با استناد به ‘شناخته شده و خطرات بالقوه’ FDA Yanks اضطراری تصویب هیدروکسی کلروکین تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن برای Covid-19

FDA در روز دوشنبه لغو آن اورژانس مجوز از داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 یک تصمیم منتقدان را دیدم به عنوان یک ملامت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تکرار و بد آگاه ترویج مواد مخدر از پرواز در صورت از توصیه های ایمنی, صدا, علم, و بهداشت عمومی.

“آیا گوش دادن به رئیس جمهور تهمت در هر مشاوره پزشکی ایم” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) در پاسخ به حاکم.

این سازمان گفت: در نامه ای (pdf) در هیدروکسی کلروکین و کلروکين فسفات پس از پیدا کردن آن نمی شد “معقول و منطقی به این باور است که شناخته شده و بالقوه مزایای این محصولات بیشتر خود را شناخته و خطرات بالقوه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار شعار مواد مخدر و پس از آن ادعا می کنند که او با استفاده از آن خود را به عنوان یک درمان پیشگیرانه—کشیده شده انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی به خصوص که مطالعات نشان داده اند که مواد مخدر را از آسیب بالقوه به Covid-19 بيمار.

به عنوان سیاسی گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن وکالت برای مواد مخدر ارائه شده مشکلات:

دولت را تمرکز بر روی مالاریا داروها در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر تعمیق شکاف بین کاخ سفید و سلامت آن سازمان. چند مقامات دولت گفت: سیاسی آنها احساس داروهای کردم outsized توجه در حالی که FDA درهم برای راه حل در ماه مارس است. دیگر فعلی و سابق بهداشت و خدمات انسانی مقامات بعدا گفت که مقامات اورژانس و کاخ سفید خواسته سایه انداختن بر روی FDA آن را به عنوان تلاش برای مستقل باقی می ماند.

HuffPost خبرنگار ملیسا Jeltsen با اشاره به قطع ارتباط بین آژانس ترویج مواد مخدر قبل از دوشنبه ها برگشت و چگونه آن را رفتار باروری داروها.

“بسیار دیوانه است که FDA به اورژانس مجوز برای هیدروکسی کلروکین است اما برای تغییر توزیع قوانین سقط جنین دارو ایم” Jeltsen “که به معنای زنان در سراسر ایالات متحده تا به حال به سفر 100s از مایل به انتخاب کنید تا داروهای مصرف شده در خانه.”

جدید از FDA اعلام ساعت پس از ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفته فاکس نیوز که شرکت کنندگان از رئیس جمهور برای اولین بار رالی در ماه برنامه ریزی شده برای تولسا شنبه نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک با وجود محله های نزدیک به 19,000 انتظار می رود شرکت کنندگان در این بانک از مرکز اوکلاهما.

“مردم آمریکا می تواند تصمیم گیری را برای خود گفت:” McDaniel “ما همه بسیار مطلع Covid در این نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de