پروو — BYU چهارشنبه اعلام کرد که این و دیگر روز دوم سنت دانشگاه های عامل تحت یک تازه به روز شد افتخار کد که تراز آنها را با جدید به طور کلی کتاب های منتشر شده در روز قبل از آن توسط کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

یک تفاوت قابل توجه این است که به روز شده و آبروی دیگر شامل یک بخش آن بر رفتار است. که بخش بود ممنوعه “همه اشکال از صمیمیت فیزیکی.”

در زیر کد هر یک از اعضای BYU جامعه همچنان به ارتکاب شخصا به “پرهیز از هر گونه روابط جنسی خارج از ازدواج بین یک مرد و یک زن است.”

کد در ادامه می گویند به طور خاص است که همه سوء رفتار جنسی مجاز نیست. کلیسای جدید کتاب آمده است که “خداوند قانون عفاف است پرهیز از روابط جنسی خارج از ازدواج بین یک مرد و یک زن است.”

BYU وب سایت می گوید: این کد به روز شده در فوریه. 12.

کلیسای سیستم آموزشی افتخار کد امر به تمام کلیسا مؤسسات eduction — BYU, BYU-آیداهو, BYU-هاوایی, BYU-مسیر در سراسر جهان و LDS کالج کسب و کار.

هر دو نسخه های قبلی از کد افتخار و کلی کتاب شد اصول مبتنی بر. به روز رسانی هر یک در نظر گرفته شده به آنها را حتی بیشتر از آن با توجه به اخبار منتشر شده هر دو توسط دانشگاه و کلیسا.

به روز شده در CES افتخار کد هنوز هم “اجازه می دهد تا هر دانشگاه به حمایت و هدایت دانش آموزان خود را به صورت فردی با توجه به اصول مطرح شده در افتخار کد” BYU انتشار گفت.

هر دانشگاه برای مثال ادامه خواهد داد برای حفظ خود لباس و نظافت استاندارد.

قبلا BYU افتخار کد شامل یک بخش در “همجنسگرا رفتار” که اظهار داشت: “در یک اظهار داشت: هم جنس جاذبه است نه یک افتخار کد مسئله است. اما افتخار کد نیاز به همه اعضای دانشگاه جامعه به آشکار دقیق تعهد به قانون عفاف. همجنسگرا رفتار نامناسب و نقض افتخار کد. همجنسگرا رفتار نه تنها شامل روابط جنسی بین افراد از جنس همان است اما همه اشکال از صمیمیت فیزیکی است که به بیان همجنسگرا احساسات.”

کلیسای جدید کلی کتاب آمده است که در رابطه با روابط جنسی هستند که گناه ممکن است ضرورت عضویت شورای — شورا به تصمیم می گیرید اگر یک گناه جدی است به اندازه کافی برای محدود کردن و یا برداشت عضویت.

جدید کتاب شامل لینک های جدید اجازه می دهد تا رهبران کلیسا و اعضای “برای درک بهتر و پشتیبانی از مردم که زندگی متاثر از همان جاذبه است.” این لینک شامل یک انجیل موضوعات صفحه در کلیسای رسمی سایت با عنوان “از همان جاذبه و اضافی صفحه وب در سایت نیز با عنوان “از همان جاذبه” اما قبلا به عنوان شناخته شده mormonandgay.lds.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im