به عنوان ما را در هر تلاش برای کمک به آنها را امن باقی می ماند و به خوبی در این زمان به چالش کشیدن.

صمیمانه

اولین انتخابات ریاست جمهوری و رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im