Cioppino است در ماه مارس ساحل غذا در Scarlet آشپزخانه و سالن

Cioppino مرا به یاد پدر.

رشد خانواده ما سنت در آستانه سال جدید شامل یک چیز درهم و برهم جشن ایجاد شده توسط پدر من. خرچنگ رندولف کنده از آب کردن سانتا باربارا. خامه بو پیاز صدف شیب با شور پلیسه دار چیپس سیب زمینی. و piéce de résistance: cioppino.

شاه ماهی عجیب و جالب متعلق به خانواده غذاهای دریایی بازار در لس آنجلس بود که در آن پدر خود را الهام بخش است. آن هم در جایی که او آموخته است که چگونه به آماده سازی cioppino. این fishmongers نشان داد تاریخ مبتنی بر گوجه فرنگی و غذاهای دریایی خورش. یک ظرف است که سرچشمه در سان فرانسیسکو اما در طول سال به نمایندگی ساحلی آشپزی در غرب است. تلفیقی از روستایی آشپزی ایتالیایی با فضل اقیانوس, همه, گیر افتاد, خاموش, کالیفرنیا, سواحل. یک طعم و مزه از خانه.

Cioppino دارای جایگاه ویژه ای در قلب من است. بنابراین هنگامی که ما تصمیم به ویژگی های آن را به ساحل ما ظرف ماه مارس آن را تنها اتصالات که ما طلب کردن استعدادهای آشپز پیج Riordan و پدر او آشپز مارتی مانلی از اسکارلت آشپزخانه و سالن. بابا-دختر قرار داده و خود را به ساحل شرقی چرخش در این دلچسب غذاهای دریایی smorgasbord. به عنوان یک سابق ماهیگیری تجاری کاپیتان مانلی می داند که چیزهای خوب. چاق و چله, صدف و خرچنگ غول پیکر دم طعم غذا. “این نسخه ما از cioppino” توضیح می دهد که آشپز Riordan. جدید انگلستان clambake و سن فرانسیسکن-سبک خورش غذاهای دریایی همه در یک. “آن مخلوط سواحل شرق ما را با ریشه های کالیفرنیا.” دلچسب براث غنی است و آرامش. سیب زمینی انگشت باب در اطراف غوطه ور شدن در briny عطر و طعم به عنوان یک آبپاش ذرت می افزاید: پاپ از رنگ. یک ظرف به بهترین چشیده با عزیزان.

در مارس 19, Scarlet, آشپزخانه و سالن را جمع آوری دوستان و خانواده به جمع آوری کمک برای کار کمد. (یک آتش نابود تسهیلات در ماه فوریه.) آن شب 20 درصد از درآمد حاصل خواهد شد به نفع OC غیر انتفاعی را بازسازی کردند. این ماه, رستوران نیز اهدا $5 از هر Coast ظرف فروخته شده به کار کمد. بنابراین ما خوب غذا بخورید و خوب انجام دهد.

پدر و افتخار خواهد بود.

قرمز مایل به زرد KITCHEN & LOUNGE

30865 دروازه Pl. رانچو میشن ویجو 949.503.3086 :: scarletkl.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>