سیتی گروپ است آخرین عمده بانکی آمریکا برای رد کردن بودجه به صورت قطب شمال پناه حفاری

واشنگتن – امروز چند ملیتی سرمایه گذاری بانک سیتی گروپ منتشر شد به روز رسانی سیاست انرژی که قوانین تامین مالی نفت و گاز اکتشاف توسعه و تولید پروژه های در قطب شمال از جمله قطب شمال National Wildlife Refuge. این سیاست همچنین قوانین بودجه مستقیم برای جدید حرارتی معادن ذغال سنگ یا از نیروگاه با سوخت زغال سنگ در سراسر جهان و یا گسترش از معادن موجود و یا گیاهان و مجموعه یک جدول زمانی برای پایان دادن به تامین مالی از زغال سنگ شرکت های استخراج معدن. این سیاست با شکست مواجه برای رد کردن بودجه برای fracking یا tar sands.

انتشار این تغییر به سیاست های این بانک می آید در پی شبیه اطلاعیه ها توسط گلدمن ساکس, جی پی مورگان چیس و ولز فارگو و همچنین بیش از ده بانک جهانی. بیش از دو سال گذشته رهبران از Gwich گشت کمیته راهبری و باشگاه سیرا ملاقات با نمایندگان بانک های بزرگ به بحث در مورد تهدیدات سوخت های فسیلی عملیات مطرح به قطب شمال پناه و به همین دلیل اقدام توسط صنعت مالی لازم است.

سیتی گروپ راه اندازی شد به صورت فشار در آن سالانه سهامداران جلسه فردا بیش از قطب شمال حفاری. دهها هزار نفر از سیرا اعضای باشگاه و هواداران باید پیام های ارسال شده به سیتی گروپ و بانک مواجه دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی این هفته خواستار تغییر سیاست خود در قطب شمال. فعالان و سهامداران برنامه ای برای ادامه برای تبدیل گرما در بانک مرکزی امریکا و مورگان استنلی دو عمده بانک های آمریکایی که هنوز به حکومت سرمایه گذاری برای حفاری در نواحی قطبی.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“دومینو ادامه به سقوط و در حال حاضر چهار نفر از این شش بانک های آمریکایی به رسمیت شناخته اند که قطب شمال حفاری سمی سرمایه گذاری اجتناب شود” گفت: Sierra Club, کمپین نماینده بن کوشینگ. “حفاری در قطب شمال پناه یک فاجعه خواهد بود برای حیات وحش, آب و هوا و حقوق بشر از Gwich گشت ملت و هر شرکت مرتبط با این تخریب خواهد رنج می برند عظیم واکنش شدید عمومی و طولانی مدت آسیب به شهرت خود را. بانک ها مانند مورگان استنلی و بانک آمریکا عمل می کنند باید بلافاصله به دنبال همراه با همسالان خود و یا در خطر ابتلا پشت سر گذاشت.”

“در سال ما شده اند صحبت کردن در مورد نیاز به نگه داشتن مته حفاری از ما سرزمین مقدس در قطب شمال پناه و آن را شگفت انگیز است که تعداد فزاینده ای از بانک های بزرگ در حال گوش دادن” گفت: Gwich گشت کمیته راهبری مدیر اجرایی برنادت Demientieff. “قطب شمال پناه حیاتی برای مردم ما امنیت غذایی و روش زندگی است. ما حقوق بشر را نمی توان رد کرد. مبارزه برای حفاظت از این مکان شده است و ما ادامه خواهد داد برای پاسخگو هر بانک, شرکت نفت یا سیاستمدار که به دنبال بهره مندی از نابودی آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im