مینیاپولیس — معترضان ماشین پلیس به آتش کشیده شکست کسب و کار ویندوز و skirmished با باتون-دارای حق اعمال ماموران در خیابان ها از آتلانتا به لس آنجلس به عنوان خشم بیش از جورج فلوید مرگ در سراسر این کشور است. مقامات نیروبخش برای خشونت بیشتر شنبه با برخی از تماس در گارد ملی به گوشت گاو تا ضعف نیروهای.

در مینیاپولیس, این شهر که در آن فلوید درگذشت دوشنبه پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود نگه داشته و آن را از وجود دارد برای بیش از هشت دقیقه مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به طور کامل بسیج دولت گارد ملی و وعده نمایش عظیم از نیروی برای کمک به سرکوب ناآرامی است که رشد کرده است به طور فزاینده ای مخرب است.

“وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید” Walz گفت. “این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ.”

در روز شنبه پس از یک شب پر سر و صدا نواخته متنوع جمعیت به خیابان ها ریختند و دوباره به صورت مسالمت آمیز تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها. روز جمعه تظاهرات هم آغاز شده بود با آرامش در شهرستانها از نیویورک به اوکلند کالیفرنیا از آتلانتا به پورتلند اورگان — قبل از بسیاری از فرود به خشونت است.

حداقل دو مرگ و میر متصل شد به تظاهرات; صدها نفر از مردم دستگیر شدند و پلیس با استفاده از باتون گلوله های لاستیکی و اسپری فلفل به عقب راندن جمعیت در برخی از شهرستانها. بسیاری از بخش گزارش ماموران مجروح شدند در حالی که رسانه های اجتماعی بود و غرق در تصاویر پلیس با استفاده از به کارگیری تاکتیک پرتاب معترضان به زمین با استفاده از دوچرخه به عنوان سپر و زیر پا گذاشتن یک معترض در حالی که سوار بر اسب.

ناآرامی ها در این هفته به یاد می آورد شورش در لس آنجلس نزدیک به 30 سال پیش پس از تبرئه این افسر پلیس سفید که ضرب و شتم رادنی کینگ سیاه رانندگان بود که رهبری آنها را در شکار کردن با سرعت بالا. تظاهرات فلوید را کشته اند گریبانگیر بسیاری از شهرهای اما ضرر و زیان در مینیاپولیس هنوز به روش متناوب در مجموع در لس آنجلس. در طول پنج روز از شورش در سال 1992 بیش از 60 درگذشت 2 ، 000 مجروح شدند و هزاران نفر دستگیر و با صدمه به اموال شکوه $1 میلیارد.

بسیاری از معترضان صحبت از نا امیدی که فلوید مرگ یکی بیشتر در مناجات. می آید در پی قتل در گرجستان از Ahmaud Arbery که به ضرب گلوله کشته شد و پس از اینکه دنبال شده توسط سیاه و سفید دیک بزرگ در حالی که در حال اجرا در خود محله و در وسط coronavirus همه گیر پرتاب شده است که میلیون ها کشته و بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و سفید.

روز جمعه افسر برگزار شد که زانو خود را به Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس — اما به نظر می رسد که به ارائه کمی مرهم. بسیاری از معترضان خواستار دستگیری سه تن دیگر از افسران درگیر است.

نظرات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دامن زده خشم زمانی که او از کار اخراج کردن یک سری از توییت انتقاد سوتا پاسخ مسخره کردن افرادی که اعتراض در خارج از کاخ سفید و هشدار داد که اگر معترضان نقض حصار “آنها خواهد … شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.”

روز شنبه در Tulsa, اوکلاهما را Greenwood منطقه, سایت 1921 تولسا مسابقه کشتار که در سمت چپ به عنوان بسیاری از 300 کشته و شهر را پر رونق سیاه منطقه در خرابه معترضان مسدود تقاطع ها و شعار به نام ترنس Crutcher یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر پلیس در سال 2016. دیگر تظاهرات مسالمت آمیز برگزار می شد در دلاور, فلوریدا, ماساچوست و نیوجرسی و پنسیلوانیا است.

در آتلانتا و جورجیا بومی Jaylen قهوه ای بوستون سلتیکز در حال برنامه ریزی برای رهبری یک راهپیمایی شنبه شب در مرکز شهر از سی ان ان دفتر مرکزی به مرکز.

رهبران در بسیاری از تحت تاثیر قرار شهرستانها باید ابراز خشم و انزجار بیش از فلوید کشتن و ارائه همدردی با کسانی که معترض بودند — اما به عنوان تشدید ناآرامی بسیاری از صحبت از جان گذشته نیاز به حفاظت از خود در شهرستانها و گفتند که تقویت کننده با وجود نگرانی های است که می تواند منجر به سنگین تر دست تاکتیک.

ناآرامی ها باعث پاسخ های سراسر جهان است. بالا واتیکان کاردینال پیتر Turkson که از غنا خواست شبان در ایالات متحده به اعتراف به برای آرامش در حالی که ایالات متحده ملی فوتبال, بازیکن وستون McKennie عینک بازوبند ارجاع فلوید مرگ در حالی که بازی برای شالکه در آلمان بوندسلیگا.

مینه سوتا به طور پیوسته افزایش تعداد ملی Guardsmen آن را می گوید آن نیاز دارد برای جلوگیری از ناآرامی و در حال حاضر به نام تا 1,700. فرماندار نیز با توجه به پتانسیل پیشنهاد پلیس نظامی که پنتاگون در حالت آماده باش قرار.

فرمانداران در گرجستان و کنتاکی هر دو فعال گارد ملی پس از تظاهرات وجود خشونت تبدیل شد شبانه در حالی که شب حکومت در جای خود قرار گرفتند در پورتلند اورگان و سینسیناتی.

یک نفر کشته شد در مرکز شهر دیترویت درست قبل از نیمه شب پس از کسی که در یک SUV اخراج عکس به جمعیت معترضان در نزدیکی Greektown سرگرمی, منطقه, پلیس گفت:. و پلیس در سنت لوئیس شد بررسی مرگ یک معترض بود که صعود بین دو تریلر از یک تغذیه سابق کامیون و کشته شد هنگامی که آن را راندند.

آتلانتا دیدم برخی از افراطی ترین ناآرامی. در حالی که خدمه در آن شهر کار می کرد به تمیز کردن شیشه و باقی مانده از شورش شب قبل از زیادی الکترونیکی بیلبورد در صبح روز شنبه هنوز انجام این پیام: “اگر شما عشق آتلانتا لطفا بروید صفحه اصلی” انعکاس شهردار درخواست.

اعضای گارد ملی مسدود شده و هر کسی از نزدیک شدن به شدت آسیب دیده و ساختمان از جمله College Football Hall of Fame و در نزدیکی و رستوران ها.

“این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور” آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت. “شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است.”

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد شهر نیویورک ماموران با استفاده از باطوم و تنه زدن معترضان را به عنوان آنها در زمان مردم را بازداشت و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد که در افسر با شدت بهم زدن یک زن به زمین به عنوان او راه می رفت گذشته او در خیابان.

تاکید که فلوید کشتن بخشی از یک الگوی نام از افراد کشته شده توسط پلیس از جمله اریک گارنر که در استاتن آیلند در سال 2014 شد در علائم و شعارهای.

“کشور ما یک بیماری. ما باید در اینجا گفت:” Brianna Petrisko در میان کسانی که در پایین منهتن فولی مربع که در آن بسیاری بودند با پوشیدن ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر. “این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود.”

___

مورفی گزارش از شهر اوکلاهما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de